Eşim beni aldatmisti

Bana sonra mesajda anlattıklarımın yüzde sekseni yalandı seni üzmek için söyledim neden böyle söylediğimi bilmiyorum ama sadece seni üzmek için de falan yazdı sabaha kadar böyle yazdı sabah beşte o kızla konuştu biliyorum sabahleyin bana karşı Fikri değişti seni diyor kandırdım çocuklar için beraber olalım dedim yazdıklarımın hepsi yalandı öyle olsaydı beni kandırıp eve götürüp çocuklara baktırmaz mıydı devam ettirmez miydi oyununa neden bir anda kandırmaktan vazgeçti
Şunları okuduktan sonra emin oldum, eşin çok akıllı, çok kurnaz ve tehlikeli biri. Sana mahkemede kullanacağın kanıt bırakmıyor. Sende artık kullanacağın kelimeleri dikkatli seç. Sen boşamasanda bu adam önünde sonunda seni boşayacak

Son durum ne peki? Çocuğu aldınız mı? Planınız ne? Boşanacaksanız anlaşmalı mı olacak? Konuştunuz mu eşinizle
Çocuğumu henüz alamadım eşime çekişmeli boşanacağımı söyledim bana bir ev tahsis edip çocuklarımın nafakasini odemesin istedim son durum böyle böyle yapamayacağını söylüyor bilmiyorum ne yapacağım

Şunları okuduktan sonra emin oldum, eşin çok akıllı, çok kurnaz ve tehlikeli biri. Sana mahkemede kullanacağın kanıt bırakmıyor. Sende artık kullanacağın kelimeleri dikkatli seç. Sen boşamasanda bu adam önünde sonunda seni boşayacak
Ben boşanacağım zaten neden boşanmayayım evet eşim çok tehlikeliymiş ben de sonradan anladım yalnız mesajda değil herkese hayatında başka biri olmadığını söylüyormuş ama hayatında biri var

Ailemin evine sığıntı gibi gitmek istemiyorum iki çocukla onlara yük olmak istemiyorum bana bir ev tutup kiramı benimle çocuklarımın genel giderlerini karşılamasını istiyorum böyle bir şey mümkün mü sizce yapabilir miyim

Ben kızıma doğum yapınca 10 gün hastahanede kaldık 3,5 yaşanda oğlumu abime bıraktım,gece babası yanında uyuyordu,herşeyi anlatım kaldığım hastaneyi gördü,10 gün sonra eve geldiğimizde oğlum ikimizinde istemiyordu bize vuruyordu sarılmami istemiyordu tranva geçirdi bir sene boyunca her gece onu bıraktığımızi ağlayarak anlatıyordu

Lütfen oğlunuzun biran önce yanınıza alın çocukların annelere ihtiyacı var ondan sonra boşanin çocuğunuzun psikolojisi bozulduğunda emin olun ne boşanma ne ihanet nede eşiniz aklınıza gelir gelmesinde Lütfen sizden ricam çocuğunuzun alın daha küçücük eşinizin yaptığı hatanın bedelini küçük sevginize muhtaç çocuğunuza udetmeyin

Kadınla,kadının ailesiyle iletişime geç senin yuvan dağıldıysa o kadının da ailesiyle arası bozulsun nasıl bi kaşar yetiştirdiklerini görsünler

Ben kızıma doğum yapınca 10 gün hastahanede kaldık 3,5 yaşanda oğlumu abime bıraktım,gece babası yanında uyuyordu,herşeyi anlatım kaldığım hastaneyi gördü,10 gün sonra eve geldiğimizde oğlum ikimizinde istemiyordu bize vuruyordu sarılmami istemiyordu tranva geçirdi bir sene boyunca her gece onu bıraktığımızi ağlayarak anlatıyordu

Lütfen oğlunuzun biran önce yanınıza alın çocukların annelere ihtiyacı var ondan sonra boşanin çocuğunuzun psikolojisi bozulduğunda emin olun ne boşanma ne ihanet nede eşiniz aklınıza gelir gelmesinde Lütfen sizden ricam çocuğunuzun alın daha küçücük eşinizin yaptığı hatanın bedelini küçük sevginize muhtaç çocuğunuza udetmeyin
Çocuğumla odetmeyorum alcm yavrumu yanıma anneyim ben mutluyum sanki gözumden sakindigim yavrum yok yanimda eşimi çocukla cezanladirmyrum Alcm en yakin surede

