Eşim beni aldatmış olabilir mi?

Su an barısık mısın anlamadım? Bu hikayeye cocuk ble inanmaz ben eşimin bi tlfon gorusmesyle ortalgı yktım ve ayrılık kararı aldm hayrlısı olsun diyorum

Resmen kandırılmak istemişsin
Geçmiş olsun ne diyim umarım barışmak isteyip sizi tekrar kandırmaz.
Her defasında affetmişsin maalesef.

bu kadar bariz ve apaçık aldatılıpta her defasında düpedüz uydurma olan laflara inanan nadir insanlardansın. ben bile daha az yakalamaya ve daha az yalana aldatıldığımı anlayıp ayrılmıştım pess yani gerçekten

Resmen kandırılmak istemişsin
Geçmiş olsun ne diyim umarım barışmak isteyip sizi tekrar kandırmaz.
Her defasında affetmişsin maalesef.

Hayır artık olmaz. Zaten bu konu cesaretlendirdi beni. Her yorum yapan aldatmış dedi, burdan dönmem artık.

Onu Allaha havale ediyorum benim iyi niyetimi kullandığı için.

Üzülerek söylüyorum okurken yuhh dedim ve çok üzüldüm canım arkadaşım KisaSamsun
sana aldatıldın demek istemiyorum . Boşanırken de bunları aklına getir artık o yoluna gitsin senin güvenin kalamasın artık bu adam iflah olmaz arkana bakma sakın...

Son düzenleme:

O kadar şey anlattım sana bak bunu anlatmamışım bile.. Yani o kadar çok ki olumsuzluklar, sadece iyi niyetimi sömürdü sadece şimdi sıra bende..

Yani durum bu kadar kabak gibi meydanda olup da aldatıldım mı acaba demenizi çok garipsedim...

Bi gözünüzle görmediğiniz kalmış. Gerçi eşiniz ona da komik bi bahane bulur yine...

Allah'in izniyle duzene girer hayatin.. Sen Rabbime guven, gerisi kolay.. Kimse degismiyor ne yazik ki, hele boyleleri.. Icimde kalmasin diyecegin bi durum da kalmamis, 4,5 sene hic az bi zaman degil.. En iyi sen tanimissindir esini.. Ben 1 sene evli kaldim sadece, ilk haftadan cozmustum taa, ama cesaret edemedim, daha basindayiz dedim, hep daha kotuye gitti..
O yuzden, artik icinde pismanlik kalmasin.. Bu vakitten sonra devam edersen o zaman pisman olursun esas verdigin senelere..

Evet çok zorladım sonuna kadar düzelsin istedim ve vicdanım çok rahat. Zaten kavga ettiğimizde ondan korkuyodum bana bişey yapmasından. Kesinlikle sağlıksız bir ilişkiydi artık.

5 yılda 23 yılı doldurup taşırmış hatalarla....Sizin kalemi kırma vaktiniz çoktan gelmiş.

şimdi gelse yine inanacak gibisin

Duygusal biriyim belki yazılarıma da yansıyor olabilir. Ama çok şey tükendi bende. Sadece bu aldatma olayı değil neler var. Aklıma bir tane bile güzel anımız gelmiyor, hep kötü yaşananlar geliyor. Geçen sefer hep onları düşünür ağlardım. Bu bile bi ilerleme değil mi

Ya bu adam seni manyak etmiş kusura bakma
kendine gel bence kendin de değilsin
şu konuyu oku başkasının konusu gibi oku.

Ve sen bunları düşünerek kafayı yiyorsun adam da bir şey yok.
Ayrılık insana zarar veriyor ya sen zaten zararı gormussun ayrıl artık şuankinden daha kötü olamaz.

Bunları düşünerek yasayamazsin kapat bu konuyu adamla beraber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…