Eşim bana el kaldırdı

Aile apartmanında oturmak onu getektirmez kim diyor bunu? Ben oturuyorum herkes kendinden mesul arada ikram için komşuya ne gönderiliyorsa o kadar, fazlasını kimse bekleyemez bekletmem. Eş faktörü de mühim tabii konu sahibinin kocası gibi kocalar olduğu sürece aynı binada olmaya gerek yok her türlü hizmetçi gibi kullandırır karısını.

"Bunu gerektirir " dememiş.
"Böyle sorunlar getirir" demiş.
Açıkçası bende öyle düşünüyorum. İster kendi aileniz, ister eş ailesiyle olsun, aynı apartmanda olmak pek iyi değil.

Konu sahibi bu evliliğe devam edecekse, ayrı eve çıkmasını tavsiye ediyorum ben.

"Bunu gerektirir " dememiş.
"Böyle sorunlar getirir" demiş.
Açıkçası bende öyle düşünüyorum. İster kendi aileniz, ister eş ailesiyle olsun, aynı apartmanda olmak pek iyi değil.

Konu sahibi bu evliliğe devam edecekse, ayrı eve çıkmasını tavsiye ediyorum ben.
Ne dediğini gayet iyi anladım. Bende kocası o kafada olduğu sürece başka evde de aynı sorunları yaşar diyorum. Kocanın o kafayı değişmesi lazım.

Sadece üye isminizi tatlı bulmuştum
Benzer incinmişlik🥲
Screenshot_20221105-121110_Google.jpg

Dönmeyecem bende biraz uğraşsın çabalasin pişman olsun..
Eninde sonunda döneceksiniz belliki
Bukadar atraksyona ne gerek vardı
Uğraşsın çabalasın demişsin
Sizi istemeyen sevmeyen bir adam için üstelik
Busefer o el inmemiş birdahakine ya burnunuza ya gözünüze iner artık
Siz uğrasın çabalasın diye bekledikçe şiddetin dozu artar
O sıra birde kazayla hamile kalır çocuğum babasına çok düşkün onun için katlanıyorum hikayesi başlar…

Boşanmaya niyetin olsa kv ve kp den önce kendi ailene anlatırdın olanları....Senin boşanmaya niyetin yok , sadece eşinin burnu surtsun istiyorsun çünkü -daha önceki konumda söyledim, kızdın, yine söylüyorum) asıl kendi ailen seni istemiyor...Boşanmana asla izin vermeyecekler razı olmayacaklar, bunu sen de çok iyi biliyorsun ...

Boşanmaya niyetin olsa kv ve kp den önce kendi ailene anlatırdın olanları....Senin boşanmaya niyetin yok , sadece eşinin burnu surtsun istiyorsun çünkü -daha önceki konumda söyledim, kızdın, yine söylüyorum) asıl kendi ailen seni istemiyor...Boşanmana asla izin vermeyecekler razı olmayacaklar, bunu sen de çok iyi biliyorsun ...
Diğer konusunu bilmiyorum ama oğlun bana el kaldırdı ühüüü diye ağlarken kp karşıma geçip gülecek bende bana söyleseydiniz aç olduğunuzu ya aşk olsun baba diye kendimi savuncam. Onları doğduğuna pişman edip üzerine zehir zıkkım söyledim size afiyetle yiyin der çıkardım ama konu sahibi daha uğraşsın pişman olsun modunda

Evlilik bilincini kavrayamadan laf olsun diye evlendirilmiş annesine,ailesine bağımlı anakuzusu bir adamı düzeltmek maalesef oldukça zor....bolca sabır ve zaman gerektirir...psikolojiniz kaldirir mi yada ugrastiginiza değerimi en iyi siz bilirsiniz
Eşinizin abisi ve karısı muhtemelen aileden uzak duran tipler bu sebeple herşey sizden bekleniyor anladığım kadarıyla...bu konuda eşiniz ailesinden bolca abin yengen şöyle kötü böyle kötü iyiki sen varsın sen olmasan biz ne yapardik sen abin gibi değilsin diye gaz da almış muhtemelen.. eşinizde mükemmel evlat olayım diye uğraşan bir asalak..biraz sıkışınca karı bulunur ana bulunmaz falan da der bu tipler seni dışlar kolayca...
Yani boşanır misin bilmem ama sakın çocuk yapma.. mümkünse ise falan gir uzaklaş biraz..aksi halde bunlarin hizmetini görmekten ki inan bana bu problem bile değil,ne yaparsan yap yaranamamaktan,onlar yetmiyormuş gibi eltinle kaynini kayirmalarindan(kötü evlat hep değerli olur)hatta seni onlara kullandirtmaktan bile çekinmezler..ve bu durum yıllarca sürer gider..bir bakmışsın yıllar geçmiş sen yiprandiginla kalmışsın.. eşin er geç sana yönelir tabide aklın başına geldiğinde çok geç olur giden yıllarına yanarsin

Gençliğine yazık etmemelisin..

X