Ben inanmiyorum böyle olduğuna
Çocuğu niye bıraktın tepkilerden sonra bunları yazmaya başladı
Cebinde parası olmayabilir (onada pek inanmadım)
Ama anne evinin tam tıkır kuru bakır olduğuna asla inanmam
Hiç birşey yoksa un vardır
Hamur yoğrur bişeyler yapar yine karnını doyurursun
Siz kimsiniz ki size yalan soylcm maddi durumumuzu ailemin maddi durumu nerden biliyosunuz da yargiliyosunuz
Diğer yorumlarımı okumadinz galiba önce o şekilde düşündüm sonra pişman oldum fakat yanıma alacak şuanda durumum yok ne demek cebinde parası olmayabilir inanmdm ekmek alacanlk param yok olamyinca olmuyoo keşke herşey istediğimiz gibi olsa olmuyo maalesef

Kadınla,kadının ailesiyle iletişime geç senin yuvan dağıldıysa o kadının da ailesiyle arası bozulsun nasıl bi kaşar yetiştirdiklerini görsünler
Kadın kim Adı ne hiçbir şey bilmiyorum hakkında

Ya yalan söylüyor sebep açlık olsaydı konuda yazardı. O gayette kendini ifade etti. Rahat olamasın o baksın diye gayette belirtti. Şimdi kızdık diye kıvırıyor
Hayr öncelikle her türlü bosanacagim
Önce aldatılan bir kadın psikolojisi olarak oyle dusundm sonra pişman oldum siz kizdiniz diye değil siz kimsiniz ki kivirirym

Sabahına kalktım 5 aylık evladımı evden alıp gittim 3 yaşındaki oğlumu ona bıraktım ve gittim sakın beni yargılamayın neden bıraktın diye bırakmak istemedim ama bıraktım çünkü benim çocuklarım olduğu gibi onun da çocuklari
Adam hem beni aldatsın hem de ben çocukları alayım gideyim rahat mı etsin diye düşündüm
Yanlış anlamayın sizi yargilamiyorum sizde zor durumdasınız,çocuğunuzun yaşayacağı tramvayı anlatmak istedim eşiniz ona sizin verdiğiniz ilgiyi bakımı anne şefkatini veremeyecek belki bağıracak erkekler ağlayan çocuğu susturmak zorlanıyorlar 3 yaşındaki çocuğunuzun size ihtiyaci var çocuk yemesi uykusu bakımı dusunuyormusunuz eşiniz sizin gibi ilgilencek,çocukta geri dönüşümü olmayan piskilojik bir tramvayı önüne geçin dıye yazdım, oğlum 2 senedir hala tam anlamıyla atlatamadi:KK43:(

37 sayfa olmuş konu sahibi ortalarda yok
Konu sahibi ortalarda aslında sadece param yok diyor kocası
Ailemin evine sığıntı gibi gitmek istemiyorum iki çocukla onlara yük olmak istemiyorum bana bir ev tutup kiramı benimle çocuklarımın genel giderlerini karşılamasını istiyorum böyle bir şey mümkün mü sizce yapabilir miyim
Böyle birşey bence mümkün değil adamın geliri neyse ona göre nafaka bağlanır.Sizde çalışıp kiranizi ödeyebilirsiniz çocuklarınızla bı hayat kurabilirsiniz bebeğim küçük demeyin 40 günlük yavrusunu bırakıp çalışmak zorunda olanlar var çocuklara anneniz bakar kreş ucretide vermemiş olursunuz

Birde çok pişman olacak demiştiniz eşiniz için bence siz pişman oldunuz 🤦🏻‍♀️Allah affetsin bence siz çok fazla kafanızda senaryo kuruyosunuz bu aldatma iside sizin kurdugunuz bu senaryo olmsin sanki ilgi alaka istemissiniz azıcık nazlanmak dikkat çekmek istemissiniz gbi eşinize bunu çok yapiyorsanjz adam haliyle artık bıkmış olabilir.Ayrica ailem arkamda bana bakarlar diye yırtınip şimdide ev kira bedeli aylık giderlerin karşılanmasını falan istiyorsunuz sizin koca Acun Ilıcalı mi 🙄Bunları isteyip işi yokuşa sürüp kocanizi maddi açıdan korkutup size geri dön die yalvarmisini istiyorsunuz.Artik daha da büyütmeyin bence çok fazla hayal dünyasına kapılmayın aile buyukleride iyice araya girmeden ya belli miktar nafaka alın anlasmali bosanin yada çocuklarınızı perişan etmeyin daha fazla

