Eşim beni aldatmisti

Senin yazdıklarına dayanarak böyle yorumlar alıyorsun. Hani kocan cebindeki son kuruşa kadar verir ya, dün çocuğunu getirip gösterdi ya, maaş da almıştı hani, 5 aylık bir bebek de senin yanında ya, hadi sana bırakmadı o bebeğin ihtiyaçları için neden para bırakmadı. İnsanlarla dalga geçen sen olabilir misin? Pazartesi 5.36! da yani salı sabaha karlı açtığın konuda evindesin, salı 2.27 de yani çarşamba sabaha karlı açtığın konuda evi terk etmişsin okuma yazmamız var tarihi de görüyoruz sonra 3 gün oldu evi terk edeli diyorsun, 24!saatte herşey olmuş bitmiş . İnsanlar soru sorup mantıklı şeyler söyleyince de çemkiriyorsun. Sen bizden ne istiyorsun. Boşa diyoruz bıttırı bırtırı şartlar bu madem evine dön diyoruz bıttırı bıttırı. Toplayıp gidip kocanla sevgilisini mi dövelim. Bi sal artık insanalrı,

Hala insaları salak yerine koyup duygu sömürüsü yapıyorsun. Öfke ile şunu yaptım öfke ile bunu yaptım diyorsun ya, kışın yediğin hurmalar yazın gelir tırmalar. Burada kimse sana saldırmadı herkes fikir verdi, yardımcı olmaya çalıştı. Sen her söze ama diyerek başlayıp yeni yeni bahaneler koydun ortaya aldığın cevaplara göre yeni konular ürettin. Sağlıklı bir psikolojin olmaması değil bu çok yorucu bir insansın. Dinlemeyeceksin sorma, insanları azarlayacaksan git önce aynaya bak önce kendini azarla. Burada yazanların senin ekmeğinde, suyunda, evinde, barkında, kocanda gözü yok. Yanlış kişilere yanlış şeyler söylüyorsun. 24 saatte iki konu açıp üç gün oldu evi terk edeli diyorsun. Ya zaman kavramını kaybettin yada bir güzel dalga geçiyorsun. Her ikisi de çok sağlıksız durum.

Yani kusura bakmayın ama çok değişik bir yere döndü konu.
Ailenizin evindeyseniz nasıl ekmeğe talim tek öğün yiyorsunuz? Siz yokken anneniz babanız da mı kuru ekmek yiyor. Bir diyorsunuz eşimin de durumu iyi değil bir diyorsunuz annemde aç kalır babasında para var.

Kocanın kafası filan karışık değil, sabah 5 e kadar sana yazmış yalvarmış en sonunda canına yetmiş evet o kadınla yazışıyorum demiş. Tutturmuşsun her kafana estiğinde başkası mı var başkası mı var adam da sonunda başkası var semiş. Sonra başkası olsa sana iyi davranırdım demiş. Kendin yazdın 8 yıllık evlilikte tartışmalarımız oldu son iki yıldır iyiyiz diye. Al işte son iki yıl iyi davranmış alttan almış. İnsanlar sana bunları söylüyor sizi salak yerine koymadım, niye size yalan söyleyim vb çemkiriyorsun. Sen kendine yalan söylüyorsun.
Ayrıca baban niye size bakar, taş taşır yine bakar. Annenin babanın evinde yaşayacaksan onlar çocuklarına bakar sen de girer bir işe para kazanırsın. Neden bakılmaya muhtaçmış gibi davranıyorsun. Bunlar hepsi duygu sömürüsü. Bunları tapacaksan sana üç gündür yardım etmeye çalışan insanlara değil kocana yap. Adam sana çocuğunu göstermeye getiriyor bir tane daha küçük çocuğu Çar tek kuruş vermiyor. Ama iyi baba, çocuklarına güzel bakar.
Sizin hiç konu komşunuz olmayabilir de normal insanların var, bu zamanda o mu var bu mu var diyeceğinize neden bizim konu komşumuz yok deyin.
Siz sütten çıkma ak kaşık sizden başka herkes tu kaka.
Bu saçmalıklarınla bu çemkirmenle gerçekten ala burada sana fikir insanları, sen bildiğini okumaya devam et.

Bişey diyim mi.. ben evi terk edersem aman o mal da sürünsün diyip kendi evladımı bırakmam..aldattigini ispatlayamazsan diğer çocuğun velayeti onda kalırsa çünkü bırakıp gitmişsin?? Napicaksin?

İlk yorumumda da yazdım, konuda mantık hataları var diye, sonlara doğru iyice artmış bu.
Evliliğimiz öyle iyiydi eşim bana şöyle düşkündü derken, durduk yere itirafı, sizin çocuğu bırakıp evi terk etmenizden sonra onun dönmeniz için mesaj atarken diğer kadınla yazıstıgını söylemesi, ilk önce dön derken sonra aynı gece hemen çark etmesi, en son baba evinde 2 günde aç kalmanız, komşu, akraba diyenlere uzaylılardan bahsediyor gibi cevap vermeniz.
İstediğiniz kadar kızın oturmuyor hiç biri.

Son düzenleme:
Dun bı avukat musterı ofıste konusuyor,anne yuz kızartıcı suc ıslemedıgı surece cocuk annenın dedı.Korkma dedı karsıdakı kadına.Devlet cocuk annenın dıyor dedi.Babası tabıkı bakar yardım eder,butun gece ayaktaydım 4e kadar uyumadı.3 yasında cocuk anneyı ıster gece yanında.

