Bugün Arkadaşımın Aldatıldığını Öğrendik😟

N’oluyo bu millete ya ben de yakın bir arkadaşımın aldatıldığını öğrendim. Hem de arabasını sattığı hanımefendi ile. Gerçekten insan ne diyeceğini bilmiyor. Umarım karşısına iyi insanlar çıkar artık. Ama bence çocukları için evi almalı. Gerekirse evi satsın parasını alsın ama evlatları var o pisliğe bırakmasın

Evet boşanmak istiyor hatta ortak malı evi bile istemiyor. O kadar soğumuş adamdan. Ama sürüncemede çirkinleşme istemiyor uzlaşmayla boşanmak istiyor ama adam şu an oldukça çirkinleşiyor.
Kadının maddi durumu nasıl, çalışıyor mu? Haklarını bırakıp gitmesin yaa, yaptıkları yanına kâr kalacak..

Zaten sorunluymuydu ilişkileri yoksa bal borekmiydi.Arada olurda öyle üç gün eve gelmemeler hiç olmamalı.Nirmalde karısına nasıl davranırdı yani yipranmis kopmaya dayanan çocuklar için zoraki yürütülmeye çalışılan kadının ekonomik gücü olmadığı için bir yere gidemediği bir evlilik modelimiydi.Esi bosar onu ben sanmıyorum yüzüne seni istemiyorum u ilk söyleyişi olsun .Eside zaten pek barışmak istiyor havalarında değil zaten bu küstüm barışalım degilki bitmiş o iş.Alabildigini alıp yoluna bakacak tüm bosananlar gibi

Kızlar canım çok sıkkın. Bugün bi arkadaşım kocasının kendini aldattığını öğrendi. Hem de 13 sene önceki eski sevgilisiyle. Telefonunda mesajlarını görmüş gayet müstehcen şeyler yazılıymış. Geçen sene kavga çıkarıp evi terketmiş 3 gün gelmemiş ve sanırım kadınla kalmış hatta yazın arkadaşım ailesini ziyarete başka şehire gittiğinde evine de getirmiş. Üstelik geçen yıl iş arkadaşlarıyla yemeğe gittiklerinde o kadında varmış aralarında tanışmışta arkadaşım o kadınla ve bu ilişkinin hiç bitmediğini hep arka planda devam ettiğini düşünüyor . Şimdi evi terk etti çocuklarıyla birlikte. Moralini düzeltmek için neler yapmalı, nasıl destek olmalı fikirlerinize ihtiyacım var?
Suan moral sırası degıl bosanma sırası.

Belirti veriyorlar evde zaten konuşma paylaşım hoşluk bittiyse kavgalar arşa çıkıyor yada adam kadından ayrı takiliyorsa sadece çocuklar için kaldığını iyice belli ediyorsa bu son kaçınılmaz oluyor madem arkadaşınız arka planda devam ettiğini anladığı anda yoluna baksaydi hiçbir erkek bir anda öyle defol git sevseydim seni aldatmazdim demez bunun gibi tavırları sözlü yada hareketleri ile çok önceden belli etmiştir arkadaşınız tüm bunlara rağmen durmuştur..Çocuklara iyi baksın haklarını alsın destek alsın kesinlikle kendine acimasin her şey olacağına varır bizi seven bizimdir sevmeyen insana söylenecek söz yok.İste sevgide evlilikte bitimsiz değil .Keşke aldatma olayları olmadan medenice ayrilsalardi.Boyle olmuş yapacak bir şey yok o adamdan ümidi kessin o eşik aşılmis bu adam bu kadına ne acır ne döner .Mazide kalacak bu evlilik.Öldü zaman bir şekilde geçecektir.Destek alsın ve kalan hayatını bu saçma adama düşünerek harcamasin eski sevgili değil sorun adam artık bu evlilikte durmak istemiyor büyük ihtimal uzun zamandır da yoktu o olmasa başkasına aşık oldum der gene giderdi.Olay ömrünü bu evlilkte bu eşle geçirmek istememesi.Yeni hayatında huzur dilerim arkadaşınıza ona yardımcı olmak için sadece dinleyin.

