Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burhanın yeni nicki ne ben hiç görmüyorum bayadir onu

Ben beğenmemiştim.Hatta taktığı çanta bu
Tahmin edersiniz ki yurtdışından almış.Benim gibi indirimden alacak hali yok yaa
Tuhaf hissediyorum şu an. İçime öküz oturdu. İşte şimdi bi miktar kırıldım. Rolexi satacağına bunu sataydı.

Geçen uzun bir zaman önce Nihal kocasıyla ilgili bir şey yazmıştı profil mesajında hatırlamıyorum bu adamla da ne evli kalıyor anlamıyorum demiştim içimden kendi kendime

Tepkinizi anlıyorum, uslubunuzu yanlış buluyorum herkes gibi. Ve bu tepkinizi keşke emir talimatla olmayacak konulardan soruşturma açıp dosya şişiren, kolluğu, mahkemeleri meşgul eden, masum insanların hayatlarına boş dosyalarla ipotek koyan, bunun yanında defalarca koruma, tedbir istemesine rağmen gereğini yerine getirmeyen (bu yüzden ölen çocuklar ve kadınlar var) meslektaşlarınıza da getirseniz. Belki işe yarar. Zira en ufak bir vicdana, kanuna, hukuka bağlılık taşımayan bir takım insanlar yüzünden de bu haldeyiz. Yıllar süren yargılamalar, kabarık dosya sayıları sadece konu sahibi gibiler yüzünden olmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…