Gercekten mukemmel evliliğiniz varmıs.Yol parası bıle yok karısının ,adam seyinin derdinde.En azından dogumda takılan altınları falan sahıplenseydın ablacım kotu gun olur dıye.

Boyle bır ortama neden 2.cocuk ya?Gercekten anlamıyorm.Kendım calısıyorm ailem maddı destek hep yapar,2.cocuktan ödüm kopuyor.Yarın bosandınız ,es ksısı evlendı kım bakacak o cocuklara?Adam tek maasla 2 ev 2 cocuk gecındırebılcek mı?
Gercekten cok sınırlenıyrm bu ıslere.

Karı koca çalışıyoruz, ev kendimizin ikinci çocuğa maddi anlamda cesaret edemiyoruz.
Gerçekten insan hayret ediyor. En çok da çocuklara üzülüyorsun da işte

Ablacım bu cenaze kac gunde kalkıyor ya?Allah rahmet eglesınde annenız gelemıyo baba gelsın?Kardes falan yok mu?Herkes mı dunyanın bı ucundakı cenazeye gıttı yanı?

Ben dunden berı okuyorm bu evlılıgın neresı mukemmel hala anlamadım?Alyansın bıle yok.Masallah bukadar parasız pulsuz ama aldatmaya kadın buluyor adam.

Konu suraya baglanacak sanırım,esim senı aldattım dedı gozumle gormedım,benı kızdırmak ıcın soylemıs ama yokmus oyle bısey.
Hadı buraya da bagladın.
O cocuk 3 gundur anasız hıc mı vıcdanınız yok?Karı koca hastasınız bence.O cocukları alsınlar elinizden yazık gunah.

Bazı insanlar "keskin zeka" derecesinde zeki olamıyorlar maalesef.

Bazen aile sevgisi tam alamamak, güvenli bağlanmadan büyümek etken oluyor.

Bu ve benzeri durumlarda normal tepkiler beklemek, elma ağacından muz beklemek gibi.

Şu anda onun geçmişi birikimi olaya verdiği tepki, ruh hali hepsini beraber düşününce kötü bir çocukluk geçirmiş gibi geliyor bana. Ailesinde bulamadığını eşinde aramış oda olmamış.

Konu sahibi aklını bı toparla önce bulunduğun anlık durumu bi iyilestir.

Eş kişisine çocuğun eksikleri için para gönder de. Mutlaka

azen aile sevgisi tam alamamak, güvenli bağlanmadan büyümek etken oluyor.
Suraya kesınlkle katılıyorum.Hadı cenaze var tmm,kızın elınde cocguyla eve gelmıs,anne napar eder ,bı komsusundan ister,ben gelince size vercem der bı sekilde kızını ac bırakmaz ya.Bunu bıle yapmayan aileye de sıgınma zaten.

Okuduğum tek şey 3 yaşındaki oğlumu bıraktım o da baksın rahat olmasın olayı. Tekrar okudum orayı yanlış okudum sandım. O kadar üzüldüm ki eşini cezalandırmak icin el kadar yavruyu terk edip bu duyguyu ona yaşatmana. Pes !!

Mahkeme olursa inkar edecek evi terk ettigin için de seni aldatmakla suçlayacak o kadın akıl veriyor anlasilan

Konu sahibi sen nasıl yaşıyorsun Allah aşkına bu nasıl bir plansizlik bu nasıl bir durum aklım almadı . Ya gerçekten anlattığın gibi bir insansan sende iki çocuk büyütecek kifayet göremedim .

Birincisi evde birşey yoksa annen baban nasıl para göndermez ben buzlugu açsam en az iki aylık yemek yaparım ki yaşlı bir kadin daha fazlasını atmış olmalı .Hadi onu geçtim . Evlatlarını evde zor durumda bırakıyorlarsa senin işin o evde çok zor . Başka bir çözüm bulman lazim.

İkincisi eşin çocuğu getirdi sevdin üç yaşındaki çocuk nasıl babasına gidiyor anlamadım buna da açıkçası inanmadım ama . Diğer bebek için mama ve bez parası isteseydin . Evden esylaari bile almadan çıktım dedin yani bu kadar plansız olacak birşey yoktu ki sen birden öğrenemedin zaten biliyordun aldatıldıgini .

Bak gerçekten çok çok tuhaf davranışlar sergiliyorsun . Psikolojin hiç iyi değil çoluk çocuğun olmasa şu davranışın seni ilgilendirir ama iki çocuğun var. Önce bir otur düşün plan yap . Bu şekilde bu çocuklar rezil olacak . Ailen gerçekten böyle vicdansızsa çocuğuna şampuan ekmek paran yoksa mecbur döneceksin o eve . Git çocuklar biraz buyuyene kadar bekle . Bir iş bul o sırada hem büyük hemde küçük çocuğun ihtiyaçlarini karşılarsin . Biraz para biriktirip çıkarsın . Ama sen çalışmak zorundasın annem babam bana bakar diye düşünmekten vazgeç . O sırada da sakin bir şekilde delil toplarsın

Surdan 5 dk parka cıkıyorz bavulla nerdeyse.Suyu atıstırmalıgı ıslak mendılı yedek kıyafetı.Anenme falan kalmaya gıderken battanıyesıne kadar.Evı terk ederken cocugun ıhtıyaclarını almadan nasıl cıkıuorsa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…