Suan hiç bisey onun moralini düzeltmez.
Bu aldatan kişilerin yatacak yeri yok gerçekten. İnsan gibi ayrılıp ne halt yiyorsan ye böyle pislik yapmaya ne gerek var.

Donuna kadar alsın niye evden bile vazgeçiyormuş? Çoluk çocuk nerede kalacaklar hiç mantıklı düşünemiyor arkadaşınız siz yol gösterin

Zaten sorunluymuydu ilişkileri yoksa bal borekmiydi.Arada olurda öyle üç gün eve gelmemeler hiç olmamalı.Nirmalde karısına nasıl davranırdı yani yipranmis kopmaya dayanan çocuklar için zoraki yürütülmeye çalışılan kadının ekonomik gücü olmadığı için bir yere gidemediği bir evlilik modelimiydi.Esi bosar onu ben sanmıyorum yüzüne seni istemiyorum u ilk söyleyişi olsun .Eside zaten pek barışmak istiyor havalarında değil zaten bu küstüm barışalım degilki bitmiş o iş.Alabildigini alıp yoluna bakacak tüm bosananlar gibi
Geçen yıl ilk defa büyük kavga etmişler ve evden gitmişti ondan önce hiç bi sıkıntıları yoktu.

N’oluyo bu millete ya ben de yakın bir arkadaşımın aldatıldığını öğrendim. Hem de arabasını sattığı hanımefendi ile. Gerçekten insan ne diyeceğini bilmiyor. Umarım karşısına iyi insanlar çıkar artık. Ama bence çocukları için evi almalı. Gerekirse evi satsın parasını alsın ama evlatları var o pisliğe bırakmasın
Kendim kalmam oturmam o evde o pislik otursun ama o ev çocukların olacak ilerde diyor. Ama kendi istemiyor çocuklara kalsın diyor.

Bence evin hakkı olan maddi değerini talep etsin. İster satılsın versin ister adam versin neyse. Bu boşanma sonrası düzenini kurarken baya iyi gelir, evi gözden çıkarmış kadın eşya da almaz o evden. Ayrıca tazminat ve çocuklar için nafaka hakkı var. Kendini düşünmüyorsa çocuklarını düşünmeli. Zaten adam çirkefmiş kanıtta var mesajlar diyosunuz. Kaybedecek bişeyi yok. Daha yeni sanırım sudan çıkmış balık gibidir. Adım atmadan önce avukatla görüşsün mutlaka. Ama haklarından çocukları için vazgeçmesin. Sizin yapabileceğiniz tek şey ağlayacak omuz olup ben yanındayım demek eğer eminse boşanmaktan aklı selim bi şekilde hareket ettiğinden emin olmak.

Kendinizi korumak adına siz yine de adamı kötüleyen evet boşan çok haklısın hadi arkandayım tipi yorumlar yapmayın. Dünya hali. Barışmak isterse kabak başınıza patlamasın.

Uzun ilişkiden çıkan insanlari hemen havada kapmamak gerekir. Bu olayin failleri :) bunu aldatma olarak bile görmez yaparken. Onlara göre zaten önceden yapilmis seylerin tekrarı sadece.

Bence evin hakkı olan maddi değerini talep etsin. İster satılsın versin ister adam versin neyse. Bu boşanma sonrası düzenini kurarken baya iyi gelir, evi gözden çıkarmış kadın eşya da almaz o evden. Ayrıca tazminat ve çocuklar için nafaka hakkı var. Kendini düşünmüyorsa çocuklarını düşünmeli. Zaten adam çirkefmiş kanıtta var mesajlar diyosunuz. Kaybedecek bişeyi yok. Daha yeni sanırım sudan çıkmış balık gibidir. Adım atmadan önce avukatla görüşsün mutlaka. Ama haklarından çocukları için vazgeçmesin. Sizin yapabileceğiniz tek şey ağlayacak omuz olup ben yanındayım demek eğer eminse boşanmaktan aklı selim bi şekilde hareket ettiğinden emin olmak.
Kendinizi korumak adına siz yine de adamı kötüleyen evet boşan çok haklısın hadi arkandayım tipi yorumlar yapmayın. Dünya hali. Barışmak isterse kabak başınıza patlamasın.
Ya allahım millet nerelerde neler yapıyor kaşla göz arasında 🙄 size de geçmiş olsun çok

Kadının bütün özel hayatını neden buraya döktünüz ki? Umarım kendisinin onayı vardır ki %100 var diyeceksiniz ama inandırıcı olmayacak. Başkalarının hayatlarını izinleri olmadan herkese açık platformlara taşımamalısınız.
Gereksiz bir duyar olmuş,isim vs yazmamış.
Arkadaşı adına ne yapacağını sormuş,yardımcı olmak istiyor.

