esi tarafından aldatıldıgını öğrenen kadın ne yapmalı

bu durumda çevre değilde öncelik ben ve çocuğumdur.çevre ne der diye hiç düşünmem.ilk yapacağım şey eşimle konuşmak eğer eşini,çocuğunu gözden çıkarmışsa buna yapacak tek şey ayrılmaktır.ama o konuşmadan sonra oda hatasını anlamışsa ben affederim arkadaşlar.çünkü insanız ve hataları bizler yaparız.belki bana kızacaksınız ama arada birde çocuğum varsa dediğim gibi yuvamı kurtarırdım...allaha şükürler olsun böyle bir durumda iyiki de değilim.olanlara da allah yardım etsin..

allah kimsenin basına vermesin canım ya ben dayanamazdım diye düşünüyorum hemen ayrılırdım allah korusun ama arada dedigin gibi çocuk var hemde 2 tane ne diyecegimi sasırdım:uhm:

kızlar sevda aradı kadının kocasıyla konusmaya gidiyormus bakalım ne diyecek simdi o kadın yuva yıkmak neymiş öğrensin.herseyi tek tek anlatacagım sadece tlf. da görüştüklerini degil gördüklerimide anlatacagım diyor inşallah arkadasımın bası belaya girmez.

kızlar sevda aradı kadının kocasıyla konusmaya gidiyormus bakalım ne diyecek simdi o kadın yuva yıkmak neymiş öğrensin.herseyi tek tek anlatacagım sadece tlf. da görüştüklerini degil gördüklerimide anlatacagım diyor inşallah arkadasımın bası belaya girmez.

en iyisini yapıyor... o kadının yanına kalmayacaktı heralde... bir de kocasına tekmeyi basarsa acısı, üzüntüsü büyük ölçüde azalacaktır... yoksa bi ömür bu kinle, nefretle, şüpheyle yaşanmaz... :kızgın::kızgın:

sevda dün evlerine gitmiş beni aradıktan sonra kocasıyla konuşmuş kızlar ne dedigine inanamazsınız ben son zamanlarda olayların farkındaydım zaten ama umrumda bile degil bizim evliliğimiz biteli 1 yıl oldu beni artık ilgilendirmiyor. 1 yıldır bizde herkes kendi hayatını yasıyor,zaten yakında boşanacagız demiş şook oldum sevda diyor ikisini parçalayasım geldi.kadın pişkin pişkin gülmüş artık bu olayın düzelecegini sanmıyorum kadının gizli saklısıda kalmadı önceden aile gibi görünüyorlarmış muhtemelen cocukları için.kadın sevdanın kendilerine gittigini hakana söylemiş birde kızcagız bir ton laf yemiş kocasından niye ortalıgı karıştırıyorsun diye.cok üzüldüm cok.

zina mahkemede suc sayilmiyor artik di mi? yanlis mi biliyorum

arkadaşım uçurumda konusunda sanki benim eşini affetmesini söylediğimi anlamış gibisin.orada ben eşini affet olsun bitsin demiyorum,olaylara biraz mantıklı yaklaşmak gerek hemen ayrıl,boşan demek dışardan kolay.zaman herşeyin ilacı..mantıklı düşündüğü zaman,çocuğunu düşündüğü zaman daha doğru karar vereceğine inanıyorum..a.s.

arkadaşım uçurumda konusunda sanki benim eşini affetmesini söylediğimi anlamış gibisin.orada ben eşini affet olsun bitsin demiyorum,olaylara biraz mantıklı yaklaşmak gerek hemen ayrıl,boşan demek dışardan kolay.zaman herşeyin ilacı..mantıklı düşündüğü zaman,çocuğunu düşündüğü zaman daha doğru karar vereceğine inanıyorum..a.s.

