Esim beni aldatiyor ve ustelikte kabul etmiyor ne yapmaliyim?

Haklisin canim ne yapacagimi bilmoyorum ailem arkamda durmuyor belkide ailem arkamda olsa bunlari rahatlikla yapamaz.Bugun gene kavga ettik ama baristik simdi karsilikli sozler vrrdik eger bir daha bisiyini gorursem seni affetmeyecegim dedim bisi olursa babasina soyleyip evimi ayiricam kopek gibide pesimde kosturucam bosanmayacam yani oyle planliyorum bakalim

Ailen Türkiye de mi . Kendi ayaklarınınn ezelinde durmaya bak

Senin akla ihtiyacın yok bence 3.çocuğu düşündüğüne gore. 17 yaşında evlilik aldatma dayak. Lutfen kendinizi bu kadar degersizlestirmeyin. Boşanın demiyorum ama her şey zayıflık bakım gençlikle olmaz yuvayı kurtarmak yalvarmakla olmaz. Kendi ayaklarınız üstünde durun kendinize güvenin ki sizi kaybedebilecegini anlasın. Ben erkeklerin bağımlı aciz kadınlardan soğuduklarini düşünüyorum siz oylesiniz demiyorum ama siz bakımsız kilolu olsaniz aldatmasi normal mi olacak oyle kadinlar aldatılmayi dayağa hakediyor demeye geliyor bu bakış acınızı değiştirin. Insan canını alıp topraga koyuyor onu bile unutuyor zaman geçince kocanız da olsa kimse vazgecilmez de degil bulunmaz hint kumasi da

Kendine zerre saygısı olmayan kadınlara hic tahammulum yok. 3. cocugu düşün evet dayagini ye otur nasılsa boşanmayacaksin ne yapalim biz simdi ne akil verelim

adamın kaybetme korkusu olacağına sizin var.
zaten bu yüzden umurunda değil nasıl olsa ne yaparsa yapsın onu bırakmayacak bir kadın var. o cepte. o zaman neden diğerlerinden vazgeçsin ki?

Psikolojik destek alıp tedavi olun bir an önce ve eşinizin size ne yaşattığını idrak edin.

Ne yapacaginizi soylemis herkes de bence üçüncü çocuğu yapmayın böyle karakteri zayıf, zaaflarinin esiri olmuş, yalancı birisine !!

Adamın gözü dışarıda yapabilicek şeyin ya restini çekip ayrılıcaksın yada böyle çekiceksin.
hayır ben anlayamıyorum eyvallah çok seviyosunda hiç mi tiksinmiyorsun arkadaş? İnsan öptümü sarıldı mı diye düşünür aynı kelimeleri bana da kullanıyor mu diye düşünür.
Kusura bakmayın belki biraz ağır olacak ama sizin yaptığınız gurursuzluk, üstüne babanızın yanında kendinizi rezil etmişsiniz ve babanızda anlamış ve kocanız hala rahat.
Defalarca intihar etmeyi denemiş biriymişsin ne için ?
Sen nasıl sana verilen canı almayı düşünüyorsun kaldı ki çoluğun çocuğun var onlara ne olacak düşündünüz mü durun ben söyleyeyim. Sizin o her haltı yiyen ama adam olamayan kocanız varya siz öldünüz diye en fazla 6 ay üzülür malum adamın uçkuru önemli sonra çocuklarınıza bakamadığı bahanesi ile çat bir üvey anne perişan çocuklar, ilgisiz baba belkide üvey anne zülmü ama siz çok seviyorsunuz dimi sevgi değil bu sevmek bu değil. Siz öldüğünüz ile kalırsınız kalanlar yaşamaya devam eder.
Bence azıcık gururlu olmayı deneyin ve psikolojik destek alın belkide takıntınız vardır. Çocuklarınızında kıymetini bilin.
Uçkur düşkünü kişiliksiz bir adam yüzünden kendi canınıza kıymayın çocuklarınızı da perişan etmeyin kendinizi de rezil etmeyin. İllada sevecekseniz o adamdan çocuklarınızı sevin güzel bakın onlara.
Bir de 3. çocuk gibi bir hatayı nerene güvenerek yapıyorsun anlamadım.
Tamamen sinirim bozuldu.

