Eşim beni aldatmış olabilir mi?

Onlar erkek ya herseyi yapar bizde salagız affederiz...
Yemin ederim bunları sen yapmış olsaydın çoktaaan yemiştin tekmeyi. Üstüne ne o..lugun kalmıştı onun gözünde ne insanlıgın... Kadın erkek arasındaki adaletsizlik bu işte. Biz yuvamız yıkılmasın diye aldatmanın altında bile iyi niyet arıyoruz. Onlar bunu kullanmanın pesinde. 1 2 3 sonu geldi sanıyorsun tam inanmak istiyorsun. Ama yok bi yerden tokat gibi çarpıyor yüzüne şerefsizliği...
Hiç üzülme 3 tane çocugun bile olsa boşa derdim bu adamı. Bu nasıl yüzsüzlüktür. Senin evine nasıl başka bir kadın sokar. Üstelik 5 yaşındaki çocugun bile inanmayacagı bir savunma yapıyor. Ah benim masum kuzum sende bu adama defalarca kez inanıyorsun...

Onlar erkek ya herseyi yapar bizde salagız affederiz...
Yemin ederim bunları sen yapmış olsaydın çoktaaan yemiştin tekmeyi. Üstüne ne o..lugun kalmıştı onun gözünde ne insanlıgın... Kadın erkek arasındaki adaletsizlik bu işte. Biz yuvamız yıkılmasın diye aldatmanın altında bile iyi niyet arıyoruz. Onlar bunu kullanmanın pesinde. 1 2 3 sonu geldi sanıyorsun tam inanmak istiyorsun. Ama yok bi yerden tokat gibi çarpıyor yüzüne şerefsizliği...
Hiç üzülme 3 tane çocugun bile olsa boşa derdim bu adamı. Bu nasıl yüzsüzlüktür. Senin evine nasıl başka bir kadın sokar. Üstelik 5 yaşındaki çocugun bile inanmayacagı bir savunma yapıyor. Ah benim masum kuzum sende bu adama defalarca kez inanıyorsun...

Ne tekmesi öldürürdü öyle derdi kendisi. Ben buraya geldikten sonra şortlu fotoğraf attım diye instagrama namussuz oldum ne diyosun :)
Ama sorsan kendine beni hiç aldatmadı, hani inandırdı ya zannediyoki temizlendi. Sen helalin varken harama el sürdüysen Allah katında bunun hesabını nasıl vereceksin?

Erkek aklı işte bizi inandık sanıyorlar. Sevdiğimizden iyi niyetimizden susuyoruz diye. Yani biz onlar gibi yüzünede vuramıyoruz bazı şeyleri oyle oluncada unuttuk sanıyorlar.

O kadar acizlesiyoki kadınlar ufak bi çocuğun bile inanmiycagi deli sacmasi şeylere inaniyor daha doğrusu inanmak istiyor! Allahaskina ac gözünü kardeşim gururun yokmu senin gelip gidip bosanalim diyen yalanlar söyleyen bi kocaya niye eyvallah edersin seviyosun desem evlat olsa sevilmez bu adam ya