canım aslında ilk basta yani dün konustugumuzda kadının kocasıyla konusmadan önce belkileri vardı içinde hani çocuklarımın hatrına devam etsemmi acaba onlar biraz büyüsünler tarzında konusması oldu laf arasında ama kadının kocası kadından beter cıktı tencere kapak misali simdi sevda bunlarla kendi basımıda belaya sokmam boşarım alsın basını ona mı gider ne yapar artık beni ilgilendirmiyor belasını onlasun diyor.:çok üzgünüm:

bu anlattıklarınla ilgili kafamda bir sürü soru işareti oluştu ama neyse...

canım sorular neyse bana sor ben bildigim kadar cevaplayım hatta bilmediklerimi sorup ögreneyim en azından yardımcı olacagımız bilgiler olabilir akıl akıldan üstündür degil mi:uhm:

zina mahkemede suc sayilmiyor artik di mi? yanlis mi biliyorum

canım zina tabiki suc sayılıyor zaten mahkemeye basvurunca sanıırım hemen boşanırlar.zaten bu süre içerisinde evde kalamak için ailesinin yanına gitti uygun bir zamanda uygun bir dille aileme konuyu acıklayacagım diyor kıyamet koparacaklar onlarda eminim.bugüne kadar karısını hemde karsı komsusunun karısıyla aldatıyor ve farkettirmiyor serr...siz ailesi bile eminim önce inanamayacak bu işe çünkü çok ilgili davranıyordu sevdaya karşı.ya bu işin içinde beni en cok öfkelendiren kadının kocasının olaya verdiği tepki ne edepsiz insanlar var dünyada.umursamamıs bile ben zaten olayın farkındaydım demiş.yakında boşayacagını söylemiş ve 1 yıldır evliliklerinin bitmiş oldugunu. kadının gecen sene babası vefat etmiş ve kadına yüklüce bir miras bırakmıs ama uyanık kadın kocasına zırnık göstermemiş o zamanlar cok tartısmaları oluyordu ama işin bu boyutta oldugunu anlayamadım ki diyor sevda yani evliliklerinin bitmiş oldugunu anlayamamıs kadında hiç belli etmemiş.demekki orada kocasına sinirlenip bizim kızın kocasına iş veriyordu.o kadınında 1 cocugu var o cocuga üzülüyorum.zaten sevda diyor ben ayrılırsam bu kadın artık hiç peşini bırakmaz benimkinin.bu arada nasıl gidip kocasıyla konusursun diye sevda bir sürü laf duymus beyefendiden haklı gibi tavır yapıyor:kızgın:

ayy hemen boşasın bu herifi yaa..! sinir oldum; küfür edicem zor tutuyorum kendimi... erkek müsveddeleri... :kızgın::kızgın::kızgın:

ayy hemen boşasın bu herifi yaa..! sinir oldum; küfür edicem zor tutuyorum kendimi... erkek müsveddeleri... :kızgın::kızgın::kızgın:

canım zaten boşanacak dün ben bu konuyu actıgımda henüz kadının kocasıyla konusmamıstı ben buradaki arkadaslardan fikir almak için actım kocasına söylesin mi diye dün aksam kocasına da söylemiş ama hiç beklemediği bir cevap almıs kesinlikle bitecek bu iş diyor.ailesiyle konustuktan sonra dava acacak.

bekara karı boşamak kolay derler,canım ama işin kötü yanı adam gercekten işe yaramaz,bencede boşansınlar,allah en kısa zamanda adam gibi adam çıkarsın rabbim karşısına ve unuttursun tüm yaşadıklarını.

bekara karı boşamak kolay derler,canım ama işin kötü yanı adam gercekten işe yaramaz,bencede boşansınlar,allah en kısa zamanda adam gibi adam çıkarsın rabbim karşısına ve unuttursun tüm yaşadıklarını.