Pardon ama ist böyle nie Adam Icin intiharmi ettiniz defalarca? Kusura bakmayin ama aptalsiniz, evlatlariniz sizin icin hicmi deyerli deyil? Be es icin nede Nadja Büro icin ne Hämatoms kiyarim nede Bubi aklimdan geciririm Ben Sahsen. Evlatlarim Benin Kensington hayatimdanda daha önemlidir Benin icin. Sizi icinde böyle Olmali. Pardon ama sizi esiniz tam ill vukuatinda bosanilicak Biri ist iyi cekmissiniz Kac seine. Böylesi cekilmez bosanilir.

Ayyy Benin klavjenin ayari bozulmus kizlar......
Ben Icin ne Canima kiyarim nede Bunu aklimdan geciririm. Evlatlarim Benim Kendi hayatimdan daha önemi.

Böyle yazdim da klavja yukarda baska yazmis

Aldatan adamı ne diye sineye çekiyorsun
Ne demek yediğin halt yanına kar kalsın
Ne biçim bir genişliktir bu
Dayak var, aldatma var siz daha hala adamın peşindesiniz
Yanına kar kalsın diye diye adamda keyfini çıkarıyor cesaretce konu sahibinden almış son gaz ile.

Hala boşanmıycam diyorsun genceciksin ömrünü bu Kadir Kıymet bilmeyen Adamla israf ediyorsun, gelişen Dünya'da gelişmeyen Türk kadını yapma bunu kendine Çocuklarının saygısını dövülerek kazanamazsın sağlıklı çocuklar yetiştiremezsin o seni dönerken senin elin armut mu topluyor bence birde kareteye falan gidin madem evlilik anlayışı bu ağzını burnunu dağıt bir insanı dövülmesi gibi aşağılayıcı bir davranış yok kim olursa olsun.. Lütfen biraz toparlan ayaklarımın üstünde dur Gücünü farket aman kime diyorum ki sanki bir oğlum var lütfen Kocasının karşısında çaresiz insan zihniyetleri üremesin olurda Oğluma denk gelir..

Uzun zamandir boyle sorunumuz yokdu ona guveniyodum gezmeye bile uzaklara gonderiyordum ama yeniden boyle yapmasi hayallerimi yikdi guvenimide 3.cocugu istedim cunki istedigimde aramiz iyiydi suan su olay ustune silkindim
Alakasi yok erkekler bakimli bayanlardan hoslanir eger ki bakimsiz bi bayan olsam buda aldatma nedeni olabilir ona gore ama oyle bi durum yok erkeklerin dusuncesi bakimli bayanlar on planda her zaman bu benim dusuncem degil aldatilmayi kimse haketmez bunu yanlis yere cekmeyin !

Ailen Türkiye de mi . Kendi ayaklarınınn ezelinde durmaya bak
Ailem turkiyede yasiyor ve anne babamda ayri ben 2 gun sonra almanyaya donuyorum arastiricam arabasina ses kaydedici yerlestiricem en ufak hatada evleri ayiricam bosamayacam kimseylede mutlu olamiycak madem benle olmadiysa rezil edicem bakalim bi gideyimde

adamın kafası degismedikten sınra ister program sildir ister baska birsey yap

sen kendi isteginle furuyorsun onun yanında 24. ünde 3. cocuk düsünüyorsun yazık sana aldatılıp kabul ediyorsun

Şakın bi çocuk daha yapma hayatının hatası olur. Orda bi kadın olarak ayakta durman daha kolay olur. Çalışırsın kazanırsın. O adama boyun eğme

Bir ise başla kendi paranı kendin kazan.çocuklarının sadece en küçük olanını yanına al ve bunu hazmetme kesinlikle kendini garantiye aldiktan sonra boşan bu affedilemez bir durum. Çok gençsin yazık etme kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…