Eşim bebekten sonra çok değişti

200k yi sormadan harcayan adama iyi bir hesap sormak lazım, kimin ne kadar kazandığı önemli değil çok yanlış yapılan, siz de şimdi ona sormadan pahalı şeyler alın bakalım ne yapacak

Babasız büyüdüm gayette sağlıklı hiç korkunç değil, asıl böyle bir adama baba demek daha korkunç...

Bebeğim prematüre doğdu ve bir Allahin kulunu bile eve almadım aylarca , kafama göre davrandım, suç sizde ,o kadar insanın ne işi var evinizde ...

Kişisel alan muhabbetinden ağzının payını almış birisi olarak ben sizden yanayım. Siz daha yepyeni bir annesiniz em çok desteğe ihtiyacı olan da sizsiniz eşiniz karı gibi davranmayı bıraksın bence siz bebekle boğuşurken o oyun oynayacak buna da Kişisel alan diyecek

Bir kadının ilgiye,sevgiye,anlayışa en ihtiyaç duyduğu zamanlarda erkeğin kendini öne sürüp trip atması beni sinir ediyor yaa. Lohusa olan kadına da özel alan istiyorum bilmem ne diye trip atmazsin. Zamani mi simdi? Karına destek olmaya bak dimi? Ama yook, ille zorlaştiracaklar. Bazi erkekler dayaklık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…