canım benim sagol iyi dileklerin için inşallah karsısına iyi insanlar çıkar ve hayatına yön verir 2 tane cocugu var küçüğü 1 yasında onlar için düşündü zaten bu olaydan sonra yalnız olsa hiç düşünür mü 5 dk durmazdı :çok üzgünüm: o güzellikle yası 24 gencecik kız ama hayatının bundan sonraki zamanını 2 cocuklu dul bir kadın olarak gören toplum içinde yalnız gecirecegi için düşünüp hareket etmek sonradan pişman olacagı kararları bastan vermemek istiyor.tabi seninde dediğin gibi adam işe yaramaz cıktı artık tabiki boşanacaklar:çok üzgünüm:eek:lan arkadasıma oldu en güzel yılları bir hiç ugruna gidip 2 yavrusuyla baba evine geri döndüsenağlama

ben böyle birşeyi kaldıramam o anda yüreyime inerdi herhalde benim kocamıda o kadınıda parcalarım düşünmesi bile deli eder beni eyer hayatında bir başkası varsa boşasın isterim beni böyle yapıcagına ama herkesin hayatı sen nasıl düşünüyosun ne yapıcaksın bilmiyorum ama cok zor bir durum allah yardımcın olsun.

ben böyle birşeyi kaldıramam o anda yüreyime inerdi herhalde benim kocamıda o kadınıda parcalarım düşünmesi bile deli eder beni eyer hayatında bir başkası varsa boşasın isterim beni böyle yapıcagına ama herkesin hayatı sen nasıl düşünüyosun ne yapıcaksın bilmiyorum ama cok zor bir durum allah yardımcın olsun.

canım cok tsk ederim düşünceleri bizimle paylaştıgın için ama bu olayı ben degil çok yakın bir arkadasım yasadı.evet bende seninle aynı düşüncedeyim o anda giderdim ayrılırdım vs. köpürdüm duyunca olanları ama sartlar maalesef bizim düşündüklerimize uymuyor.küçüğü 1 yasında 2 cocuk ve hastanede yatan bir baba aile su anda bunu kaldıracak durumda degil ama ilk fırsatta anlatıp ayrılacam diyor.

ben de istemem bir yuva yıkılsın... söylediklerim de yanlış anlaşılmasın... ama bu evlilikte kabul edilebilir bir tek yan yok ki... :1no2:

ben de istemem bir yuva yıkılsın... söylediklerim de yanlış anlaşılmasın... ama bu evlilikte kabul edilebilir bir tek yan yok ki... :1no2:

canım ben herzaman bunu bekarların daha mantıklı kararlar aldıgını savunurm,evliler duygusal yaklasır olaylara sen tabiki kötü niyetinle yorumlamadın olayı ben seni anlıyorum ve yalnıs anlamıyorum zaten sizlerinde söylediği gibi boşanacak sevda.hatta dün kayınvalidesi aramıs olayı yeni duydugunu cok üzüldüğünü ve her insanın hata yapabilecegini söylemiş ama bizim kız kararlı oldugunu boşanmak için en kısa zamanda ailesiyle görüşüp mahkemeye basvuracagını söylemiş.kayınvalidesi bugun yanına geleyim konusalım kadın kadına demiş bakalım ne olacak.:çok üzgünüm:

canım ben herzaman bunu bekarların daha mantıklı kararlar aldıgını savunurm,evliler duygusal yaklasır olaylara sen tabiki kötü niyetinle yorumlamadın olayı ben seni anlıyorum ve yalnıs anlamıyorum zaten sizlerinde söylediği gibi boşanacak sevda.hatta dün kayınvalidesi aramıs olayı yeni duydugunu cok üzüldüğünü ve her insanın hata yapabilecegini söylemiş ama bizim kız kararlı oldugunu boşanmak için en kısa zamanda ailesiyle görüşüp mahkemeye basvuracagını söylemiş.kayınvalidesi bugun yanına geleyim konusalım kadın kadına demiş bakalım ne olacak.:çok üzgünüm:

erkekler erkek olmakla direkt sansli gelmisler dunyaya
al iste erkek yapiyor kadinlar kafa yoruyor cozmek icin

X