İyi geceler kızlar.
4,5 yıllık evliyim ve şuan boşanma davam var.
Yazmaya utanıyorum çünkü saflık ettim şimdi şimdi farkına varıyorum sanırım..
4 ay önce eşim benden boşanmak istediğini söyledi. Yapma etme desemde ikna olmadı ve benim eşyaları toplayıp memlekete yola çıktık. Yol 8 saat arabayla. Ve biz birbirimizi sevdiğimiz için dayanamadık o yolda barıştık, bi süre ayrı yaşayalım dedik, özleyelim birbirimizi. Ondan sonra eşimin annesi ile ilgili bir takımlar olaylar oldu ve eşim yine boşanıcam diye başladı. Sonra tekrar ayrıldık. Asıl konum şimdi başlıyor.
Biz ayrıyken onun mailini kontrol ederken ünlü bi arkadaşlık sitesine kayıt olduğunu farkettim. Baktığım gün kayıt olmuş. Ve geceye kadar takip ettim. Onlarca kıza asılmış, mesajlar atmış. Bazısıyla yazışıp numaralarını almış. Ve gece bu hesap bi anda kapandı. Ertesi gün onunla telefonda konuşup hesap sordum. Arkadaşının gazıyla kayıt olduğunu zaten çoğu mesajları arkadaşının yazdığını zaten bana saçma geldi gece kapattm farkındaysan hesabı dedi. Ben de inandım. Çünkü hesap gerçekten kapanmıştı gece. Sen gör kıskan diye yaptm dedi ama tamamen saçmalıktı çünkü mailine girdiğimi bilmiyordu. Neyse bunu yuttum.
Bu olaydan iki yada üç gün sonra. Gündüz vakti karşı komşum beni aradı. Bana şuan evde bi kadın olduğunu söyledi. Yani eşim eve bi kadın almış! Dedim ki takip et biraz. Az sonra tekrar aradı ve eşimin dışarı çıktığını kadının da kapıdan onu uğurladığını söyledi. Bi süre sonra tekrar arayıp eşimin market poşetiyle eve geldiğini söyledi. Ben de hemen eşimi aradım telefonu açmadı. 2. Arayışımda açtı ve ben napıyosun dedim evdeyim dedi. Kim var dedim önce kimse yok dedi sonra ben dayanamayıp yalan söyleme kim var evde biliyorum dedim. Sonra o da bişeyler geveledi. Arkadaşı gelmiş eşiyle birlikte oturuyorlarmış! Sen nası bi insansın beni konuşturtma ayıp oluyo insanlara falan diye söylenmeye başladı. Ben de, ver arkadaşını telefona sesini duyucam dedim. Yok ayıp olur falan dedi. Seslen o zaman o adamın sesini duycam dedim. Bana kızıp telefonu kapadı ve bidaha açmadı aramalarımı. Bende komşumu aradım. Dedim adam da var mıydı evde. Hayır sadece bi kadın var dedi. Takip et dedim. Sonra aradı ve önce o kadın bi dakika sonra eşim evden koşarak çıkmışlar kızlar.. Bu olaydan sonra ben çok ağladım ve üzüldüm. Eşim çok mesajlar attı, aradı dönmedim. Bi kaç gün sonra gidip boşanma davası açtım.
Eşim bu sırada aramalara devam etti. Ben açmadm hiç. Sonra o memleketime geldi. Konuştuk. Bana yaptığı açıklama;
O kadın eski bi arkadaşının sevgilisiymiş. Başka şehirden gelmiş ve eşim onu havaalanından almış. Arkadaşıda bizim eve gelecekmiş. Arkadaş kim diyorum sen tanımıyosun diyo, en son ne zmn görüştün diyorum biz evlenmeden önce diyo. Bu ne saçmalık dedim. Neden sen alasın bekleyemio muymuş havaalanında sevgilisini. Yok işi çıkmış geç kalcakmış. Erken çıksaymış o zaman diyorum. Ona da bi cevap. Ve salak ben inandım ona.
Ve o ünlü sitedeki kızlardan birinin numarasını kaydetmiştim ben eşimin online dökümüne baktm ve onunla konuşmuş. Bi kez 50 dk sonra beşer onar dakika. Ve komşumun arayıp eve kadın geldi dediği gün onunla kısa konuşmuş.. Sonra o kızı arattırdım normal konuş inancam dedim. Ve kızı aradı. Nasılsın dedi oda iyiyim dedi ve eşim birden kıza, yanımda şuan eşim var inanmıyo bizi görüşüyo sanıyo falan lütfen söyle ona gerçeği ben şok oldm. Dedim neden karıştırıyosun sana ben yokmuşum gibi konuş denedim mi? Beyefendi ona da kılıf uydurdu. O gün beni ikna etti ve barıştık. Ben eve geri döndüm. Ama bunlar hiç aklımdan çıkmadı kızlar hep düşündüm hep.. Hatta şuan düşünüyorum o adamı arayıp o günü konuşmadı bile. O adam sadece lafta var yani..

