Esim beni aldatiyor ve ustelikte kabul etmiyor ne yapmaliyim?

sen bir annesin ne intiharı! güçlü duracaksın. sen ölürsen olan sana ve çocuklarına olur. o pis adam bulur birilerini yaşar. çocukların da onların eline kalır. bulunduğun ülkenin fırsatlarını değerlendir. çocuklarınla kur kendine bir yuva. o da ne hali varsa görsün. intihar hiçbir şekilde çare değildir, çaresizliktir!

Adamda bırakılmayacak ne var? O çocuklara yazık biraz utan onların yüzüne bakarken. Yarın öbür gün aids olursun görürsün 3.çocuğu!

Genişliğe mı şok olmalı adamdaki lükse mı
Pardon adam dedim.
Sana huzur yok ne demek nasıl bi pişkinliktir bu
Bunlara göz yumduğunuz sürece size de müstehak kusura bakmayın
Evlisiniz diye muhtaç olacak değilsiniz kadının dik durması çalışmasında değil kendisinde tavrında başlar

Hiç kusura bakma sen böyle devam ettikçe daha çok aldatilirsin şiddette çabası bosamayı geçtim adamın yüzü bile kızarmıyor ve sen hâlâ devam ediyorsun

Üstelik Almanya gibi bir ülke de yaşıyorsunuz, hak var hukuk var ya! Kendine gel!

Psikolojik tedavini ol.
Devlet orada yardım ediyor mis gibi yaşarsın ya.

Mesajınızın başında ; "kendimi geliştirdim, oturduğum yerde kalmadım" yazmışsınız ama buram buram cehalet kokuyor hareket ve düşünceleriniz.

"Gencim, güzelim" yazmışsınız. Güzel olmak neye yarar en önemlisi akıl.

Ne diyeyim allah akıl fikir versin size.

hala 3. çocuk diyor ya.
bulmuş senin gibi safını.
tabii ki seni bırakmaz.
sen evde otur çocuk bak.
o da gününü gün etsin.

24 yasinda acilarin kadini olmussun. Kendine gel ya. Aids hepatit b falan kaparsin. Ay oyle bir aile taniyorum ben adam orada burada fingirdeyince hem karisi aids oldu hem cocuklar aidsli dogdu. Irtibatimiz koptu sonra. Umarim yasiyorlardir diyecegim de hastalardi ya :KK43:(((((( Sen de omega3 iceren besinler tuket doktora git takviye falan al. Beynin zor durumda.

Evet evet 3. cocuk kesin cozum. Kesin her sey duzelir.
Bu kadar kor musunuz Allah askina.
Her yaptigin yanina kar kalsin diyen kadini ben olsam ben de aldatmaya devam ederim kusura bakmayin da.
Bazi kadinlar bu yolu kendisi veriyor. Mustahak yani.

Adama sen seni kaybetmekten korkuyorum. Yaptıklarında yanına kar kalsın dersen adam seni daha şeyine takarmı.
Adama tepkini göstericeksn umursamıcaksın. Bide almanyada yaşıyorsun orda kanunlarda cok farklı sınır dışı bile ederler eşini dayak şiddet aldatma var diyosun.
Sen kafanı kullanmayı bilmiyosun ne diyelim biz sana..

" telefonumu bilgisayarimi karistirmasaydin onlari gormezdin aramiz bozulmazdi " .
dedim seni kaybetmekden korkuyorym yapma boyle dedim ben 3.cocugu dusunuyorym dedim ben bu tatile erken geldigimde yedigin her halt yanina kar kalsin arastirmicam mutlu ollalim
Bu iki cumle cok bagdasik. Sorular ve cevaplar konunuzun icinde aslinda

3. Çocuk hayatının hatası olur
Ne diye ezdiriyosun ki kendini. Bulunmayan hint kumaşı mı. Size sinirlendim

3. çocuğu yap acilen. Sonra 4. yü de düşünürsün.
Kocanı takip etmeyi bırak.
Adamın bir kadın keyfi var, rahat bırak da mesajlassın.
Korunmayı ihmal etme, çünkü kocandan hastalık bulaşması muhtemel.
Yemeğini, ütünü, çocuklarını ihmal etme.
Hergün gazete oku, kendini geliştirmiş olursun böylece.

Eşinden özür dile onu kısıtladığın, rahat rahat başka kadınlarla birlikte olmasını engellediğin için. 3. çocuğu yap mutlaka ihmale gelmez böyle şeyler. Sonra başka kadına tutulur bırakır gider belki bu 3. Çocuk ile bu ihtmal de ortadan kalkar. Tövbe Estafurullah ya. Silkelen kendine gel.

Eşin 3. Çocuğu senden değil başkasından yapmayı düşünüyor sanırım.

Sorunlarınızın üstünü örtmekle bir yere varamazsınız. Eşinizi itiraf ettirmeye çalışın ailesinin yanında özellikle konuyu açın

X