Eşim beni aldatmış olabilir mi?

Aldatılmıssin.

Bu sacmaliklara gerçekten inandın mı?
Yoksa inanmakmı istedin?

İnanmak istedim. Çok sevdiğim için inanmak istedim. Konduramadım ama daha önceden de yapmıştı bana yanlış. Neden hala böyleyim bilmiyorum..

Ki ben aldatılmaya asla tahammülü olmayan biriyim. Kendi başıma gelince sanırım inanmak istedim.

Çocuğun yok galiba dimi

Hayır yok

Resmen aldatılmışsınız ama inanmak istemiyorsunuz. Kadın eşinizi evden uğurluyor sonra eşiniz elinde poşetlerle geliyor siz arayınca da apar topar çıkıyorlar. Yazık bari sizin evinize getirmeseymiş hiç utanması da yok konu komşu görür diye de düşünmemiş. Çok acemice yalanlar söylemiş bi de.. Boşanmak çok doğru bir karar.

Zaten ben onu affettim. O benden boşanmak istedi bida. Ben ayrılmayı bile beceremedim. :/

Valla konu sahibesi uzulmenizi istemem ama...yazdginiz konuyu bir okuyun. Havalaniydi arkadasimin esiydi...uydurma hepsi, 3 yasindaki cocuk inanmaz. O internetten buldugu kadini eve atmis iste.

Yani bide kızı arar aramaz eşim yanımda demesi.. O kadar söyledim ben yokmuşum gibi konuş diye. Nasıl bu kadar saf olabildim..

Ya ben burada okurken çok üzülüyorum, ciğerim yanıyor böyle koşasım kurtarasım geliyor
Allah aşkına biraz da siz üzülün kendinize.
Her şeyin farkındasınız. Evet insan sevdiğine toz kondurmaz konan tozu silmek ister ama bunlar hata değil, bir kere değil, hepsi bilinçli yapılmış, yetmemiş aptal yerine koymuş sizi.
Siz de inanmak istedikçe adam bol keseden sallamış tabii sallayacak onu dinleyen var karşısında..
Yapmayın ya nolur ya.

Vallahi çok aşık gözüküyordu. Ve her zaman benimle ilgili bi eşti. Çok iyi anlaşırdık. Eve birini almasını nasıl kabul edebilirim. Bizim evimiz ya.. Ama şuan bazı yaşadığım durumlar benim bu konuyu bi kez daha düşünmeme sebep oldu.

Kabullenmek istemedim. Ayrılmak istemedim. Hep kendimi inandırdım o yapmaz o sana aşık diye! Ama şuan görüyorum ki hepsi yalanmış..

Yani bide kızı arar aramaz eşim yanımda demesi.. O kadar söyledim ben yokmuşum gibi konuş diye. Nasıl bu kadar saf olabildim..
Eşin iğrenç herifin teki, sen arayıp hesap sormasan ikinizin yatağında iş bitirip kanepede keyif yapacak mutfağınızda yemek hazırlayıp zıkkımlanacaklardı belki. İnsanın hiç değilse eşiyle yaşadığı eve saygısı olur ama dediğim gibi işte siz her seferinde ikna olduğunuz için adam da coşmuş

Ben de mesela hadi çıkalım bir kahve içelim.
Doya doya ağla, anlat demek istiyorum.

İşin acı kısmı bu ilk değildi kızlar. Beni sevgiliyken bile aldatmış. 3 yıllık evliyken ağzından kaçırdı. Hem de öyle böyle bi aldatma değil sevişmeli falan. İğreniyorum kendimden.
Diğer olaya hiç girmek istemiyorum. Ama o da pek masumca değildi. Allahım nasıl bu kadar salağım ben ya!

Zaten ben onu affettim. O benden boşanmak istedi bida. Ben ayrılmayı bile beceremedim. :/
Kac kere evlendiniz de kac kere aldatıldınız sanki.kaynar sular döküldü haliyle başınızdan aşağı.Normaldir bu.Bu saatten sonra daha kararlı olmalısınız.Hatta hic aglamayin bile agladiginizi gormesin.Hakketmiyo bunu bence.Onun egosu şişer siz üzüldükce Bunu yapmayın kendinize

canım salaklık olarak görme yeter. hepimizin böyle canına okudukları oluyor.
tamam inanmak istememişsin. kimse kolay kabul edemez.
bir de belli ki aşıkmışsın. boşanmayı geri çekmişsin o boşanıyor şimdi.
bence yoluna bakacaksın artık. zaten çaren de yok. geri dönüş yok. adam dönelim dese bile sen kaldıramazsın.

burada bir arkadaş film önermişti. queen diye bir hint filmi. izlesene onu. ben sevgilimden ayrıldıktan sonra izledim çok hoşuma gitti, orada da kadın terk ediliyor düğününe bir gün kala. ilerde yaşayacağın şeyleri görürsün bu filmde.

Ne güzel böyle birinden kurtuluyorsunuz işte.Önünüzde yaşayacağınız koca bir hayat var ve böyle biriyle yaşamak zorunda kalmayacaksınız o hayatı.Bence olaylara iyi tarafından bakın.
Şahsen aldatıldığımı sonradan fark etsem üzülürdüm ama öteki tarafta aldığım kararda haklı olduğumu bir kez daha anlardım ve kararımın arkasında durmak için bir sebebim daha olurdu.Boşverin,ayrılın bu adamdan ve hayatın keyfini çıkarın,bu hayata bir kez geldiniz kimse için kendinizi üzmeyin

Burda her zaman yazıyorsunuz. Aldatma ve şiddetin devamı gelir diye. Sanırım bunun en büyük örneği benim..
Evliliğimizin ilk ayları bana şiddet gösterdiğinde oturur ağlardı. Ben de ağlayarak yanına giderdim ağlama tamam isteyerek yapmadn biliyorum falan diye. Ben kolayca affettikçe eşim sonraları ağlamamaya başladı. Hatta yine sinirlendir yine döverim derdi. İlk iki yılımız böyle geçti. Sonrası şiddet azalsa bile ben de çok izi kaldı..

İzlicem. Ben duygusal davranınca çok çabuk kandırılabiliyorum.. Zaafım var ona sevdiğim için. Artık mantığımı kullanmam lazım ne kadar geç olsa da.

Ne yuzde 99u yuzde yuz aldatilmissin arkadaş.. hemde kimbilir kac kere her yalandan sonra simdi anladi simdi anladi dedim kendi kendime ama sondaki sorunda beni beynimden vurdu yani .. direk boşa gitsin cocuklu cocuksuz diye ayiranlari da anlamiyorum ne farkader ki çocuk varsa baska kadinlara goz mu yummali yani?
Ayrica hadi aldatmasini affettin seni defalarca salak yerine koymasini nasil affedeceksin..?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…