Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ben cevap vereyim; hep böyleydi.
Çok daha önceki zamanlarda zengin komşusu ayşenin evine gelen ünlü bilmem ne fatmaya kadar yazdı hep. Bir de isim veriyordu, şok oluyordum. Kendi ismini vermek ayrı bir şey ama elalemi anlatırken isim ve mal varlığı beyanı yaparak anlatmak bambaşka bir şey.
Konuyla ilgisi yok ama konusu geçmişken söyleyeyim dedim.
Tek kapılı spor arabası olan kadının adını vermediyse asıl ilginç olan o yani

Konunun geneline yorumumu da yapayım. Evet başka bir kadın olsa linç edilmişti şu an. Konu sahibine çok anlayışlı davranılmış nedense.

İnsanların annelikleri de gayet sorgulanabilir. Çocuk doğurunca dokunulmaz falan olmuyorsunuz, günaydın. Öyle olsa sosyal hizmetler, çocuk esirgeme gibi kurumlar olmazdı dünyada.
Sırf doğurdunuz diye anneliğiniz kutsal falan değil.
Çocuklarının şöyle travmaları tekrar tekrar yaşamasına sebep olan insanlar ben iyi anneyim iyi babayım demesin bi zahmet. İyi anne-babalara haksızlık.

Konu her detayi anlatmasi degil ki, konu Anlatilan her detayin yalan cikmasi.

Ya aksam bizzat ben kendim yazdim, sakin barisma diye, yok asla barismam dedi. Bak bana dedi baskasina degil. Yattim kalktim zaten adamla kusmemis ki?
Kim kimi linclemis kim kimle ne yapmis inan bilmiyorum, ilgilenmiyorumda. Ama hem burhan hem nihal konusunda o kadar net ki ayrimcilik. Kaldi ki sen en en en sivri yorumlari senden goruyorum ben. Simdi niye bu kadar naif yorumlarin bende anlayamadim bilmedigimiz bir sey mi biliyorsun?

gerci boyle destan destan yaziyoruz da acaba adamin haberi var ki boşanacaklarindan filan suan en cok onu merak ediyorum...

Ben de zaten tanıdığınız için farklı yorumlar yapıldığını söyledim. Aynı şeyden bahsediyoruz aslında. ilk mesajımda da sevilen bir üye yazmadım tanınan bir üye yazdım. Gün içinde profil mesajları olsun, yıllardır konular olsun yüz göz olunulmuş bir üye olunca farklı davranılıyor.

Naif değil. Sadece sizin kadar hayalkırıklığına uğramadım. Kandırılmış hissetmedim. Çünkü biliyordum anlıyor musun? Nihal 'e bayılmıyorum. Nihal ile özel bir kontaktım olmadı hiç. Bak yine diyorum, ilk geldiği gün anladım. Bilmediğiniz bişey bilmiyorum, sadece şaşırmadım. Umrumda değil çünkü bu kaçıncı. Karşımda psikolojik olarak ne kadar zayıf biri olduğunu bildiğim için ileri gitmiyorum bu konuda. Çünkü ne durumda olduğunu anlayacak kadar çok bilgi verdi ulu orta. Siz belki konduramadınız ondan üzüldünüz. Ama ben konduralı yıllar oldu.

Ayy evet ya slm dediğimizde bile küfür etmişiz gibi terslemeler olurdu,bence de katı bir üye ama işte kişiye göre o yüzden kimse Buradakilere göre yuva yıkıp barışma ev alma cart curt yapmasın adamına göre değişiyor yapılan yorumlar, tanınmıyoruz objektif olur saniyoruz ama asla öyle olmuyor,bu konunun başlarında da söyledim gözlerim yaşardı ne bu sakın anlayışlı empatik yorumlar diye

Çok uğraştık ama sonuç şaşırtmadı "alkolik, paramı çatır çatır yiyen, merhametsiz,şiddet yanlısı,sorumsuz hatta bıçak çeken bir olması beni etkilemez kocammmmm bu benim kocammmm" diyen aklı gidik kadın tipi İNŞALLAH davayı kaybeder mirası alamazsınız eğer o para size gelirse o koca çatır çatır yer çocuklarınız büyüdüğünde beş parasız aç açıkta kalır ,ahhhh doğru çocuklar hiç bir zaman umrunuzda olmadı önceliğiniz hep eşiniz oldu ve olacak.Ailenizde bu körlüğünüzün farkında size sırtlarını dönmüşler kim olsa böyle evlada sırtını döner.Siz babanızın hatırasını bile kocis tatil yapsın diye satmışsiniz bu saatten sonra size herşey mübah......

Beni de biliyosun. En çok ben kavga ettim en çok ben ban aldım Nihal'le Taa ilk geldiği zamanlar seri beğenmedimleriyle tanışmıştık filan. Gerçekten her şey çok saçma. Inşallah tedavi olur. Inşallah o kocadan da kurtulur kazasız belasız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…