Esim beni aldatiyor ve ustelikte kabul etmiyor ne yapmaliyim?

3. Çocuk yetmez bu adama 4 5 6 da yapmalısınız. Azıcık gurur lütfen ya vallahi kötü örnek oluyorsunuz. Bi de intihar etmişsiniz size değil o 2 bebeye acidim bari 3. Ye yasatmayin ... Yazık allah akıl fikir versin.

kocanız zarar görsün üzülsün diye intihar yolunu deniyor olmalısınız, asıl üzülen çocuklarınız olabilir. Onarılmaz yaralar açıyor olabilirsiniz. İmkanlarınız yerindeyken iyi bir psikolojik yardım almalısınız. Kocanıza değil kendinize emek harcamalısınız. Önce kendinizi düşünün. Sonra çocuklarınızı. Siz iyi olursanız, güçlü olursanız, adam da saygısını arttırır.

şimdiki gençlerin daha akıllı olması gerekirken bu zeka iltihaplanması idrak yolları tıkanıklığı algı bozukluğu artık ne derseniz deyin ,bunların arkasında hep Amerika ve gdo ları var dimi hadi biri bana doğruyu söylesin kızmayacağım

ne diyeceğimi bilemedim bu koşullarda nasıl 3. çocuk düşünüyorsun? hiç bir adam karısını 2. bir kadın için boşamaz zaten adam keyfine bakıyor resmen sen de sus kenarda otur istiyor neden intihar ediyorsun ? saçmalama madem 2 çocuğun var ve bu olaylarla ömür geçmiyor boşa gitsin.

Seninle aynı yaştayız, ben de evliyim, ve yeni evliyim. Empati yapıyorum..

Öncelikle şunu çok iyi tahmin edebiliyorum, boşanmak çok ama çok zor bir süreç. Kim ne derse desin. Kolay değil. Ama tüm şunları düşünüyorum, senin durumunda olsam kim en değerlidir gözümde? Tabi ki de BEN. Çocuğum var diyeceksin, o çocuklar max 15 sene sonra aşık olacak, bizim için mi katlandın, katlanmasaydın diyecek ve yuvadan uçup gidecek.

Hazır yurtdışındasın, mis gibi imkanların vardır. Kullan dibine kadar. Kendine güzel bir hayat kur. Zor mu, evet. Ama kolay olan güzel değil. Onurlu ve zor olan basit ve aşağılayıcı olandan kat kat iyidir. Sen resmen o kadar ezdirmişsin, gururlarını ayaklar altına almışsın ki adam aleni poligami yaşayacak artık. Değer mi? Senden daha değerli mi? Gencim güzelim diyorsun, mutlu olmaya bak, kimsenin sana bunları yaşatmasına izin verme.

Dün bir konu içinde açmıştınız konuyu..
Vb den engellemiş, görünürlüğü kapatmış..
Görmemeniz için her şeyi yapıyor..
Ben biraz farklı bakış açısı ile bakcam
eşinizi önce saf ayağına yatarak görüştüğünden uzaklaştırın, oynayın sırf inkar yoluna gittiği için..Sonrasında da sömürün, maddi manevi akliniza ne geliyorsa..
En sonunda da tekmeyi basın gitsin

Asil problemin esinizden siddet gormek oldugunun farkina varmalisiniz!
Aldatmaktan vazgecse bile siddet devam eder. Evde siddet olan bir ortamda cocuk buyutmek o cocuga haksizlik.
Kendinize yeni bir yol cizmeyi dusundunuz mu hic? Aile desteginiz varsa arkaniza bile bakmayin bence.
Desteginiz yoksa da devletin sagladigi olanaklari arastirin. Cocugunuza siddeti kabullenmis bir anne figuru vermeyin.

Pislik herif aldatmış.. hadi sineye çektiniz ona da tamam.. ama aldatan adamın bulunmaz hint kumaşı gibi kıçını kaldırmak seni kaybetmekten korkuyorumlar falan.. yapmayın şunları ya.. Allah aşkına yapmayın.. herif bu özgüvenle harem bile kurar.. soğuk davranmak ona bi pislikmiş gibi hissettirmek zor bi şey değil ya.. gerçekten zor değil..

Yabancı dili iyice öğrenin bir işe girin ve bu adamdan ayrılın. İntiharı düşünemezsiniz bile çünkü iki tane evladınız var onlara odaklanın eşinizin huyu değişmez gibi görünüyor...

3. Cocuk muuuu? Gercekten yazik bu cocuklara. Evliligi kurtarmak icin cocuk yapilmaz. Bu cocuklar böyle terbiyesiz bir babayi hakediyor mu bunu sor kendine önce ? Buyuyunce babalarinin yaptigi boyle sacma sapan davranislara sahit olacaklar biraz ilerisini düsün.

Cevap basit BO-ŞA-NA-CAK-SIN arkadaş ne 3. çocuğu dayak ye hakarete uğra aldatıl ama hala bu ihtimal yerine devam etmeyi düşün o çocuklara da yazık 2 seneye okumayı ögrenirler babalarinin tlfunu alinca artik neler görürler bilemiyorum

Çirkin değilim. Zayıfım, bakımlıyım? Eşinin ve çevrenin gözünde karakterin zayıf görünüyor farkında mısın?
3. çocuğu düşünüyorsun? Babanın anneyi sevip saygı duymadığı, aldatıldığın bir evliliğe 2 çocuk fazlayken 3. çocuğun günahı ne? Çocukla erkeği kendine bağlayamazsın.
Senin kendine saygın olacak ki kocan ya da bir başkası da saygı duysun. Adam seni dövüyor, hakaret ediyor, aldatıyor, üste çıkıyor sen kabul ediyorsun dünya güzeli olsan boş.
İyi bir düşün; seni kaybetmekten korkmayan bir adam sen de yol vermişken neden başka kadına gitmesin?
Annen baban, ablan biri yok mu senle konuşacak. Çocuk yaştasın nerdeyse hala, kusura bakma ama biraz sertçe uyarılman gerekiyor. Gözünü, algını aç.

Aldatma var , şiddet var hâlâ 3.cocuk demeniz bir tuhaf.. Sizin yerinizde olsam madem adamin durumu iyi bu surecte ne var ne yok ustume yaptirirdim. Cocuk yapmak yerine kendi hayatiniz ve iki cocugunuzun hayatini garantiye alin. Adamin gozunu korkutun ayrilmasaniz bile..

Böyle adamları çekmek zorunda değilsiniz!
Zayıfım çirkin Değilim bakımlıyım demişsiniz!!
Siz Nasıl olursanız olun Ada'mın zihniyeti bozuk!
Şişkoyum bakımlı da pek sayılmam ama mutluyum neden çünkü Eşim bir kadının ve ya bir insanın Hakkı'na girmenin onu aldatmanın ne kadar büyük günah olduğunun bilincinde çok şükür !
Yani olay sizin güzelliğiniz çirkinliğiniz değil eşinizin beyin ve vicdan pisliği !
Adamda kaybetme korkusu olacak biraz !
Ayrıca iki çocuğunuz varken intahar düşünmeniz bile acizliği gösterir.
Eşinize her şeye kabul seviyorum seni Diyince o adam düzelmez gitmeyeceğinizi bilir her şeyi yapar.nasıl olsa gitmeyecek bensiz yapamaz diye her haltı yapar!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…