Eşim bana el kaldırdı

Sanırsın ameliyat olmuş dünden yapsaydı yemeğini çayını sadece bir kaç saat sonra nasıl oldun demek yeterli yanına çıkıp eşiniz hizmet bekleyenlerden ailesine sanırım tavrınızı koyun bence ordan taşınmanız sizin için iyi olur üç beş sene sonra da bu tartışma konusu olacaktır sürüncemede bırakmak yerine temelden kararlar alın
Ki benim kayinvalidem yemeğini evinden eksik etmez mutlaka bı kap yemek yapar gider gideceği yere..eşim annesine babasına düşkün fazlasıyla ki gördüğümüz üzere annesinin lafıyla bana el kaldırabiliyor

Bence de çık konuş sonuçta yalnış
Durum da değilsin herkes hatasını bilsin herkes kendini düzeltsin
Öyle ilk başta nasıl oldun iyi misin faslından sonra o gözlerimi sorar agladinmi sen diye anlatırım olani keşke oğluna değilde ilk bana soyleseydin bak oğlun bana el kaldırdı bende gidiyorum diye şimdi babamj da aradım almaya geliyor iki üç gün kalıcam annemlerde

Anlatayım konuyu..iki gün önce kayınvalidem endoskopi oldu ilk defa değil ara ara da endoskopi oluyor..eve geldiklerinde saat 5 i geçmişti bende aradım naptınız diye eve yeni girdik dedi ama sesi pek iyi gelmiyordu bende uzatmadim tamam anne sen dinlen ben seni tutmayım dedim kapattım 1-2 saat sonrası çıktım annesine annesi uyuyordu neyse uyandi nasıl oldun iyimisin vs konuştuk gayet iyilerdi bana karşı problem yoktu indim evime.. dün de kendi anneme gittim bayadir gitmiyordum ki ailemin de bazı sıkıntıları var..neyse giderken eşime dedim ki akşam yemeğe sende gel ben destek olmak için gidiyorum sende ol..senin ailen hep problemli sorunları bitmiyor dedi..neyse duymazdan geldim gittim eşim yemeğe gelmedi dükkandayim dedi gün içinde ben ona annemlerde kendi resmimi attım neden kısa kollu ile duruyorsun annenlere gidince hep hastalanıyorsun ben uğraşıyorum dedi umursamadım..Akşam oldu beni almaya geldi ilk kez erken geldi almaya saat 10.. giderken naptın ne ettin falan..ne yedin ya dedim annemlerde yedim dedi :) niye gelmedin annemlere dedim ordan konu açıldı işte annem ile babam sana çok kizginlar annem hastaneye gittigi gün yemek yapıp cagirmamissin çay bile demlememissin dedi bende izah ettim dedim hani ilk değil daha önce de oldu ameliyat olmadı sonuçta dedim birbirimize girdik arabada..Eve geldik ben konuşmuyorum etmiyorum yattık uyuduk erkenden.. sabah kalktı annemlere çık bugün sana sinirlidir zaten dedi bende niye dedim hatani biliyorsun dedi bende ben bı hata yapmadım burda tek gelin ben değilim yengende var madem ben yapmadım o yapsaydı dedim sonrası el kaldırdı bana ne yengemden diye bende vur ama akşam geldiğinde bak bakalım ben burda olur muyum dedim elime vurdu odaya itti beni işte kafamı sıktı sallıyor falan defol git dedim iyice delirdi defolup gitti mevzu bu uzun oldu kusura bakmayın
Son cümleler şiddet gösterdiğini gösteriyor. Hiç durma sevilmediğin yerde. Kalk git ailenin evine.

Düzelir mi diye bekledim düzelmedi bundan sonra fırsat tanımayip kendimi ezdirmiycem birazdan da kayınvalideme gidip olanı biteni anlatıcam oğlunuz bana el kaldırdı ben bu evden gidiyorum diyecem
Seni durdursunlar diye mi? Haber vermek istiyorsan annenin evinden ararsın.

