Esim beni aldatiyor ve ustelikte kabul etmiyor ne yapmaliyim?

Siz razısınız zaten biz ne yapalım ki. O yaşta evlenirseniz başka hayat görmezseniz hayatı o adamdan( adam demek istemiyorum aslında ama) ibaret sanarsınız böyle işte. 24 yaşında okulunu yeni bitirmiş işe başlamış gezip tozup hayatı yaşaman gereken bir yaşta nelerle uğraşıyorsun. Bunu bir düşün. Bir de 3.çocuk diyorsun kaç kez intihara kalkışmışsın bu çocuklara bu psikolojiyi yaşatmaya hakkın var mı? O çocuklar psikolojisi bozuk bir anneyle çok mu mutlu bireyler olacakalar? Sizin o adama bağımlı olmanızın cezasını o çocuklara çektirmeyin.

Arkadaslar bu siteyi dun indirdim herkese merhabalar, belki burda biraz fikir alisverisi yaparsak icim eahatlar kimseye derdimi anlatamiyorum suanda.Ben esimle 17 yasimdayken evlendim almanyaya gelin gittim suan 5 bucuk yasinda bir oglum 4 yasinda bi kizim var bende 24 yasindayim ev hanimiyim ama kendimi gelistiriyorum dilimi ogreniyorum cevre ediyorum esimin ustundeki yukleri azaltmak ixin ehliyetimide aldim ben huzur disinda mutluluk disinda herseye sahibim evliligimde.Bu yasta evimiz arabamiz var sukur ama esimden yana sorunlarimiz var esimin seneler once 4 senelik iliskisine dair herseyi sakladigini gordum bunun yuzunden dayak yedim face acdi face de arsivlenmis msj gordum telde ayni kadin bunu hastahaneye cagirmis kotuyum diye bunlarida gordum demet diye bi kadin bunla ben almanyaya gelemedigim 1 sene icinee bununla randevulasmalar benim icin baskasin demelerini gordum ustelik 1 senelik evliydim ama oturum alamadigim icin esim okulunu bitirmek zorunda oldugu icin ayriydik.Herseye goz yumdum cok asik olarak evlendim belki aptallik ettim belki bu konulati unutmaya calisarak akillilik buna siz karar verin.Bu olaylarin her seferinde dayak yedim bana sunu soyledi " telefonumu bilgisayarimi karistirmasaydin onlari gormezdin aramiz bozulmazdi " .
19 temmuz 2017 dw ailemin yanina geldim tatile esimde 31 temmuz da araba ile geldi 2 yolda kuzeninin vefatini ogrendi kotu seyler yasadik neyse 2 gun gecdi bahcede babamla oturuyodu cami acdim dedim napiypsunuz o anda telini sakladi biriyle msjlasiyodu gordum sona kapattim sinellkligi 5 dk boyunca esimi izledim duvar dibindeydi hollandali bi kadinla konusuyordu viber programindan ve kadin cumle aonunda buna schat yazdi bu tam opucuk kalp atacakdi ben camdan atladim dedim kiml3 konusuyosun ver teli vermedi babam girdi araya sakin ol vs iceri girdim buda geldi konusdul goster msji dedim silmis bana wp dan kuzeniyle konustugu msji gosteriyor sen bunu gormussundur diye...
Herneyse ankaraya gittik kuzenini gomduk geldik babam dedi sus acilari var .Bende dedim acisini dusunen insan baska kariyla msjlasip acisi oldugundan bize surat asmaz vs .
Simdi kayinvalidemlerin yazlik evindeyiz kac gundur kavga ediyoruz sil dedim silmedi viberi konusduk 2 gun once dedim seni kaybetmekden korkuyorym yapma boyle dedim ben 3.cocugu dusunuyorym dedim ben bu tatile erken geldigimde yedigin her halt yanina kar kalsin arastirmicam mutlu ollalim dedim bu ozur dilemiyor beni kaybetmekden korkmuyor ama bana dediki seni cok seviyorum baska kadin icin seni birakmam dedi ama kadinla konusdugu programdan vazgecmiyor dun o programi sildi ben onu son goruldusune bakiyodum hep olay cikariyodum gozumun onunde sildi ama bundan sonra sana huzur yok hrr dedigini yapmayacam dedi aramiz duzelmeye baslar gibi olmusken o konusma ardindan bana boyle davrandi simdi ne yapacagimi kestiremiyorum ne yapsam iyi olur bilmiyorum defalarca intihar etmis biriyim psikolojim alt ust oldu iyice herkese tavsiyem erken yasta evlenmeyin ama sizin bana dusunemedigim yerlerde bi tavsiyeniz varmi napicam elim kolum bagli cirkin bi kadin asla degilim zayifimda bakimliyim neden boyle oluyor ??????
ya boşanacaksın ya da seni terketmesin diye karnından sıpayı, kendi sırtından sopanı eksik etmeyeceksin.
erkek adam aldatır da döver de çocuk da yapar. elinin hamuruyla erkek işine karışırsan dayağı hakedersin tabi.

