Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sosyal medyada da takipleşiyorlar falan
Ha onu bilemiyorum. Yassy ile telefonda konuşanlar vardı ona bakarsan. Zaten Nihal bir üyeye myo mezunuyum demiş ama burada öyle yazmamıştı. Hatta karakol konusunda ctesi sağlık ocağına gittik yazmıştı. (Kapalı olur biliyorsunuz) velhasılkelam gördüklerinizin yarısına, duyduklarınızın hiçbirine inanmayın. Ben okurum, yazarım ama içselleştirmem ve tanışmam insanlarla.

Duru hanım belli ki mal mülkünüz bol bu adam paranız için sizinle gibi geliyor bana. Boşayın bu adamı öyle takılın ayrılmayacaksanız bile boşanmış olun bakalım neyin peşinde. Para yedirmek istemiyor aileniz çok haklı. Hepimiz çocuğumuz için (keza sizde) böyle düşünürdük

Ben çok safım inanırım ben ne yaziyorsam doğruyu yazıyorum inanabilirsiniz

Ben çok safım inanırım ben ne yaziyorsam doğruyu yazıyorum inanabilirsiniz
Al benden de o kadar. Ama bazen de inanmıyorum yani. Mesela ilk defa gördüğüm bir nick gelip bana sataşıyor burada, azıcık şerefin varsa bildiğim isminle yazarsın dememek için zor tutuyorum kendimi. Tabii bu durum güvensizlik yaratıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…