Eşim benden gizli annesine pahalı hediye almış ortaya çıktı

Ben üstelemeyin dediginiz icin begenmedim attim. Ben cok daha düsük bi model Telefon kullanirken esim Benden gizli cabayla ugrasla gizli hesap acip taksitle Telefon alsa kiyamet koparirim. Sorun yapilan hareket bicimi. Kim bilir Baska neler yapti diye sorgulari.
Eşine üstelememesini değil kayınvalidesine karşı üstelelememesini kast ettim. Yoksa eşinin haber vermeden alması doğru değil.

pardon ilk sorum yanlışlıkla olmuş galiba. tabiki de öyle düşünmüyorum ailelerinde evlatlarında bağımsız olması en sorunsuz

Ablacım senin olarak sıkıntın ne? Eşinin gizlice böyle bir hediye alması mı? Yoksa sana düğünde hiç destek vermeyen anasına gizlice hediye alması mı? Yoksa bütçenizin üstünde alışveriş yapması mı?

Bu adam hep böyle habersiz alışverişler harcamalar yapıyor mu? Eğer öyle kötü huyu yoksa belki içinden gelmiştir almıştır kızarsın diye de saklamıştır.

Valla onada soksun lafi. Sorsan bi Profil resmini Tek basina degistiremez ama elinde lüks Telefon. Ne alaka.
Hanımefendi piyasayı bilmiyorsunuz sanırım 12 bin liralık telefon lüks değil. Orta segmentin bile başları. 500 dolar bile olmayan bir telefondan bahsediyoruz nasıl lüks olsun.

tamam 55 bine de var ama 3-5 bine de yaşlı bir insanın face insta wh up kullanacağı teller var yani. kadın çalışmıyor taksitle alınmış kendi telefonları o kadarlık değil. bence bunlar kavga için yeterli sebep. napıcak o teyze o telefonu

Kadının teyze olduğunu nereden biliyoruz ? Daha eski model bir telefon, son güncellemeleri 1-2 yıl içinde almamaya başlıyor. Firmalar yeni cihaz satışı için, eski modellerine güncelleme göndermeyi bırakıyor. Bir anda elinizdeki telefon, banka hesabınıza erişim dahi sağlayamaz hale gelebiliyor. Çünkü bazı bankalar, normal tarayıcıdan internet bankacılığına giriş için dahi; mobil uygulamadan onay şartı koyuyor.

merhaba hanımlar. Bu anneler gününde ben anneme hediye almadım bu sene. anneme sordum annem gerek yok dedi almadım kaldı normalde hediye alırım ama 300- 500 tl lik hediyeler alırım yani.
Benim hiç haberim olmadan eşim annesine 12.000 tl ye cep telefonu hediyesi almış. Bana hiç söylemedi ben hediye almadı sanıyorum. Rastgele yakaladım aldığını gizli bi alışveriş hesabı açmış ordan almış faturasını gördüm. kaynana da aramızı bozcağını bile bile benim haberim olmadığını bilerek kabul etmiş bi güzel.
Sana söylesem tepki verirdin o yüzden söylemedim alırım annem felan gibi konuştu.
Beni sinir eden durum hem eşinden gizli yapmış olması hem de miktarının fazla bir hediye olması. Bana normal gelmiyor bu eşin arkasından iş çevirip annem vs demesi çok soğudum.
Sizin eşleriniz böyle şeyler yapıyor mu ? bu normal mi sizce
Benimde esim abisi ablası bırlesmıs yatak odası takımı almışlar hepsi en az 10 bin verdi bana da kimse demedi hatta skladılar WhatsApp mesajlarından ogremdım kesene bereket oglmmm falan demıs hepinizin demıs hıc konusunu açmadım sanki özur mu dılıcek daha uste ckar.. Gene gizli gizli yapan yapıyor malaeef