3 çocuk yetmez bu kocaya, 13 çocuk yap.

adam sen nikahımda kalacaksın ben karılarla ilişki yaşayacağım sen buna karışamazsın ,bu zevkimden beni mahrum ettiğin için sana eziyet edeceğim ,görme duyma bilme benle evli olduğun için şükret yeter diyor ...
vulalalalalalalalaaaa
bu gözler bunu da gördü tamam canım.

Bu tarz konularda boşan deyip insanları gaza getirmeyi doğru bulmuyorum ama siz gerçekten boşanın. Dayak var aldatma var defalarca yakalanmış akıllanmamış. Bir de hala üçüncü çocuk diyorsunuz :KK57: hadi belki boşanamıyorsunuz üçüncü çocuk ne alaka

Boşanma karari almak bukadar zor mu? Ne zaman bu tarz konulari okusam bosanmak istemeyen sadece icimi dokup rahatlayim karmasik hayatima geri doneyim diye dusunen kadinlar goruyorum. Ne duymak istiyorsunuz bilmiyorum gercekten.cevremde 15 yildir boyle sikayetleri olan evliligini devam ettiren insanlar var. Sizde bizi yormayin aldatilmalara goz yumun ucuncu cocugu yapin eminim cok mutlu olursunuz!!!

Bu kadar soruna ragmen 3.cocugu mu dusunuyorsun?

Canim sizin evlilil evlilik degil.
Kocan defalarca aldatmis seni ustelik pisman da degil.

Bosanip bosanmamak sana kalmis bu kadar seyi nasil sineye cekiyorsun Allah yardimcin olsun valla

Bide seni kaybetmekten korkuyorum diyip iyicemi kaldirdin totosunu. Benim nerdeyse bütün sülale yurt disinda oradaki imkanlar belli git bi ise gir suslen puslen kendi parani kazan cevre edin ozguvenin bi yerine gelsin öyle oturupta beni ustune dusunce o kadar kiskaninca kaybetmekten korkar mi adam? Ha ben olsam bi dk düşünmez bosardim

Gerçekten sizin gibi kadınları görünce şaşırıyorum. Adam defalarca sizi aldatmis, ama her defasında öyle bişey yokmuş gibi davranmissiniz. Üstüne adama yalvariyorsunuz 3.cu çocuğu düşünüyorum diye. Neyse siz böyle evliliğiniz için mücadeleye devam edin. Bu adam daha sizi cok aldatır.

