EŞİMLE TARTIŞTIK-boşanma hakkında yardım!!

Son durum nedir ?
son durum özrünü diledi herşey bitti gitti sanıyor.. ama içime oturan lafların fakında değil. ufak tefek konuşmalarımız var ama o kadar ama gönlüm alınmadığı sürece bişey olacağı yok bende :KK43: bunun dışında yaptığım iyi yada kötü bişey varsa annesini ve kardeşini karşıma aldım ve ilk kez konuştum sinirlenince bunları yapan biri var karşımda ve bana söylenen sözler size söylense hoşunuza gider mi dedim. tabiki beklemiyorlardı.... zamana bırakıldı yani hrşey :110:

Durup, durup 5 yıldan sonra mı gelmiş aklına. Sizi karaktersiz olarak görüyorsa, evlenmeseymiş o zaman.Eşinizde sıkıntı var. Bir bahaneyle ya siz yada o tekrar bir patlama yaşarsınız illaki. Üstünü örtmeyin. Aile danışmanına başvurun ve ikinizinde iyiliği için terapi alın.

arkadaşlar merhaba çok uzun süredir girmemiştim buralara.desteğinizi esirgemezseniz çok sevinirim.:110:

eşimle dün markete gitmek üzereyken tartıştık. tam giyinirken sırtı hafif açık bi tişört giydim içine atlet giy dedi- normalde atlet giymeden çok nadirdir dışarı çıktığım.markete gidiyoruz 100-150 mt anca yürücez dedim. hatta üstüme hava serin diye cekette alıcam dedim. hayır böyle çıkamazsın dedi bende sinir oldum üstümü çıkarmktan ve markete gitmekten vazgeçtim baya bozuldu içine atlet giymek yerine beni kırıyosun ve dışarı ç.ıkmıyosun vay bee falan dedi.neyse bi kaç saat geçti avm ye gttik ama hala mecbur kalmazsak konuşmuyoruz. eve gelmeden markete gittik alışverişi yaptık geldi poşetleri flan yerleştirdi bende oğluımu banyoya soktum yıkamak için sonra bu bi anda bi lafıma çıldırdı.
EŞİMLE TANIŞMADAN ÖNCE HAYATIMDA OLAN ERKEK ARKADAŞIMLA BERABERKEN EŞİMLE TANIŞTIK DAHA HAYATIMDAN ÇIKMAMIŞTI YANİ ERKEK ARKADAŞIM VE ÇOK FAZLA ERKEĞİN ARASINDA ÇALIŞTIĞIM BİR İŞİM VAR... BENİMDE MUHABBETİM İYİDİR BİR ÇOĞUYLA...
ve eşimde kıskançtır ama belli etmez içine atar sessiz bir yapıya sahiptir.... sen zaten şöylesn böylesin... hayatında biri varken beni hayatına aldın sana hakkımı helal etmicem ne yaparsam yapayım sana yaranamadım ben bi atlet giy dedim ama bana saygın yok bunu bile yapmıyosun falan diye çıldırıyor oğlumla ben kendimi banyoya kitledim çünkü eşim sinirlenince kendine zarar verir. üstünü başını yırtar. sen beni haketmiyosun hiç kıymet bilmedin başkası varken hayatında benimle oldun böyle de karaktersizsin falan gibi biçok şey saydı. :KK43: ben girmesem hayatına kimbilir daha kimlerle beraber olurdun sen :KK43: dediğni bırakmadı yani ve en ufak bi hata yapmadım eşime huylanmasını gerektirecek en ufak bişeyden nasıl bu noktaya geldik bilmiyorum ama tüm bunlar içime oturdu çünkü eşimle çok zıt bir çiftiz birçok kere kavgalarımız oldu ayrılma noktasına geldik saçma sebeplerle ama bu kadarı fazla oldu ... resmen bana O..... sun sen ben olmasam daha da yapardın demeye getirdi. daha da kötüsü oğlum 5 yaşında ve baba bağımlısı onsuz olamaz nefes alamaz o derece yani dün akşam babam giderse bende onunla giderim falan demeye başladı sabah kalkınca da anne içine atlet giy babam evden gitmesin falan diyor... nasıl bu noktaya geldik bilmiyorum basit şeylerden kavga ederdik ama bu kez çok incindm çok kırıldım sessiz sedasız boşanıp gidesim var ama oğlum babasında kalmak isterse ne yaparım nereye giderim bilmiyorum lütfen yorumlarınızı esirgemeyin :KK43:

bu arada asla açık saçık giyinen biri değilim etek giyerim ama dizlerimin altındadır askılıyı evde bile giymem balkondan biri görürse falan diye.... ona rağmen bunları yaşıyorum