Gereksiz bir duyar olmuş,isim vs yazmamış.
Arkadaşı adına ne yapacağını sormuş,yardımcı olmak istiyor.
Hayır arkadaşı adına ne yapacağını sormamış. Sorsa bir derece kabul edilebilirdi. Dedikodu yapmış. İsime gerek yok, o kadar çok bilgi verilmiş ki tanıyan çok rahat anlar kim olduğunu. En önemlisi hayatı burada anlatılan kadının haberi ve onayı yok.

Dertleştiğiniz bir arkadaşınız gelip burda ona anlattıklarınızı anlatsa ne hissedersiniz?

Meşhur avukat demisti . Boşanmamdan önce çok iyi olan çiftler . Boşanma sırasında çok çirkinleşiyorlar diye bence ne olursa olsun barışmasın barisirsa adam her türlü hakareti yapar gidecek yeri yok diye . Çocuklar kaç yaşında , çalışıyorum arkadaşınız . Mallardanda vazgeçmesin . Bu süreçte zor Allah yardımcısı olsun

Hayır arkadaşı adına ne yapacağını sormamış. Sorsa bir derece kabul edilebilirdi. Dedikodu yapmış. İsime gerek yok, o kadar çok bilgi verilmiş ki tanıyan çok rahat anlar kim olduğunu. En önemlisi hayatı burada anlatılan kadının haberi ve onayı yok.

Dertleştiğiniz bir arkadaşınız gelip burda ona anlattıklarınızı anlatsa ne hissedersiniz?
Moralini düzeltmek için ne yapabiliriz diye sormuş,ben art niyet sezmedim.

Kızlar canım çok sıkkın. Bugün bi arkadaşım kocasının kendini aldattığını öğrendi. Hem de 13 sene önceki eski sevgilisiyle. Telefonunda mesajlarını görmüş gayet müstehcen şeyler yazılıymış. Geçen sene kavga çıkarıp evi terketmiş 3 gün gelmemiş ve sanırım kadınla kalmış hatta yazın arkadaşım ailesini ziyarete başka şehire gittiğinde evine de getirmiş. Üstelik geçen yıl iş arkadaşlarıyla yemeğe gittiklerinde o kadında varmış aralarında tanışmışta arkadaşım o kadınla ve bu ilişkinin hiç bitmediğini hep arka planda devam ettiğini düşünüyor . Şimdi evi terk etti çocuklarıyla birlikte. Moralini düzeltmek için neler yapmalı, nasıl destek olmalı fikirlerinize ihtiyacım var?
Böyle zamanlarda, kendi adıma, arkadaşlarımın sürekli olay özelinde davranmasını istemezdim ben açıkçası. Karşı taraf ne zaman destek isteğini, ne zaman ağlamak, ne zaman anlatmak.. istediğini belli eder zaten. O zamanlar dışında normal, o anlarda yanında ve destek olmanız, onu anladığınızı hissettemeniz önemli. Ama çok da özel bi konu hani benim tercihim tabi bu. Zaman zaten ilaç olacak, biraz da uzun bir süreç. Zaten iyi arkadaşsanız varlığınız da yetecektir

Sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Olayı gören bilen kişi olsaydınız delil toplardınız ama o kişi de değilsiniz.
Kusura bakmayın ama moral falan pembe rüyaların sırası değil arkadaşınız için. İli çocuklu aldatılan kadının morale değil başka şeylere ihtiyacı olur. Kalacak yer,para,dava açmak için delil ve avukat. Bir de en önemlisi kararlılık. Üç gün sonra evine dönecek bir insansa siz onun yerine oturup da düşünmeyin.

X