Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu üyede çok kez linç yedi aslında insanların boşvermişliği üyenin buraya derdini kusup kusup ertesi gün barışması. Adamın çok falsosu var bile bile lades diyorsa biz burdan hakaret etsekte boş

Konuyu açan 1 ay önce üye olmuş biri olsa yorumlar böyle olmayacaktı şimdi biz bizeyiz burda kendimize kandırmaya gerek yok katip

Ben demiyorum ki nihali yerden yere vurun, giotinle kesin, çin işkencesi edin. Ama şu duyarlılık gidecek yeri ve cebinde üç kuruş parası olmayıp da boşanamayan hanımlara gösterilmiyor. Bu performansı oralarda da bekliyorum arkadaşlardan

möhteşem.

şurada başka üye olsa o çocukların can güvenliği olmayacak sizin yüzünüzden diyerek cimer’e sosyal hizmetlere filan yazılmıştı çoktan.

İyi de instagramda rolex saat veya tapuda miras kalan şeyleri mi paylaşıyor? Öyleyse görgü neredd? Böyleyse zenginlik olmaz
kendisi durumlarda yazıyor. bir tanıdık ile saat konusundaki mesajlaşmasını, kaça sattığını ne yapacağını, annesiyle ilgili olayları anlatırken babasından miras kalan oteli bla bla

1 aylık üye konuyu açıp ya vırt diye kaçıyor, ya taksit taksit anlatıyor, ya Türkçe bilmiyor bi ton iş. Nihal her şeyini yazan biri. Derdini de epey güzel anlatıyor. Hepimiz bi şey söylesek Nihal'i evimizdekilerden iyi tanıyoruz. Sevmekten değil yani. Çok fazla hatta birçok gereksiz şeyi bile bilmekten oluyor. Bi de bu çok yaşandı. Nihal çok linç yedi. Yani yine bunun olacağı belliydi. Napalım şimdi gidip adamı evden mi atalım? Buraya gelene kadar her şeyi tüketmişiz işte.

Bu üyede çok kez linç yedi aslında insanların boşvermişliği üyenin buraya derdini kusup kusup ertesi gün barışması. Adamın çok falsosu var bile bile lades diyorsa biz burdan hakaret etsekte boş
Pardon profilinizdeki dizenin olduğu kitabın ilk basımı (1946) var elimde. Değerlendirmek isterseniz bilginiz olsun sjdjdjjd

Ya katip evet, yeni üyeler dediğin gibi detay vermiyor ya da doğru mu söylüyor bilmiyoruz ki. Kendi adıma konuşayım ben birçok konuya birden fazla yorum yazmam anca tüp bebek bilmem ne konularında çok yazarım.

Nihal herrrrr şeyini anlatıyor zaten. Fazlasıyla hemde. Hayatının her detayına hakim olunca insan onun psikolojik olarak iyi olmadığını bilip ona göre konuşuyor. Söylediğin doğru, ne yapalım adamı kolundan mı tutalım?

Hakaret niye edelim?
Bahsettiğim kendi hayatı, psikolojisi bozuk, ailesi yanında değil bir dayanak arıyor şeklinde üyeyi korumak kollamak.
Bir kaç konusunu okuyup çocukların çektiklerini görünce üzüldüm yoksa kocası ile barışsa bana ne, barışmasa bana ne.

Nihal, burayı okuduğunu biliyorum. O adamla barışma sebebini hepimiz biliyoruz ama sen yalnız değilsin ki. İki tane evladın var, onca acıya rağmen karnını mı doyuracaksın daha onun?

Lütfen psikoloğunla görüş en kısa zamanda ve rolex’ten bir kuruş dahi koklatma o herife. Baban ters dönecek yemin ederim mezarında sen o adamla birlikte oldukça.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…