Ve bir ay önce tekrar boşanmak isteğiyle geldi. Bi önceki konumda yazmıştım.

Kızlar sizce ben aldatıldım mı? Bu hikaye mantıklı mı? Beynim durmuş durumda..
Adam gel git akıllı bununla evlilik gitmez ve evet aldatmış

Sadece emin olmak istedim. Kızların düşüncesini almak istedim. Aşk lafı mı, bidaha mı, yok bitti.. Kendi kendini bitirdi.
Ama iyi oldu lavanta artık bi şeyden eminim, boşanıcam. Aklımda sıfır soru işaretiyle, vicdanımın rahatlığıyla boşanıcam.

Sadece emin olmak istedim. Takip konusuda hala sevdiğim içindi ama yukarda anlatmıştım o kızla birbirlerini takip etmeleri beni soğutmaya yetti. Artık umrumda değil kapadım sosyal medyayı bakmıyorum.
Daha 23 yasindasin yaa, millet senin yasinda evliligi dusunmuyor bile.. Sen senelerdir bu duzelmedigi gibi hep daha kotuye giden adami cekmissin.. Artik bundan sonrasi gercekten bile bile lades olur.. Cocuk olmamasi da bi avantaj senin icin.. Bence sukret durumuna.. Ve sabret, Allah'a sigin..

Gel git akıllı evet. Buraya geldikten sonra saçma sapan birsürü durumla karşılaştım. İçimdeki her şeyi bitirdi. Hayırlısı olsun artık.
Kompleksli, takintili ve konusulamaz bi tip malesef esin.. Bak bosanirken actigim konuda demisim ki (yanlislik olursa affola), 'anacı, paranoyak, kompleksli, iftiraci ve suc bastiran insanlardan uzak durun'
Dusun bakalim, hangisi veya hangileri esinde mevcut?

Daha 23 yasindasin yaa, millet senin yasinda evliligi dusunmuyor bile.. Sen senelerdir bu duzelmedigi gibi hep daha kotuye giden adami cekmissin.. Artik bundan sonrasi gercekten bile bile lades olur.. Cocuk olmamasi da bi avantaj senin icin.. Bence sukret durumuna.. Ve sabret, Allah'a sigin..

Öyle yaptım Allaha havale ettim. Ben ona inanmak istedim ama hata ettim. Zaten kursa falan başlayayım, sonra üniversite hazırlık kendime gelirim. Gayette güzelim kimler kimler gelir ona hiç kalmadım :)

Kompleksli, takintili ve konusulamaz bi tip malesef esin.. Bak bosanirken actigim konuda demisim ki (yanlislik olursa affola), 'anacı, paranoyak, kompleksli, iftiraci ve suc bastiran insanlardan uzak durun'
Dusun bakalim, hangisi veya hangileri esinde mevcut?

Hepsi mevcut kendisinde. Hele iftiracılık ve suç bastırma da üstüne yoktur. Nasıl bi pisliğe bulaşmışım. Sağ salim kurtuluyorum Allaha şükür. Çünkü her kavgada bana bişey yapmasından çok korkuyodum..

Aslında inanirken yalan olduğunu bir şekilde hissediyoruz bize bir anda bir tokat gibi karsimiza cikmasi lazim aldatildigimiz anca oyle anliyoruz. Muhtac degilsiniz o karakterde bi insana bosanma karariniz cok dogru hic birine guvenmemek lazim bunlarin suclu biz degiliz onlarin doymaz uckurlari.

Aslında inanirken yalan olduğunu bir şekilde hissediyoruz bize bir anda bir tokat gibi karsimiza cikmasi lazim aldatildigimiz anca oyle anliyoruz. Muhtac degilsiniz o karakterde bi insana bosanma karariniz cok dogru hic birine guvenmemek lazim bunlarin suclu biz degiliz onlarin doymaz uckurlari.

