Eşim beni aldatmisti

O değilde bukadar sefil adama kim bakar Allah aşkına. Aldatmaya nasıl fırsat bulıyor.
Adamın kendine hayrı yok, başka kadın bunda ne buluyor
Şu an Zorunlualan kendisini asla tatmin etmeyen , beleşe pastacı , kumar borçları olan bir adamla evlenmeye çalışıyor , bazı kadınlar faydasız ve bir o kadar zararlı adam seviyor bu gerçek .

Bilmiyorum nasıl aç kaldı nasıl ekmek bulamadı babasi da tuhaf ben hastaneye gittim acil bir durum oldu babam aradı para yollamış belki kalmam gerekir diye . Yani aile de nasıl bir aile evladı boşanmak üzere eve para da yollamiyorsan babası gelir ablası kardeşi teyzesi gelir bı noluyor denilir yani

Diyorum ya iki çocuklu, fotosunda donu olmayan adamı kim napsın?
İşte mükemmel evlilik kavramı kişiye göre nasıl değişiyor
Benim gözümde becereksiz, parasız çulsuz bir adam konusahibinin eşi
Beni el üstündede tutsa, kafasının tepesindede gezdirse parası yoksa benim için bişey ifade etmez
Şimdi herkes diyecek paramı önemli birtek
Evet önemli, çok hemde
Aşk meşk karın doyurmuyor, yeterki biz birarada olalım, varsın parasız olalım muhabbetleri eski kötü türk filimlerinde kaldı. Kimsede kendini kandırmasın

Valla o cocuklar aclıktan aglıyorsa ,el ustunde değil basında tasısa benı ne fayda?3 gun parasız pulsuz adama cocuk bırakmıs.Cocuk belki ac suan?Hayır bıde ınsan annesını bılır,annemın bos evınde suan kahveyanı cıkolatasından,acılmamıs sutlerıne kadar vardır.
ANnen madem dolabı bos bırakan bırı,yanı yollugunu yap oyle gıt.Simdi dıcekler ki ,kadın o an onu mu düsünsün?Ay pardonda capsız kocan aldattı diye dunya bukadar basına yıkılmasın yanı?Hayat devam edıyr.

Şu an Zorunlualan kendisini asla tatmin etmeyen , beleşe pastacı , kumar borçları olan bir adamla evlenmeye çalışıyor , bazı kadınlar faydasız ve bir o kadar zararlı adam seviyor bu gerçek .
Oda doğru ya
Bi ara kv bikaç gün bizde kalmıştı
Sürekli müge anlı izliyordu
Anlatıyordu bak şu adama kaç tane kadın kaçmış,
iki akraba aynı adama kaçmış. Köyün bütün kadınları bu adamın peşinde
Adama bakıyorum sefiiiil, üst baş perişan, ağzında diş kafasında saç yok, yolda görsen sadaka vermek istersin öyle tip ama köyün bütün kadınlarını sıraya dizmiş

Kadın onumu düşünsün şunumu düşünsün
Ee bi zahmet düşünsün yani
İnsanlar biri ölünce bile biraz affaladıktan sonra kendini toparlıyor. Bu nedir bukadar elden ayaktan kesilmek bende anlamadım.
Çocuk aç değildir iyi kötü babası doyuruyordur ona eminim ama karın doyurmakla çocuk bakımı bitiyormu sanki.

Evet dolap boş seviyesinde olmamalı
Ben inanmiyorum böyle olduğuna
Çocuğu niye bıraktın tepkilerden sonra bunları yazmaya başladı
Cebinde parası olmayabilir (onada pek inanmadım)
Ama anne evinin tam tıkır kuru bakır olduğuna asla inanmam
Hiç birşey yoksa un vardır
Hamur yoğrur bişeyler yapar yine karnını doyurursun

Son düzenleme:
Onun kafası karışmamış maalesef..
Hem keyfime bakayım, gönül eğeyim hemde düzenimiz bozulmasın derdinde maalesef..
Yazık çok üzüldüm..Çocuklarınızda çok küçükmüş(
Allah yardımcınız olsun..Maalesef ne boşan ne kal diyemeyeceğim.. Rabbim yardımcınız olsun

Ya yalan söylüyor sebep açlık olsaydı konuda yazardı. O gayette kendini ifade etti. Rahat olamasın o baksın diye gayette belirtti. Şimdi kızdık diye kıvırıyor

iki küçük çocuk var

iki küçük çocuk var
Bende boyle bi ortamda buyudum hemen hemen boşanip kendi hayatini guzel bi sekilde yasamasini isterdim anneminde , cevremde cocuklu boşanmis kadinlarda var gayet mutlular. Diyecegim o ki evde kadın mutsuzsa cocukta mutsuzdur , ve hicbir cocuk problemli bi aile ortaminda büyümemeli

Evlenmedim hiç ama iki çocuk için arada oldukça hatırı sayılır bire süre geçmesi gerekiyor.hiç mi anlamıyor kadınlar hiç anlamıyorum valla.kızıyoruz sinirleniyoruz ama hep de aynı konular. Ya da anne olma isteği ne olursa olsun daha mı ağır basıyor ?

Evlendim , boşaniyorum ve cocugum yok , bence bi 5 yil cocuk yapmamali , bende cocuklari cok seviyorum ama evlilik oturmadan cocuk dogurma fikrim sirf kendi aile yasantimdan kaynakliydi. Yoksa bi cocuk dunyaya getirmek kolay ama cocugun buyudugu ortam herseyden degerli. Mutsuz evliliklerde buyuyen travmali cocuklariz ve toplumun %50 sinininde boyle oldgunu dusunuyorum.:)

Geçmiş olsun gerçekten gururunuz varsa boşanın.

Eşiniz sizi tongaya düşürüp sinirlendirip, evet başka biri var, demenizi istiyor. Çünkü sizden kolayca boşanmak istiyor. Sizin yapmanız gereken delil toplamayı, eşiniz sizin için yapıyor. Etrafa ve mahkemeye sizin aldattığınızı söyleyecek. Bari bu konuda akıllı olun. Onunla sözlü yada yazılı iletişim kurarken kendinizle ilgili en ufak bir açık vermeyin.

Bu nasıl bir koca ki, karısı çocuğu aç, bunu biliyor ama size para göndermiyor. Ve siz hala kocam da kocam diyorsunuz. Hiç ben onu istemiyorum, boşayacağım, demeyin zira buna kimse inanmaz. Siz sizi aldatmasına, gururunuzu kırmasına, çocuğunuzu ve sizi aç bırakmasına rağmen onu seviyor, boşanmak istemiyorsunuz. Şu anda bile size gel dese koşarak gidersiniz.

Bu arada aldatma işi 2 haftalık değil, belli ki uzun zamandır birlikteler. Yoksa neden birden boşanmak istesin. Bunu kabul edin önce.

Ne diyeyim, Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…