Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu her detayi anlatmasi degil ki, konu Anlatilan her detayin yalan cikmasi.

Ya aksam bizzat ben kendim yazdim, sakin barisma diye, yok asla barismam dedi. Bak bana dedi baskasina degil. Yattim kalktim zaten adamla kusmemis ki?
Kim kimi linclemis kim kimle ne yapmis inan bilmiyorum, ilgilenmiyorumda. Ama hem burhan hem nihal konusunda o kadar net ki ayrimcilik. Kaldi ki sen en en en sivri yorumlari senden goruyorum ben. Simdi niye bu kadar naif yorumlarin bende anlayamadim bilmedigimiz bir sey mi biliyorsun?

gerci boyle destan destan yaziyoruz da acaba adamin haberi var ki boşanacaklarindan filan suan en cok onu merak ediyorum...
Burhanın yeni nicki ne ben hiç görmüyorum bayadir onu

Şu şekil okuyorum

Eklentiler

• IMG_4315.jpeg
    IMG_4315.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 272
Ben beğenmemiştim.Hatta taktığı çanta bu
Tahmin edersiniz ki yurtdışından almış.Benim gibi indirimden alacak hali yok yaa
Tuhaf hissediyorum şu an. İçime öküz oturdu. İşte şimdi bi miktar kırıldım. Rolexi satacağına bunu sataydı.

Geçen uzun bir zaman önce Nihal kocasıyla ilgili bir şey yazmıştı profil mesajında hatırlamıyorum bu adamla da ne evli kalıyor anlamıyorum demiştim içimden kendi kendime

Yok ne yapıyorsa kendine yapmıyor. Cezalandırılmamış her ceza teşvik edicidir. Sen mağaranda yaşıyorsan onu bilemem de adamlar hadi ben karımı öldüreyim diye başlamıyor işe böyle böyle artıyor. Kanun koyuculara oturmuş düşünmüş demiş ki eşe karşı şiddet normal şiddrtten farklı olarak topluma karşı işlenmiş bir suçtur o yüzden şikayet hakkı müşteride değildir. Bu öyle bir şiddettir ki mağdur bile affedemez çünkü toplumu yaralayan bir suç. Anladın umarım alakasını 😘😘 bir de şöyle bir kamu maliyeti var hali hazırda asliye ceza mahkemelerinde derdest ( devam eden ) dosya sayısı 12 milyon. Yazık değil mi bu ülkenin polisine savcısına hakimine.
Tepkinizi anlıyorum, uslubunuzu yanlış buluyorum herkes gibi. Ve bu tepkinizi keşke emir talimatla olmayacak konulardan soruşturma açıp dosya şişiren, kolluğu, mahkemeleri meşgul eden, masum insanların hayatlarına boş dosyalarla ipotek koyan, bunun yanında defalarca koruma, tedbir istemesine rağmen gereğini yerine getirmeyen (bu yüzden ölen çocuklar ve kadınlar var) meslektaşlarınıza da getirseniz. Belki işe yarar. Zira en ufak bir vicdana, kanuna, hukuka bağlılık taşımayan bir takım insanlar yüzünden de bu haldeyiz. Yıllar süren yargılamalar, kabarık dosya sayıları sadece konu sahibi gibiler yüzünden olmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X