Aslında siz de biraz gereksiz inat yapmışsınız. Keske atleti giyse idiniz. Aslında eşiniz icin mesele atlet degil sizin esinizin istegini red etmeniz gururuna dokunmuş. Yani esiniz benim düşüncelerimin sizin tarafınızdan hic önemi yokmuş algısına bürünmüş burada kavganın buyumesi de bundan. Yani size alinmiş bence düzeltilebilir. Eşinizle sakince konuşun baska onemlu sebeplér yoksa cok büyütülecek seyker degil. Yani esiniz çalışıp çabalıyor evinin sorumluluklarını yerine getiriyorsa ne bileyim ailesine karsi sizi ezmiyorsa size deger verdigini sevdigini size hissettiriyor sa cocuguyla ilgileniyor sa evde size yardimci oluyor sa bu tür küçük meseleleri buyutmemek lazım. Yani esiniz için siz de gereksiz olsa bile atlet giyebilirdiniz. Tabi diğer konulari bilmiyorum

Aslında siz de biraz gereksiz inat yapmışsınız. Keske atleti giyse idiniz. Aslında eşiniz icin mesele atlet degil sizin esinizin istegini red etmeniz gururuna dokunmuş. Yani esiniz benim düşüncelerimin sizin tarafınızdan hic önemi yokmuş algısına bürünmüş burada kavganın buyumesi de bundan. Yani size alinmiş bence düzeltilebilir. Eşinizle sakince konuşun baska onemlu sebeplér yoksa cok büyütülecek seyker degil. Yani esiniz çalışıp çabalıyor evinin sorumluluklarını yerine getiriyorsa ne bileyim ailesine karsi sizi ezmiyorsa size deger verdigini sevdigini size hissettiriyor sa cocuguyla ilgileniyor sa evde size yardimci oluyor sa bu tür küçük meseleleri buyutmemek lazım. Yani esiniz için siz de gereksiz olsa bile atlet giyebilirdiniz. Tabi diğer konulari bilmiyorum. Evlilik öncesi olanlari başınıza kalkmasi his olmamis tabiki de ama zannediyorum kendisi bile ne dediğini bilmiyor dur. Bu konuyu sürekli dile getiriyor mu. Eminim özür dileyecektir sinirden insan bazen cok kirici konuşabiliyor. Siz esinize yaklaşın o da hatasini anlayacaktır

Bu atlet mevzu değil,
Bunun altında başka şeyler var bence,
Ya da kocanız manyak (kiiiii aklı selim görünmüyor üstünü başını yırtıyormuş)
Diyecek bişey bulamadım..
Eşnizin bir psikiyatri ye görünmesi gerekiyor. Öfke kontrolü sorunu olabilir sakinleşince onunla güzelce konuşun
Eşiniz hasta psikiyatriste gitmesi gerek

Her başlıkta gördüğüm eşiniz manyak doktora görünsün ekibi gelmiş.ya bunlar psikolog yada psikologlara iş getirdikçe promosyon kazanıyorlar.Yahu insanların kaç yıllık hayat arkadaşları hakkında bu kadar kolay aşağılayıcı ve eleştirici konuşmak bu kadar kolay mı ?

Her başlıkta gördüğüm eşiniz manyak doktora görünsün ekibi gelmiş.ya bunlar psikolog yada psikologlara iş getirdikçe promosyon kazanıyorlar.Yahu insanların kaç yıllık hayat arkadaşları hakkında bu kadar kolay aşağılayıcı ve eleştirici konuşmak bu kadar kolay mı ?

Ben manyak demedim..hasta oldugunu belirttim, bunu gormek için de uzman olmaya gerek yok..benzer seyleri etrafımda gordum..sadece onerdik faydası olur diye aşağılamadım

Sizin de mi Eşiniz yada erkek arkadaşınız en ufak bir şey de üstünü başını parçalıyor :KK53:

çünkü eşim sinirlenince kendine zarar verir. üstünü başını yırtar.

