Eşim beni aldatmış olabilir mi?

Çıkart hayatından önüne bak .Adam ayak üstünde kuyruklu yalan söylüyor sense çok temiz iyi niyetli birisin.İnanma o şerf...

Adam defalarca kez boşanmak istemiş, bu evliliği veya sizi istemiyor, arkadaşlık sitesi konusunda yalan söylemiş, eve kadını aldığı zaman bir sürü yalan söylemiş, hikayesi mantıklı değil uydurma olduğu çok belli, aldatılmışsınız üstelik boşanmak isteyen taraf o. Alın size bir sürü boşanma nedeni, bu evliliğin devam etmesi ne kadar yararlı siz karar verin. Yalan olduğu bu kadar açık olan olaylarda ikna olmak istediğiniz için ikna olmanız boşanmayacağınızı gösteriyor ama karar sizin.

Evet o zaman inanıp boşanmak istemedim. Barıştık yine sorunlar yaşadık yine geldi boşanma isteğiyle. Bu evlilik devam edemicek kadar yara aldı. Aldatma olayı hep kafama takılıyordu ama sorgulamıyordum. Daha yeni sorgulamaya ve düşünmeye başladm dayanamadm konu açtım. İyi yapmışım sizlerden yorum almak beni daha iyi yaptı. Kafamda netleşti en azından. Hepinize teşekkür ederim.

Biliyorum felegin sasiriyor hersey birbirine karisiyor, karar verme yetkin gidiyor. Senin icin cok cok zor bi surec oldu. Ama bastan beri belliydi oysaki aldattigi.
Ama guzel yani, artik tereddutlerin yok.. keske son sansi verseydim derdi yok. Sanirim?? Yoksa hala aldatmadimi acaba diyosun?

Onu ben de bilmiyorum o evde ne yaşandı. O kadın eve gece mi geldi, gündüz mü? Allaha havale ediyorum artık. Çünkü düşündükçe başıma ağrılar giriyor.

Allaha sığın canım.
Onun senin intikamını alacaktır er geç.
Kimsenin hakkı kalmaz kimsede.
Allah yardımcın olsun,can yakanların canınu yaksın.
En yakın zamanda musmutlu ol inşallah :)

Arkadaşının sevgilisini hava alanından almak ona mı kalmış ne alaka eve getırmesi. Arkadaşı da çok geniş mezhepliymiş eşinizle evde yalnız bırakacak kadar...yalan olduğu çok besbelli ortada kaçamak cevaplar,sen sormadan açıklama yapmamalar ,arkadaşım yaptı deyip suçtan sıyrılmalar...al işte klasik aldatma yalanları bunlar..boşanmak istemesi de yeni arayışlar içinde olmasından kaynaklanıyor.

bence evet aldatılmışsın üzgünüm...

Saf davranmayin lütfen

Aldatıyo eşiniz

Üstelik siz hakliyken sizi haksiz

düşürup o sizi boşayabilir

Dengesizlikleri var
Inanılacak hic bir tarafi yok

eşinizin
Akillıca davranin lütfen

Danzeed artik onemi var mi ki bunun?hassas ve uzgunsun anliyorum ama bunlarin pesine dusmek sana sadece mutsuzluk getirecek.. Esin hic guvenilecek biri degil.. Her dakika bosanma lafi var bi kere ortalikta.. Bosan da rahatlasin bari beyefendi..
Yani lutfen artik kendini "birbirimize cok asiktik, cok seviyoruz birbirimizi" diye kandirma; sadece kendini uzersin..

Yavrum boşver aldatmışmı,herşeyden önce adam sana ıkı kez bışanalım dıye geliyor,sen neye takıuorusn,lütfen bence bu isteğine odaklan admaın,asıl bu önemli,gerisi senı hiç ilginlendırmez,bu admaı sıl,çok temizsin,bu kadar yalana ınanıp sınra yıne boşanılım dıuor adam,asıl acı olan bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…