Arkadaslar bu siteyi dun indirdim herkese merhabalar, belki burda biraz fikir alisverisi yaparsak icim eahatlar kimseye derdimi anlatamiyorum suanda.Ben esimle 17 yasimdayken evlendim almanyaya gelin gittim suan 5 bucuk yasinda bir oglum 4 yasinda bi kizim var bende 24 yasindayim ev hanimiyim ama kendimi gelistiriyorum dilimi ogreniyorum cevre ediyorum esimin ustundeki yukleri azaltmak ixin ehliyetimide aldim ben huzur disinda mutluluk disinda herseye sahibim evliligimde.Bu yasta evimiz arabamiz var sukur ama esimden yana sorunlarimiz var esimin seneler once 4 senelik iliskisine dair herseyi sakladigini gordum bunun yuzunden dayak yedim face acdi face de arsivlenmis msj gordum telde ayni kadin bunu hastahaneye cagirmis kotuyum diye bunlarida gordum demet diye bi kadin bunla ben almanyaya gelemedigim 1 sene icinee bununla randevulasmalar benim icin baskasin demelerini gordum ustelik 1 senelik evliydim ama oturum alamadigim icin esim okulunu bitirmek zorunda oldugu icin ayriydik.Herseye goz yumdum cok asik olarak evlendim belki aptallik ettim belki bu konulati unutmaya calisarak akillilik buna siz karar verin.Bu olaylarin her seferinde dayak yedim bana sunu soyledi " telefonumu bilgisayarimi karistirmasaydin onlari gormezdin aramiz bozulmazdi " .
19 temmuz 2017 dw ailemin yanina geldim tatile esimde 31 temmuz da araba ile geldi 2 yolda kuzeninin vefatini ogrendi kotu seyler yasadik neyse 2 gun gecdi bahcede babamla oturuyodu cami acdim dedim napiypsunuz o anda telini sakladi biriyle msjlasiyodu gordum sona kapattim sinellkligi 5 dk boyunca esimi izledim duvar dibindeydi hollandali bi kadinla konusuyordu viber programindan ve kadin cumle aonunda buna schat yazdi bu tam opucuk kalp atacakdi ben camdan atladim dedim kiml3 konusuyosun ver teli vermedi babam girdi araya sakin ol vs iceri girdim buda geldi konusdul goster msji dedim silmis bana wp dan kuzeniyle konustugu msji gosteriyor sen bunu gormussundur diye...
Herneyse ankaraya gittik kuzenini gomduk geldik babam dedi sus acilari var .Bende dedim acisini dusunen insan baska kariyla msjlasip acisi oldugundan bize surat asmaz vs .
Simdi kayinvalidemlerin yazlik evindeyiz kac gundur kavga ediyoruz sil dedim silmedi viberi konusduk 2 gun once dedim seni kaybetmekden korkuyorym yapma boyle dedim ben 3.cocugu dusunuyorym dedim ben bu tatile erken geldigimde yedigin her halt yanina kar kalsin arastirmicam mutlu ollalim dedim bu ozur dilemiyor beni kaybetmekden korkmuyor ama bana dediki seni cok seviyorum baska kadin icin seni birakmam dedi ama kadinla konusdugu programdan vazgecmiyor dun o programi sildi ben onu son goruldusune bakiyodum hep olay cikariyodum gozumun onunde sildi ama bundan sonra sana huzur yok hrr dedigini yapmayacam dedi aramiz duzelmeye baslar gibi olmusken o konusma ardindan bana boyle davrandi simdi ne yapacagimi kestiremiyorum ne yapsam iyi olur bilmiyorum defalarca intihar etmis biriyim psikolojim alt ust oldu iyice herkese tavsiyem erken yasta evlenmeyin ama sizin bana dusunemedigim yerlerde bi tavsiyeniz varmi napicam elim kolum bagli cirkin bi kadin asla degilim zayifimda bakimliyim neden boyle oluyor ??????
Ortada bile isteye ve defalarca yapilmis bir ihanet soz konusu iken sizin hala devam etmeniz mantik alir cinsten degil.
Ne diyecegimi bilemedim.

Eee sen bu adama zaten beni istedigin kadar aldat ben gormiyim diyosunn 3. Cocukk ne alakaaa aldatiliyorsunuzzzzzzz ve defalarcaaa aldatmistirr zaten cidden mantiginizz burdaki uyeleri dumur etmistir.

Yahu arkanda kimse yoktur bosanamazsin anlarim ne bileyim çocuklar için dersin hadi gene anlarım da.
Adam gününü gün etmiş seni aldatmış dövmüş aşağılamis seni sevmiyor sana saygı duymuyor .
Sen de hala 3.cocuk diyorsun kaybetmekten korkuyorum diyorsun.
Vallahi sana müstehak ne diyelim aldatilmaya dayak yemeye devam .

Ezik misin diyecem ayıp olacak.
Sen gidip adama seni kaybetmekten korkuyorum, 3. çocuğu yapcam her halt yanına kar kalsın dersen adam diye seni aldatmasın?
Hem karnım doysun hem pastam dursun ooh.
Ayrıca şakın o 3. Çocuğu da yapma, bebelere yazık.

O nası imza öyle :KK70:
Baaa yıııll dıııımmm....

Neden gururunuzu bu kadar ayaklar altına alıyorsunuz!!!!!
Adam sürekli sizi aldatıyor ve siz buna göz yumup 3. çocuğu mu düşünüyorsunuz!!!!
Bizden nasıl bir fikir istiyorsunuz!!!
Zira burada sizin için yorum yapan arkadaşlar sizin kadar geniş ve rahat değiller emin olun.
Ben,sizden daha çok sinir oldum eşinize!!!!

X