Konu sahibi ortalarda aslında sadece param yok diyor kocası

Böyle birşey bence mümkün değil adamın geliri neyse ona göre nafaka bağlanır.Sizde çalışıp kiranizi ödeyebilirsiniz çocuklarınızla bı hayat kurabilirsiniz bebeğim küçük demeyin 40 günlük yavrusunu bırakıp çalışmak zorunda olanlar var çocuklara anneniz bakar kreş ucretide vermemiş olursunuz
Ya oradan konuşması ne kadar kolay annem calisiyo kv calisyo kız kardeşim uzakta biri 5 aylık diğeri ,3 yaşında 2 çocukla nerede nasıl çalışabilirim ben hiç bunları düşünmüyorm sırf çok rahat edeyim diye ondan gelck 3 krsu beklicm dmi

Hiç cikmasaydiniz evden hatta geri dönün sen git deyin esinize

Birde çok pişman olacak demiştiniz eşiniz için bence siz pişman oldunuz 🤦🏻‍♀️Allah affetsin bence siz çok fazla kafanızda senaryo kuruyosunuz bu aldatma iside sizin kurdugunuz bu senaryo olmsin sanki ilgi alaka istemissiniz azıcık nazlanmak dikkat çekmek istemissiniz gbi eşinize bunu çok yapiyorsanjz adam haliyle artık bıkmış olabilir.Ayrica ailem arkamda bana bakarlar diye yırtınip şimdide ev kira bedeli aylık giderlerin karşılanmasını falan istiyorsunuz sizin koca Acun Ilıcalı mi 🙄Bunları isteyip işi yokuşa sürüp kocanizi maddi açıdan korkutup size geri dön die yalvarmisini istiyorsunuz.Artik daha da büyütmeyin bence çok fazla hayal dünyasına kapılmayın aile buyukleride iyice araya girmeden ya belli miktar nafaka alın anlasmali bosanin yada çocuklarınızı perişan etmeyin daha fazla
Benim pişman olacak hiçbir şeyim yok aldatma işi benim kurduğum bir senaryo değil ortada bir aldatma var ve eşim bunu kabul etmiyor pişman olacak diyorum çünkü evliliğimizi evimizi hayatımızı ben biliyorum eşimin bana davranışına ben biliyorum onu gözünden tanırdım ne zaman aldatıldığımı da biliyorum evet benim ailem arkamda ama ben iki çocuk da onların yanına gitmek istemiyorum kocaman kadınım ben 2 tane yavrum var neden onların üzerine yük olaym ayrıca bu söylediğini rezillik maddi açıdan korkutup döndürmek nedir ya bu şekilde evlilik mi ilerler ben kendimi mi kandırayım enkesinlikle istemiyorum onu
Boşanan bir kadın olarak ne yapabilirim nasıl hayatının düzenini sokabilirim çocuklarıma babalarından en iyi nasıl fayda sağlattırabilirim sadece tek düşündüğüm o

Benim pişman olacak hiçbir şeyim yok aldatma işi benim kurduğum bir senaryo değil ortada bir aldatma var ve eşim bunu kabul etmiyor pişman olacak diyorum çünkü evliliğimizi evimizi hayatımızı ben biliyorum eşimin bana davranışına ben biliyorum onu gözünden tanırdım ne zaman aldatıldığımı da biliyorum evet benim ailem arkamda ama ben iki çocuk da onların yanına gitmek istemiyorum kocaman kadınım ben 2 tane yavrum var neden onların üzerine yük olaym ayrıca bu söylediğini rezillik maddi açıdan korkutup döndürmek nedir ya bu şekilde evlilik mi ilerler ben kendimi mi kandırayım enkesinlikle istemiyorum onu
Boşanan bir kadın olarak ne yapabilirim nasıl hayatının düzenini sokabilirim çocuklarıma babalarından en iyi nasıl fayda sağlattırabilirim sadece tek düşündüğüm o
Bacım annem calisio diyosun ama çok önce köye gittiler cenaze için diosun kızı bu durumda ekmek bulamiyo ama annen köyden gelmiyor sen bı ahkâm kesmeyi birak millete.Gercekten sen iyi değilsin bı kendine gel aldatılan tek sen değilsin evet üzücü bir durum keşke olmasaydı ama sana para vermezse bu adam napcan kundakdaki bebegidemi ona vercen.Herseye bı cevabın var sen aşırı memnuniyetsiz birisin gercekten

X