Eşim beni aldatmış olabilir mi?

Bazen içten içe bir yalan oldugunuda biliriz ya ama inanmak isteriz mantıklı dusenemeyiz o zmn.. Bence bu adam sizi öyle yada böyle aldatmis.

Neden şimdi bunları düşünüyorsun ki ? Aldatilsan ne olacak aldatilmasan ne olacak
Ayrıliyorsunuz kurtul işte .

Sadece durumunu daha da zorlastiriyorsun.
Ben de ayrıldım nisanlimdan 3 gün oluyor . Sosyal medyadan bakmadım bile . Çünkü artık hesap soramayacagim bi adam sadece kendimi yipratirim.
Kendine yazık ediyorsun

Bi de agresif tavirlar ve bosanma tehditleriyle uste cikip suc bastirmasi..
Ben en çok da buna sinirleniyorum. Aldatan insanların böyle kuyruklu yalanlarla bağırıp çağırmayla üste çıkacak kadar haysiyetsiz olmalarına. Madem yaptın ve yakalandın mert ol da evet yaptım de. Gerçi aldatmanın kendisi zaten haysiyetsizce, nasıl bir erdem bekliyorsam ben de.

KisaSamsun son birkaç konunu biliyorum. Sen çok aşıkmışsın bu adama ama dışarıdan bakıldığında hiç de aşk dolu bir yuva olmamış sizinki. Taa sevgiliyken aldatmış, evliliğin ilk aylarında bile dövmüş, sonra yine aldatmış yine aldatmış. Bırak artık kendi pisliğinde boğulsun.

Sen 18inde hormonlarının etkisiyle tutulmuşsun buna evlenmişsin. O yaşlarda olabiliyor. Artık genç bir kadınsın hatta genceciksin daha hayat yeni başlıyor senin için, acı dönemin de bitince sağlam bir hayat tecrübesi olarak kalacak bu günler sana. Hayal kırıklıkları insanı olgunlaştırır. Hayatının geri kalanında daha güçlü daha güvenli bir kadın olacaksın, bundan sonraki ömrün güzel olsun inşallah. Tabi bu senin elinde biraz da, umarım bu sümsüğün arkasından yıllarca ağlamazsın.

Hangi sehirdesin? Merak ettim. Bazen insanın basireti bağlanıyor. Göremiyor. Ama adım atmadığı için göremiyor. Kendin için bir adım atsan inan bir daha geri dönmezsin. Kendini sev. Çünkü sen o adamdan daha degerlisin. Ve bu onu ne zaman anlayacak biliyor musun? Söyleyeyim... Sen onu bıraktığında, kendi hayatını kurduğunda,hayatına iyi insanları sokup mutlu olduğunda anlayacak. Ve sen dönüp geriye bile bakmayacaksın çünkü çoktan unutmuş olacaksın. Sadece kendin için bir adım at.

Yani danzeed sen akilli kadinsin da inanmak istemissin
Bariz sekilde defalarca aldatilmissin

okudukça fenalık geçirdim,
daha sevgiliyken aldatılmışsın ve itiraf da etmiş,
yeni evliyken şiddet görmüş bi de adamı teselli etmişsin,
kaç kere affetmişsin kaç kere yeniden aldatılmışsın sayamadım.
hiç mi canına acımıyorsun? hiç mi kendine kıymet vermiyorsun?
yüzüne bir su çarp da kendine gel, bu adam seni hiç sevmemiş, hiç hem de, bari sen kendini sev de kendine bir iyilik yap, sonsuza kadar kurtul şu adamdan.

E zaten en son eve attığı kızla da sevişmiştir. Marketten aldıklarını yiyerek aldatmadı ya. Daha önce niye kabullenip sustunuz bu zamana kadar. Çocuk da yokmuş. Kendi zaten ayrılalım demiş. Hala niye ayrılmıyorsunuz. Böyle bir adamı seviyorum demeyin hala.

E yuh yani ayrılmak için daha ne yapmasını bekliyorsun. Aldatma şiddet yetmiyor mu. Konu açmana bile gerek yok. Git ayrıl bir an önce.

Hayatım ben kesin konuşmam ama bu adam seni defalarca aldatmış diyip tüm varlığım üzerinede bahse girebilirim. Bir erkeği yatağında kadınla bas aaa bu nasıl gelmiş buraya haberim yok der. Yedi sülalesi üzerinede yemin eder aldatmadım diye. Biz kadınlarda sevdiğimiz ve inanmak istediğiöiz için inanırız. Bırak kendi pisliğinde boğulsun.

Kendini ikna etmekten yorulmadin mi?

Actigin konuyu baskasi yazmis gibi okumayi dene bence. Goreceksin ki aldatilmanin her halini yasamissin. Senin evinde, senin yataginda bile...

Bosver. Madem bosanma davan var sonuca bak artik. Kendine yeni bir hayat kur. Huzur bulacaksin eminim.

Komşunu, arama kayıtlarını delil göster tazminatini al yapmamistir deme...

Sadece emin olmak istedim. Kızların düşüncesini almak istedim. Aşk lafı mı, bidaha mı, yok bitti.. Kendi kendini bitirdi.
Ama iyi oldu lavanta artık bi şeyden eminim, boşanıcam. Aklımda sıfır soru işaretiyle, vicdanımın rahatlığıyla boşanıcam.

Sadece emin olmak istedim. Takip konusuda hala sevdiğim içindi ama yukarda anlatmıştım o kızla birbirlerini takip etmeleri beni soğutmaya yetti. Artık umrumda değil kapadım sosyal medyayı bakmıyorum.

Aşk dolu bi yuvamız var sandım hep ama aslında aldatma da vardı şiddette. Belki sevdi ama baştan aşağı yanlış sevdi.
Evet çok aşık olduğum için evlendim. Her hatasını örtmek istedim, bitmesin istediğim için. Yeni düzenimi kurmak için çabalıyorum şuanda. Durmuyorum adımlar atıyorum bu sefer yine zor olucak çünkü sevmiştim ama bu da sadece yeni hayatıma adapte olana kadar olur.

Burdur. Bu sefer yeni hayatımı kurmak üzere adımlar atıyorum.
O benim gibi seveni bulamaz ya da bulsun umrumda değil benden uzak olsun yeterki. Ama onu Allaha havale ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…