Nerden tutsan elinde kalan bi hikaye evet.. Ama inanmak istedim, güvenmek istedim ona. Ve başarılı olamadı..
Ama burda keyfim yerinde, ailem arkamda, istediğim gibi giyiniyorum, arkadaşlarımla geziyorum yaşadığımı anladım valla :)

Nerden tutsan elinde kalan bi hikaye evet.. Ama inanmak istedim, güvenmek istedim ona. Ve başarılı olamadı..
Ama burda keyfim yerinde, ailem arkamda, istediğim gibi giyiniyorum, arkadaşlarımla geziyorum yaşadığımı anladım valla :)

Harikasınız keşke herkes bişeyler bittikten sonra bizim gibi dusunebilse. Insan iliskisi bitmesin diye cabalarken cok yoruluyor. Onu giyme bu açık kapa, bu arkadasini sevmiyorum o bu bide ustune yetmezmis gibi yalanlarina inanip kendi kendimizi mutsuz ediyoruz. Kac aldatilan kadin tanidiysam (ki cogumuz buna dahilizdir) ilk ogrendiginde kucuk capli bi şok yasiyor ama sonrasında guclu ve kendine deger veren diledigini yapan bir kadin olarka kullerinden yeniden doguyor. Ne kadar sanslisiniz aileniz de arkanizda kendi degerinizin de farkindasiniz Allah o karaktersiz adami sizden uzak tutsun gulen yuzunuz hic solmasin hep mutlu olun :nazar:

Harikasınız keşke herkes bişeyler bittikten sonra bizim gibi dusunebilse. Insan iliskisi bitmesin diye cabalarken cok yoruluyor. Onu giyme bu açık kapa, bu arkadasini sevmiyorum o bu bide ustune yetmezmis gibi yalanlarina inanip kendi kendimizi mutsuz ediyoruz. Kac aldatilan kadin tanidiysam (ki cogumuz buna dahilizdir) ilk ogrendiginde kucuk capli bi şok yasiyor ama sonrasında guclu ve kendine deger veren diledigini yapan bir kadin olarka kullerinden yeniden doguyor. Ne kadar sanslisiniz aileniz de arkanizda kendi degerinizin de farkindasiniz Allah o karaktersiz adami sizden uzak tutsun gulen yuzunuz hic solmasin hep mutlu olun :nazar:

Yani ben ona mecbur değilim ki, şu zamana kadar çabaladıysam sadece aşktan. Çok şükür muhtaç değilim, çocukta yok. Yani beni ona bağlayan bir şey yok. Şu mahkeme bitsin yeniden bekar ve özgür bi kadın olucam, işte en büyük mutluluk :)
Sadece ve sadece çook uzattım, onunla evliyken kavgalarda ondan deli gibi korktuğum halde bitiremedim. Onun dava açması bana güç verdi, işte bu kadar basitmiş dedim kendi kendime. Neden bu kadar kastım ki o kadar yıl..

Sakın ama sakın bir daha onunla konuşma bile önüne bak Rabbim en hayırlı kaderleri çıkarır karşına daha gencsin esinede diyecek söz bulamadım:KK43:

Zaten uzak şehirlerdeyiz karşılaşmamız mümkün değil. Belki mahkeme dolayısıyla yüzünü görürüm o da artık mecbur. Ama bitti çok teşekkür ederim.

Gayette güzelim kimler kimler gelir ona hiç kalmadım :)

Yanlis hatirlamiyorsam bir ara esinle fotografinizi koymustun avar olarak. O zaman ne hos kiz dedim ama esi pek tekin birine benzemiyor tam zampara tipi var dedim ne yalan soyliyim. :) Sonra kizdim kendime insanlarin tiplerine gore yorum yapiyorsun ne kadar mutlular iste dedim.

Yanlis hatirlamiyorsam bir ara esinle fotografinizi koymustun avar olarak. O zaman ne hos kiz dedim ama esi pek tekin birine benzemiyor tam zampara tipi var dedim ne yalan soyliyim. :) Sonra kizdim kendime insanlarin tiplerine gore yorum yapiyorsun ne kadar mutlular iste dedim.

:KK48: Evet doğru hatırlıyorsun koymuştum. İnsan sarrafıymışsın ne yalan söyliyim :)
Biz dışardan mutluyduk oysa içimiz hep böyle kırık döküktü.

X