Esim beni aldatiyor ve ustelikte kabul etmiyor ne yapmaliyim?

Ben boşanın demeye geldim ama siz 3. Çocuk yapayım diyorsunuz :KK57:Yani adam yüzünüze tükürse yarabbi şükür diyecek durumdasınız ne desem bilemedim bence psikolojik tedavi alın. Çünkü sağlıklı düşünemiyorsunuz o adam sizi sevmiyor elimin altında dursun lazım olur diyor :KK12:

Arkadaslar bu siteyi dun indirdim herkese merhabalar, belki burda biraz fikir alisverisi yaparsak icim eahatlar kimseye derdimi anlatamiyorum suanda.Ben esimle 17 yasimdayken evlendim almanyaya gelin gittim suan 5 bucuk yasinda bir oglum 4 yasinda bi kizim var bende 24 yasindayim ev hanimiyim ama kendimi gelistiriyorum dilimi ogreniyorum cevre ediyorum esimin ustundeki yukleri azaltmak ixin ehliyetimide aldim ben huzur disinda mutluluk disinda herseye sahibim evliligimde.Bu yasta evimiz arabamiz var sukur ama esimden yana sorunlarimiz var esimin seneler once 4 senelik iliskisine dair herseyi sakladigini gordum bunun yuzunden dayak yedim face acdi face de arsivlenmis msj gordum telde ayni kadin bunu hastahaneye cagirmis kotuyum diye bunlarida gordum demet diye bi kadin bunla ben almanyaya gelemedigim 1 sene icinee bununla randevulasmalar benim icin baskasin demelerini gordum ustelik 1 senelik evliydim ama oturum alamadigim icin esim okulunu bitirmek zorunda oldugu icin ayriydik.Herseye goz yumdum cok asik olarak evlendim belki aptallik ettim belki bu konulati unutmaya calisarak akillilik buna siz karar verin.Bu olaylarin her seferinde dayak yedim bana sunu soyledi " telefonumu bilgisayarimi karistirmasaydin onlari gormezdin aramiz bozulmazdi " .
19 temmuz 2017 dw ailemin yanina geldim tatile esimde 31 temmuz da araba ile geldi 2 yolda kuzeninin vefatini ogrendi kotu seyler yasadik neyse 2 gun gecdi bahcede babamla oturuyodu cami acdim dedim napiypsunuz o anda telini sakladi biriyle msjlasiyodu gordum sona kapattim sinellkligi 5 dk boyunca esimi izledim duvar dibindeydi hollandali bi kadinla konusuyordu viber programindan ve kadin cumle aonunda buna schat yazdi bu tam opucuk kalp atacakdi ben camdan atladim dedim kiml3 konusuyosun ver teli vermedi babam girdi araya sakin ol vs iceri girdim buda geldi konusdul goster msji dedim silmis bana wp dan kuzeniyle konustugu msji gosteriyor sen bunu gormussundur diye...
Herneyse ankaraya gittik kuzenini gomduk geldik babam dedi sus acilari var .Bende dedim acisini dusunen insan baska kariyla msjlasip acisi oldugundan bize surat asmaz vs .
Simdi kayinvalidemlerin yazlik evindeyiz kac gundur kavga ediyoruz sil dedim silmedi viberi konusduk 2 gun once dedim seni kaybetmekden korkuyorym yapma boyle dedim ben 3.cocugu dusunuyorym dedim ben bu tatile erken geldigimde yedigin her halt yanina kar kalsin arastirmicam mutlu ollalim dedim bu ozur dilemiyor beni kaybetmekden korkmuyor ama bana dediki seni cok seviyorum baska kadin icin seni birakmam dedi ama kadinla konusdugu programdan vazgecmiyor dun o programi sildi ben onu son goruldusune bakiyodum hep olay cikariyodum gozumun onunde sildi ama bundan sonra sana huzur yok hrr dedigini yapmayacam dedi aramiz duzelmeye baslar gibi olmusken o konusma ardindan bana boyle davrandi simdi ne yapacagimi kestiremiyorum ne yapsam iyi olur bilmiyorum defalarca intihar etmis biriyim psikolojim alt ust oldu iyice herkese tavsiyem erken yasta evlenmeyin ama sizin bana dusunemedigim yerlerde bi tavsiyeniz varmi napicam elim kolum bagli cirkin bi kadin asla degilim zayifimda bakimliyim neden boyle oluyor ??????

sende aldat sonra inkar et.

Ben olsam hazır ailemin yanındayken onu yollardım kendimde bu evliliğe bi nokta koyardım. Adamın size zerre saygısı yok. İsterseniz dünya güzeli olun adamın gözü dışarıda. Aldatılmanın güzellikle alakası yok.
Bide 3. yü düşünüyorsun adam düşünüyor mu bakalım. Bu ne yahu. Bas adamın kı...na tekmeyi görsün gününü

yapmanız gereken en dogru sey cocuklarınızın pskılojısını dusunerek adım atmak suan ne sız ne de esınız 1. planda olmalı once cocukların ruh saglıgı mutlulugu bunun ıcınde szn kendınızı toparlamanız saglıklı karar vermenız gerekıyor 3. cocuk fıkrını hıc dusunmeyın bıle bıran onca bır meslek duzenlı bır ıs ıcın cabalayıp ayaklarınızın uzerınde durmaya bakın sonrada bosanın o adamdan

aynı gezegende yaşıyor olamayız sizinle
lütfen hiç hak etmediğiniz hayatı kendinize layık görmeyin