Kadının teyze olduğunu nereden biliyoruz ? Daha eski model bir telefon, son güncellemeleri 1-2 yıl içinde almamaya başlıyor. Firmalar yeni cihaz satışı için, eski modellerine güncelleme göndermeyi bırakıyor. Bir anda elinizdeki telefon, banka hesabınıza erişim dahi sağlayamaz hale gelebiliyor. Çünkü bazı bankalar, normal tarayıcıdan internet bankacılığına giriş için dahi; mobil uygulamadan onay şartı koyuyor.
o malum pahalı markanın yaptığı bir şey genelde ki şu an daha yeni 6 ve 6 plus o durumda sanırım ki onlar da baya oldu çıkalı 1-2 yol değil yani. yani çoluğu çocuğu evlenmişse benden küçük değildir. benim annem 55 yaşında ve baya teyze oldu artık ne diyim abla mi🤔

Alamaz. Cok basit yani. Net alamaz. Korkunc bir hata. Uzerine annem degil mi alirim sen karismaazsin modunda takilmasi daha da oorkunc bir hata. Bunu yiyip yutup oturmamalisiniz bence. Bir evin kazancı dokulup tasmiyorsa bolluk icinde geciniliyor cok rahat para artirilmiyorsa bence kimse gidip de annesine oyle pahali hediyeler alamaz almamali. Herkes kendi butcesini bilsin ona gore telefon kullansin. Paranız cok olsa bile habersiz yapmamasi lazim

Ablacım senin olarak sıkıntın ne? Eşinin gizlice böyle bir hediye alması mı? Yoksa sana düğünde hiç destek vermeyen anasına gizlice hediye alması mı? Yoksa bütçenizin üstünde alışveriş yapması mı?

Bu adam hep böyle habersiz alışverişler harcamalar yapıyor mu? Eğer öyle kötü huyu yoksa belki içinden gelmiştir almıştır kızarsın diye de saklamıştır.
Habersiz gizli yapmış olması en büyük sorun

Bu genelde Iphone'da oluyor ve o da lüks bir marka. Benim ailem 5 10 senelik telefon kullanıyor ve öyle bir sorun yok.

kayınvalide 60 yaşında

nerde kaldı evlilik birliği habersiz bu miktarları harcamak ilişkiyi güveni zedeliyor. kaldı ki milyoner değiliz kirada oturan insanlarız
nerde kaldı evlilik birliği habersiz bu miktarları harcamak ilişkiyi güveni zedeliyor. kaldı ki milyoner değiliz kirada oturan insanlarız
Kendi kazandığım paranın hesabını kimseye vermem ben, karşımdaki kişiden de beklemem.
İşte evin kirasını giderlerini ödüyor, daha ne bekliyorsunuz?
İçinden gelmiş annesine hediye almış, sizden bu kadar masum bir şeyi sakliyorsa siz hatayi kendinizde arayacaksınız.

Sizin sorununuz en başta fakir biriyle evlenmek, size 12 bin liranın bile lafını yaptıran biriyle evlenmek...

Kendi kazandığım paranın hesabını kimseye vermem ben, karşımdaki kişiden de beklemem.
İşte evin kirasını giderlerini ödüyor, daha ne bekliyorsunuz?
İçinden gelmiş annesine hediye almış, sizden bu kadar masum bir şeyi sakliyorsa siz hatayi kendinizde arayacaksınız.

Sizin sorununuz en başta fakir biriyle evlenmek, size 12 bin liranın bile lafını yaptıran biriyle evlenmek...
kirada oturan ve 4 binlik telefon kullanan insanlar için 12 binlik gizli taksitle alınan hediye masum değil bence. ay niye bu kadar taktıysam bu mevzuya😂

Hanımefendi piyasayı bilmiyorsunuz sanırım 12 bin liralık telefon lüks değil. Orta segmentin bile başları. 500 dolar bile olmayan bir telefondan bahsediyoruz nasıl lüks olsun.

Türkiye sartlarinda lüks degilse bilemiyorum. Benim icin almanyada yasiyorum 500€ Luk bi hediye lüks bir hediyedir.
Ben kendimi 200-300€luk Telefon kullanirken esim annesine degil kimseye 500€ ya Telefon alamaz. Helede gizli

X