Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ferhansın müthiş yorumu
Bir kadının başka bir kadına yapacağı en büyük kötülük onu aşağılamak,analığından,karılığından vs vurmaktır..başka kötülük bilmiyorum..ancak bir kadın kadın başka bir kadını çekemiyor..genel konuşuyorum insanlara hakaret saygısızlık edince o kişi öyle olmuyor seviyeleriniz belli oluyor..hepimiz eşlerimizle tartışıyoruz ama hiçbirimiz bir kadına yüklenmiyoruz seviyemizi saygımızı kısaca haddimizi biliyoruz..çok önemli had bilmek.aynı olay sizin sizlerin başına gelmeden canı yanan birini anlayamazsınız

Ama yiğidi öldür hakkını yeme ben boşanma aşamasındayken benim derdimi dinleyip destek olmuştu. Asla kötü bir insan olduğuna inanmıyorum hatta anaç bir kadın vibe ı aldım..
Evet buna ben de katılıyorum. O yüzden katı olamıyorum Nihal’e karşı.

Evet o üye kız, guya ABDde okuyorlardı

bugün ne giysem diye aratinca cikiyo olabilir bence naylon çorap falan da biseyler

Ne yazıp aratmak lazım?
ben denedim ama bulamadım. nihal dışında bir ismi daha var, dün veya bugün bir resmi evrak paylaşmıştı orada görmüştüm, hatta soyadını da denedim ama annesinki ile karıştırmış olabilirim veya eski eşinin filan soyadı olabilir bir şey çıkmadı.

he bir de bu programın başka formatıydı başka isimli galiba. o yüzden işler zorlaşıyor :ğ

Ne diyorsunuz anlamadım kimle dalga geçmişim ben

Berkeley’den mezun olduğunu iddia etmişti, yasmin adında bir mezun yoktu. Annesinin göreve çağırılan ve covid kapıp vefat eden bir prof olduğundan bahsetmişti. O dönem hatırlarsın çarşaf çarşaf vefat eden doktorlar yayınlanıyordu. O branşta o yaşta vefat eden doktor yoktu.

Ay o bu diil de ben melaike sanmıştım. Çinki her yardıma ihtiyacım var konusunda bana özelden bilgilerinizi yazın diyodu.

Benim konı sahibi ile alakalı bir tane yorumum yok tanımam etmem, senin sorunun ne

Ben o üyenin mürüvvetini sizin gibi görememişim. Sadece öğrenciliğini hatırlıyorum. Ama o bile yalanmış anlaşılan.

Madem böyle gerçekçi hikayeler yazma yeteneğin var. Kitap yaz da okuyalım di mi? Milleti kandırmaya ne gerek var!?

Neden üstüne alındın ki yazdığımı dikkatli okursan genel olarak yazıyorum dedim
Bu üyenin suçu neydi de alıntılayıp kendi kendinize celallendiniz yahu. Kız bir şeyle dalga geçmemiş ki.

Önce bir okuma yazma anlama lazım, çünkü benim konu sahibiyle alakalı hiçbir yorumum yok, insan bir carlarken bakar kime laf atıyorum diye

O programa 2012 yılında ismi Nihal olup soyadı G. ile başlayan biri katılmış. Ama o mu değil mi emin olamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…