Eşim beni aldatmış olabilir mi?

Evet sanırım benim koyuyordum çünkü o zaman fotoğraf.

boşanıcam da boşanıcam diye tutturan bir erkekten her şey beklenir.Allahtan belasını istiyorsa ısrar etme.sevmek olsa neden boşanmak istesin.

Bencede arkadaşım o birini gerçekten sevecek bi kapasitede insan değil. Adamın geçmişi ne ki geleceği ne olsun.

Ben de fotoğrafınızı hatırlıyorum eşinizle, yakıştırırdım hatta ama nasip böyleymiş. Yaşınız çok genç, Allah karşınıza daha iyi insanlar çıkarır umarım. Yalnız bir şey merak ettim belki yazıldı ama göremedim, boşanma sebebi olarak neyi gösteriyor? Gönül ilişkilerini daha rahat yaşamak mı amacı ?

Anlaşamıyormuşuz. Oysa ki ben dört ay önce aynı sebeple bizden olmaz artık ayrılalım derken çok sözler vermişti, neler vaad etmişti. Beni ikna etmişti bu aldatma mevzusu da vardı. Ben de ona güvenip geri dönmüştüm.
Ayrıca anlaşamamak değil biz de şiddette vardı. Yani her şeyi yapan o, ayrılmak isteyen o. Bu sebepten çok kızıyorum kendime. Benim ayrılmam gerekirken o ayrılmak istiyor :)
Neyse umrumda değil artık ben kararımı verdim ya gerisi beni ilgilendirmez.

Kocan şu an okuduklarımla bıle gözumde oyle yanar döner,öyle üçkağıtcı bırı olarak canlandı kı ınanamadım..Ewe kadın getırecek kadar da yuzsuz !PES! İnşallah bır daha kanmadan bosanırsın ve ılerde senı gercekten hak eden bırıyle mutlulugu yakalarsın cnm

Çocuğun yok anladığım kadarıyla sürekli bosanacam diyen insana yol vereceksin gidecek allah daha iyileriyle karsilastirsin haberlerde neler görüyoruz hem yapiyo hem bosanmiyor daha bide döven öldüren neler neler bırak hazır gitmek istiyo kurtulmana bak aldatmasina hiç gelmiyorum bile pis yalancılar bu erkekler

İnşallah canım. Artık onun yüzüne bakmam. O son şansıydı.

Piskopatın tekiydi zaten her kavgada korkuyodum ondan. İyi ki kurtuldum, iyi ki. Çocuğum yok evet yani beni ona bağlayan hiçbir şey yok çok şükür.

Sen yine konu aç, destek oluruz biz
Çünkü emin ol doğrusunu yaptın
Hayatımın en büyük atılımlarını o adamdan kurtulduktan sonra yaptım ben

Çok ciddiyim, abartı değil.
Belki biliyorsundur ama eğitimde özellikle kendimi çok geliştirdim.
Her şeyi bıraktım yurtdışını kazanıp gittim
İkinciye gideceğim şimdi

Aslında ne kadar çok hayalimin ve gelişimimin önündeymiş böyle kanser bir adam onu fark ettim.
Ne istersem onu aldım, ne istersem onu yedim içtim, nereye istersem oraya gittim gezdim özgürce (arada çıtırlara baktım )

Ayrıca 30 gibi görünüyordum o yaşta, herkes gençleştin, güzelleştin, aydınlandın demeye başladı bak sor buradakiler de bilir

Demem o ki, sana garanti edebilirim ki çok mutlu olacaksın
Bu aradaki zorlu dönemi geçirmek için de kendini geliştirebileceğin bir şeye verebilirsin.
Ben ders çalışmıştım, yurtdışı için, italyanca öğrenmiştim :)
Sen de bul kendine bir hobi, uğraş, sonrası akıp gelir zaten...
Alıp eline karakalem çizmek bile insanı öyle güzel oyalıyor ki.

Ayrıca ne lüzmu var
Her gün her gün ağlamaktansa, beni gülümsetecek bir adam istiyorum
Daha azına razı gelmek zorunda değilim, daha fazlasını hak ediyorum
Aynı şekilde sen de

Evet yeni konularını görmüştüm maşallah demiştim, bide bana bak demiştim 
Yanlış anlama seninle ilgili değil kendimle ilgili.. Ama ben de bişeyler yapmaya çalışıyorum. Bugün üniversite hazırlık kitapları aldım, ders çalışmaya başlıcam. Üniversiteyi bırakıp kaçmıştım onun için tekrar girmeye çalışcam şimdi. Bu arada kurs başvurusu yaptm bir taraftan da ona gidicem. Boş zamanlarımda da boyama yapıyorum :)

Kadınlar kulübü benim ne kadar değerli olduğumu gösterdi. Onun için yaşıyodum şimdi kendim için yaşıycam

4,5 yılım ağlayarak geçti hatta sevgililik döneminde bile ağlatırdı. Böyle devam etse ağlamaya devam ederdim adım gibi eminim..
Aslında bi cesaret mi lazımdı bana bilmiyorum çünkü ciddi ciddi değiştiğimi hissediyorum çok şükür Allah'a.

Ay çok sevindim
Bizim dememize gerek kalmamış sen zaten bulmuşsun bile yolunu, akıllı kadınsın vesselam
Hiç kendini suçlama
Beni hatırlıyorsun, yaşadıklarımı, insan bir noktada kilit kalabiliyor
Bu aptallığını göstermiyor, kendine öyle şeyler söyleme bir daha

Aynı şekilde ben de her gün ağlıyordum
Şimdi ağlayamıyorum, herkese kış kış :)

Bir gün kendinle gurur duyacaksın
Gelişmeleri yaz arada sırada, merak ederim ben

Ders çalışmaya başladım o kadar zorlanıyorum ki unutmuşum çoğu şeyi.. Moralim bozuluyor. Yakmışım geleceğimi onun için, kendimi bırakıp onu düşünmüşüm.
Onun arkasında olup her başarısını destekledim. Kendimden çok sevdim, hatta canımı verecek kadar. Ama o ne yaptı bıraktı gitti.. Ayrıca aldatma ve şiddet artı bonus kaldı.. Hem de son dakikaya kadar kullandı beni dokundu öptü pislik.

Her ne olursa olsun kinse kin, nefretse nefret o adama hakkımı helal etmeyeceğim. Onu affetmeyeceğim. Benim ahımı aldı onu Allah'a havale ediyorum. Ahın bulamayacağı adres yoktur.

İçimi dökmek istedim çünkü ben çok güzel sevmiştim..

Acı ama gerçek malesef aldatilmisssinz

Acı ama gerçek malesef aldatilmisssinz

Çok acı ama gerçek dimi, apaçık ortada. Bu karaktersiz adam nasıl yüzüme bakıp benimle birlikte olabildi ya döndükten sonra? Ben biriyle uzaktan bakışsam bile o niyetle bida onun yüzüne bakamam utancımdan, vicdan azabından Allah korusun böylelerinden..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…