Üstü okuyunca epey kolay manyak, diyebiliyorum. Siz ne diyorsunuz bu tiplere ???
Ayrıca manyaklığı yada kendini bilmezliği hadi koş psikoloğa götür diyenlerden değilim.
Direk boşarım bu tip herifi bugün zararı kendine veren yarın karşısındakine ve evladına verir.

Eşiniz sizi biriyle beraberken onunla olduğunuz içi o...bu yerine koymayı biliyor iyi hoş ta kendisi çok şerefliymiş de neden hayatında bir erkek olan biriyle birlikte olmuş bi soruverin kendisine

arkadaşlar merhaba çok uzun süredir girmemiştim buralara.desteğinizi esirgemezseniz çok sevinirim.:110:

eşimle dün markete gitmek üzereyken tartıştık. tam giyinirken sırtı hafif açık bi tişört giydim içine atlet giy dedi- normalde atlet giymeden çok nadirdir dışarı çıktığım.markete gidiyoruz 100-150 mt anca yürücez dedim. hatta üstüme hava serin diye cekette alıcam dedim. hayır böyle çıkamazsın dedi bende sinir oldum üstümü çıkarmktan ve markete gitmekten vazgeçtim baya bozuldu içine atlet giymek yerine beni kırıyosun ve dışarı ç.ıkmıyosun vay bee falan dedi.neyse bi kaç saat geçti avm ye gttik ama hala mecbur kalmazsak konuşmuyoruz. eve gelmeden markete gittik alışverişi yaptık geldi poşetleri flan yerleştirdi bende oğluımu banyoya soktum yıkamak için sonra bu bi anda bi lafıma çıldırdı.
EŞİMLE TANIŞMADAN ÖNCE HAYATIMDA OLAN ERKEK ARKADAŞIMLA BERABERKEN EŞİMLE TANIŞTIK DAHA HAYATIMDAN ÇIKMAMIŞTI YANİ ERKEK ARKADAŞIM VE ÇOK FAZLA ERKEĞİN ARASINDA ÇALIŞTIĞIM BİR İŞİM VAR... BENİMDE MUHABBETİM İYİDİR BİR ÇOĞUYLA...
ve eşimde kıskançtır ama belli etmez içine atar sessiz bir yapıya sahiptir.... sen zaten şöylesn böylesin... hayatında biri varken beni hayatına aldın sana hakkımı helal etmicem ne yaparsam yapayım sana yaranamadım ben bi atlet giy dedim ama bana saygın yok bunu bile yapmıyosun falan diye çıldırıyor oğlumla ben kendimi banyoya kitledim çünkü eşim sinirlenince kendine zarar verir. üstünü başını yırtar. sen beni haketmiyosun hiç kıymet bilmedin başkası varken hayatında benimle oldun böyle de karaktersizsin falan gibi biçok şey saydı. :KK43: ben girmesem hayatına kimbilir daha kimlerle beraber olurdun sen :KK43: dediğni bırakmadı yani ve en ufak bi hata yapmadım eşime huylanmasını gerektirecek en ufak bişeyden nasıl bu noktaya geldik bilmiyorum ama tüm bunlar içime oturdu çünkü eşimle çok zıt bir çiftiz birçok kere kavgalarımız oldu ayrılma noktasına geldik saçma sebeplerle ama bu kadarı fazla oldu ... resmen bana O..... sun sen ben olmasam daha da yapardın demeye getirdi. daha da kötüsü oğlum 5 yaşında ve baba bağımlısı onsuz olamaz nefes alamaz o derece yani dün akşam babam giderse bende onunla giderim falan demeye başladı sabah kalkınca da anne içine atlet giy babam evden gitmesin falan diyor... nasıl bu noktaya geldik bilmiyorum basit şeylerden kavga ederdik ama bu kez çok incindm çok kırıldım sessiz sedasız boşanıp gidesim var ama oğlum babasında kalmak isterse ne yaparım nereye giderim bilmiyorum lütfen yorumlarınızı esirgemeyin :KK43:

bu arada asla açık saçık giyinen biri değilim etek giyerim ama dizlerimin altındadır askılıyı evde bile giymem balkondan biri görürse falan diye.... ona rağmen bunları yaşıyorum
Çözülmeyecek bir durum değil iyi bir psikolog yardımı alarak bu durumu asmalisiniz,çocuk için böyle yapmalısınız..

Sankis

Sanki sende ayrılmak istiyorsun. Çocuğa üzüldüm sizden çok.

X