Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayy birde meral akşenerin ev sahibiydi

Ben anlamıyorum cidden..biz tanıştığımızda Bahçeşehir 1.kısım kiptaş vaditepe de 80 m2 lik evde oturuyordu..O zamanlar Bahçeşehir deydim- bahçeşehir 2.kısımdaydım ve eski eşimle yaşadığım yer eski bir bakan ve iki milletvekilinin olduğu (ve evlerine istediğim zaman girip çıkabildiğim ultra güvenlikli Bahçeşehir'in en lüks sitesiydi hala daha öyledir - kiptaş evleri nasıl bilmezsin gibi üst perden konuşmuştu anlam verememiştim önemsememiştim evliliğimden dolayı buhranlar içerisindeydim..Bahsettiğiniz gibi olmasına imkan yok kiptaş evleri nasıl desem..toki konutlarından hallice hücre gibi ha şu da var ben kimseyi oturduğu semt ile aşağılamıyorum..bir mevzu daha var ki bahçeşehir gölet civarında bir italyan restoran vardır meşhur orada nikahım kıyılmıştı yemekli cemiyet idi..oranın sahipleriyle annem babam ahbap oldu zaman içerisinde bizi bırakmadılar..orasının sahibi olduğunu hem bu sitede yazmıştı hem de bana söylemişti ama restoran sahipleri ne kendisini ne de ailesini tanımıyor..

Restoranın sahibi mi Nihallermiş

Ben bu sitede onun gibi sürekli zenginliğini konuşan şu ünlüyü şu siyasetçiyi tanıyorum diyen görmedim.

Otel doğru ama benden tarhana almıştı otelin az önce fotoğraflarına baktım evet adını verdiği otelin masaları da böyle

Eklentiler

• 1000021178.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 338
Yirmi sayfa yazışılmış. Ben forumdan kimseyi tanımam etmem de üç beş üyelikle girilebilen bir siteyi bu kadar dikkate almayın derim. Yassy olayında nasıl mort olduğunuzu hatırlatırım
O ara siteye giriş yapmıyordum. Uzun süre de o üyeyi forumda görmüyorum, birkaç yerde bu benzeri yorum gördüm ama anlayamadım, onun olayı neydi

Restoranın sahibi mi Nihallermiş

Yazmamak için çok zor tuttum kendimi. Hayır değilmiş ama bu forum sayfasında böyle yazmıştı ilk tanıştığımızda da bana o italyan restoranı uzun yıllardır eşiyle işlettiklerini söylemişti ama o aile ile benim annem babam ahbaplar o restoran sahipleri tanımıyorlar nihali ve de karıştırmama imkan yok çünkü bahçeşehir göletteki en nezih italyan restoranıdır ben 2022 yılında eski eşimin kanadalı üniv. arkadaşlarıyla o italyan restoranında yemek yedim çünkü eski eşimin favori mekanıydı nikahımız bile orada kıyıldı resimler video görüntülerini silmedim duruyor
o restoran sahipleri beni kızı gibi severler boşandığıma çok üzülmüşlerdi ve nasıl desem..iyi bilinen istanbul un kallavi ailesive 2 kez sordum hatta resmini gösterdim asla tanımıyorlar daha sonra heryerden sildim kendisini

Ama yiğidi öldür hakkını yeme ben boşanma aşamasındayken benim derdimi dinleyip destek olmuştu. Asla kötü bir insan olduğuna inanmıyorum hatta anaç bir kadın vibe ı aldım..Yüz yüze buluşacaktık onlar bir süreliğine Antalya ya gitti istanbul a döndüğümde görüşelim dedi ben de dedim ki nihal abla evim dubleks villa havuzlu hamamı spa spor salonu olan bir yer.. eşim de yine kanadaya gitti evde çok bunalıyorum istersen gel kal al çocuklarını rahat ettiririm seni inan ki başımın üstünde yerin var dedim..Gelmedi müsait olamadı sanırım

Bu kadıncağız başka hayatları özeniyor ve yalan söylüyor. -mış gibi yapıyor reel hayatta farklı bir profili var ..Çok da zor günlerden geçiyor ailesini hiçe sayarak evlendiği için destek göremiyor .. bundan 2-2.5 yıl önce de bana eşinin çalışmayı sevmediğinden, alkol sorunlarından ve kök ailesinin kendisine destek vermediğinden, ablasının kafasına telefon attığından v.s bahsetmişti. Eşinin düzeleceği umuduyla ayakta kalıyor..O adamda sevgi kırıntısı arıyor ..Antalya da içkili mekanlarda düğün salonlarında cemiyetlerde şarkı türkü söylüyor kocası oradan aldığı üç kuruş parayı da içkiye veriyor bunların hepsini kendi anlatmıştı telefon görüşmemizde

Kişi olarak yıldızım hiç barışmasa da haline yürekten üzülüyorum. Nihal abla yuvası olsun istiyor. 2. evliliğinde de aradığı sevgiyi bulamadı bunları asla hak ettiğini düşünmüyorum olan evlatlarına olacak canının kıymetini bilmiyor ateşle oynuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…