Daha ne kadar kendinize olan sayginizi yitireceksiniz bosan kardesim bu adamdan sana hayir gelmez omur boyu guvensiz bi hayati niye cekesin daha 24 yasindasin gencligini curutme

Sürekli çocuk doğurmakla evliliğini sürdüremezsin.adam seni aldatıyor dövüyor ve sen yaptıkların yanına kar kalsın ben 3.çocugu düşünüyorum diyosun.ee adamda diyor nasıl olsa naparsam yapayım benden ayrılacagı yok tabiki aldatmasıda dövmeside katlanarak artacak.aklını başına topla dicem ama hiç umudum yok

Neden ikna etmeye çalıştığınızı anlamadım. Neden 3. çocuğu istediğinizi ve neden bu adamla hala evli kaldığınızı da ?
Size müstehak diyeceğim olmayacak. Cahillik diyorum. O pislikten ayrılmayı neden düşünmüyorsunuz?

Ne yapmanız gerektigi yeterince acık degil mi? Led ısıklarla "bosanmalısınız" yazıları mi yazmalıyız?
Kocanız resmen "her dedigini yapmıycam, ben seni aldatır ve günümü gün ederim ama seni de bosamam" diyor. Böyle sacma sapan bir evlilige neden tahammül edesiniz? Kocanıza zincirlerle mi baglısınız?
Defalarca aldatılmıssınız. Mesele sizin cirkin olmamanız degil, kocanızın kanı bozuk. Ya ömrünüzün sonuna kadar aldatılmayı göze alıp üç maymunu oynayacaksınız ya da aklınızı basınıza toplayıp kapının önüne koyacaksınız bu adamı. İkinci secenegi tercih ediyorum.

Sizin acilen psikiyatrik desteğe ihtiyacıniz var ...aldatilmanin sebebi şişman olmak çirkin olmak değil önce onu bir bilin...ama ben hayatımı sizin kadar özgüveni olmayan ve kendini bi kadar paspas etmiş biri ile geçirmek istemezdim. .Üçüncü çocuk bu durumda erkeğe hediye sunmak mi ben onu anlamadım. . Ayrıca Avrupa kendini geliştirmek degil;Aldatan adamı kendine layık görmemek gelismek! !

Gerçek misiniz yahu? Adam bildiginiz çapkın ve hiç çekinmeden yapıyor yapacagını siz kalkmış 3. Çocuğu yapacağım diyorsunuz bu gerçek olmamalı..
bu kadar aciz olmayın lütfen..

Ya verilecek bir tavsiye de yok ki, sizin yaptığınız ektiğini biçmek. Adamın aldatmasına alkış tutmuşsunuz, ödüllendirir gibi "Gel bizim başımıza iyice çöreklen" diye 3. çocuk teklif etmişsiniz, adamı iyice bulunmaz hint kumaşı durumuna sokmuşsunuz. E bu adamda kaybetme korkusu olur mu? "Ben gidip başka kadınlarla takılayım nasılsa bizimki bir şey demiyor, bana ölüyor bitiyor, evde yemeğimi de yapıyor bebelerime de bakıyor mis" diyor. Adam tabi ki sizi de bırakmaz, aldatmaya da devam eder. Size diyecek çok bir laf yok, bu mantıkla aldatmalar ne ilk olur ne de son.

Ha bir de size bir haber vereyim. Bütün "şişman, bakımsız" kadınlar aldatılmıyor. Siz dünyanın en güzel kadını da olsanız, kocanız karaktersizin teki olduğu için sizi aldatır. Bu işler böyle.

Bakin aldatildim cocugum var maddi gucum yok bosanamiyorum diyen kdinlari anliyorum, durumu ISTEMEYEREK kabulleniyorlar cunku caresizler. Onlara Allah yardimciniz olsundan baska hicbir sey diyemem.

Ama sizin gibi insanlari anlamam mumkun degil. Adam dovuyor, aldatiyor, asagiliyor, zerre sevmiyor siz adama seviyorum kaybetmek istemiyorum evden gitme diye 3. cocugu yapicam demissiniz. Adama sana yapisicam demissiniz. Adama yapismissiniz zaten. Zerre kadar saygi duymayan, aldatan, doven adama yapismissiniz sizin hic gururunuz var mi???

Cocuklariniza acidim sadece, bu kadar akilsiz bir anneleri oldugu icin. Ne demeye 3. cocugu yapicaksiniz? O cocuga ne vericeksiniz?? Kavga dovus, anasinin dayak yedigini izleyerek buyuyecek, yazik degil mi o cocugun psikolojisine? Adama yapismak icin cocuk yapicaksiniz yazmissiniz zaten de, o cocuga hic deger veriyor musunuz acaba, size zamklik yapmasi disinda?? Cocuk=insan, sizin iliski zamkiniz degil. Bunu gectim, zaten 2 cocugunuz var onlarin varligi bu adami adam edememisken 3. cocuktan ne medet umuyorsunuz? Gercekten, devlet sizin gibi insanlarin tuplerini baglasin arkadas laylaylom kafali insanlarin cocuk sahibi olmasina izin verilmesin. Cocuklar telef oluyor, yazik yani.

X