Bosanacaksan git. Bosanmayacaksan gidip lackalastirma nasilsa geliyo diye daha fazla yapacak. Alma eve o gitsin anasina

Anlatayım konuyu..iki gün önce kayınvalidem endoskopi oldu ilk defa değil ara ara da endoskopi oluyor..eve geldiklerinde saat 5 i geçmişti bende aradım naptınız diye eve yeni girdik dedi ama sesi pek iyi gelmiyordu bende uzatmadim tamam anne sen dinlen ben seni tutmayım dedim kapattım 1-2 saat sonrası çıktım annesine annesi uyuyordu neyse uyandi nasıl oldun iyimisin vs konuştuk gayet iyilerdi bana karşı problem yoktu indim evime.. dün de kendi anneme gittim bayadir gitmiyordum ki ailemin de bazı sıkıntıları var..neyse giderken eşime dedim ki akşam yemeğe sende gel ben destek olmak için gidiyorum sende ol..senin ailen hep problemli sorunları bitmiyor dedi..neyse duymazdan geldim gittim eşim yemeğe gelmedi dükkandayim dedi gün içinde ben ona annemlerde kendi resmimi attım neden kısa kollu ile duruyorsun annenlere gidince hep hastalanıyorsun ben uğraşıyorum dedi umursamadım..Akşam oldu beni almaya geldi ilk kez erken geldi almaya saat 10.. giderken naptın ne ettin falan..ne yedin ya dedim annemlerde yedim dedi :) niye gelmedin annemlere dedim ordan konu açıldı işte annem ile babam sana çok kizginlar annem hastaneye gittigi gün yemek yapıp cagirmamissin çay bile demlememissin dedi bende izah ettim dedim hani ilk değil daha önce de oldu ameliyat olmadı sonuçta dedim birbirimize girdik arabada..Eve geldik ben konuşmuyorum etmiyorum yattık uyuduk erkenden.. sabah kalktı annemlere çık bugün sana sinirlidir zaten dedi bende niye dedim hatani biliyorsun dedi bende ben bı hata yapmadım burda tek gelin ben değilim yengende var madem ben yapmadım o yapsaydı dedim sonrası el kaldırdı bana ne yengemden diye bende vur ama akşam geldiğinde bak bakalım ben burda olur muyum dedim elime vurdu odaya itti beni işte kafamı sıktı sallıyor falan defol git dedim iyice delirdi defolup gitti mevzu bu uzun oldu kusura bakmayın
Ay adam daha napcak olmeyi mi bekliyosun

Seni durdursunlar diye mi? Haber vermek istiyorsan annenin evinden ararsın.
tamda bunu yazacaktım
I isimbulamadimm gerçekten neden yapıyorsunuz bunu
eşinizi seviyorsunuz ve alttan alta kv durdursun diye yapıyorsunuz sanki?

bişeyi yapacaksanız kararlı olun ve kimseden yardım beklemeyin

Eşin son derece haksız onu söylememe gerek yok .
Ama sende annesiyle ilgilenmeyip ertesi gün gel benim ailemin yanında dur falan diyorsun.
Niye adam zorunda mı?
Sen zorunda degılsen onun ailesiyle ilgilenmeyi adam da senin aile problerimle ilgilenmek zorunda değil.
Endoskopi de basit bir işlem degil ayrıca belli bir yaştan sonra bunu da bil .
Ayrılmak istemiyorsun belli o zaman diklenme bu kadar.Çğnkü eşin şiddete meyilli.
Ayrılıp gitmek en mantıklısı çünkü ikinizde olgun degılsiniz yaşlar kaç onu bilmiyorum tabi sıfır olgunluk .

Görücü usulü evlenen adam niye sizi sevsin ki? Yemeğim yapılsın donum yıkansın bir de bedava cinsellik olsun diye evlenmiş. Şimdi de kölesi olarak görüyor ki el bile kaldırmış. Boşanırdım ve bir daha görücü evlenmezdim.
Aşk evliliği yapanlar sözde çok mu saygılı oluyor
Adamın karekteriyle alakalı .olay sevmek sevilmemek değil.
Genel anlamda ülkemizde erkekler bunun için evleniyor zaten.

Eşim siler atar umursamaz ki bu bensem hiç düşünmez.Sevmedigine eminim çünkü :) gidersem de dönmem geri
Annesi için elinize vurmuş.

Biraz fazla hayaller aleminde yaşıyorsunuz bence.

Adam görücü olarak evlenmiş, sırf evlenmiş olmak için. Şimdi de sizi adam yerine koymuyor.

Gitseniz tek derdi “elalem ne der” olacak. Onun dışında umrunda değil yani.

X