esi tarafından aldatıldıgını öğrenen kadın ne yapmalı

pink_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
141
1
çocukları olan bir kadın eşi tarafından aldatıldıgını ögrendigi zaman ne yapmalıdır.ailesine ,cocuklarına ve cevresine bunu nasıl anlatmalı.gururu incinmeden bu işin içinden nasıl çıkmalıdır.:uhm:

eğer boşanmayacak daha doğrusu boşanamayacaksa kimseye bişey anlatmamalı.çok yakın aile bireylerine danışabilir.(kayınpedere kaynanaya falan şikayet edebilirtatlicadiarzu)ama adamın anasından emdiği sütü burnundan getirebilir uygun yollarla:kahve:

eğer boşanmayacak daha doğrusu boşanamayacaksa kimseye bişey anlatmamalı.çok yakın aile bireylerine danışabilir.(kayınpedere kaynanaya falan şikayet edebilirtatlicadiarzu)ama adamın anasından emdiği sütü burnundan getirebilir uygun yollarla:kahve:

sana göre bu uygun yollar nelerdir canım ya biraz yardımcı olurmusun.gercekten bilgilerinize ihtiyacım var arkadasım zor durumda:a015:

sana göre bu uygun yollar nelerdir canım ya biraz yardımcı olurmusun.gercekten bilgilerinize ihtiyacım var arkadasım zor durumda:a015:

olayı biraz daha açık yazabilirsen daha çok yardımcı olabilirim belki...aldatma derken nasıl.nasıl aldattı,yakalandımı itirafmı etti,kaçamakmı uzun soluklu bişeymi...

olayı biraz daha açık yazabilirsen daha çok yardımcı olabilirim belki...aldatma derken nasıl.nasıl aldattı,yakalandımı itirafmı etti,kaçamakmı uzun soluklu bişeymi...

arkadasımla dün tlf da görüştük çok üzgündü babasının rahatsızlıgından dolayı 1hafta boyunca ailesinin yanında kalmış ve eşi işini bahane edip kendi evlerinde kalacagını söylemiş.fatma teyzelerle eşinin işyeri arası 1 saat ,yol beni yorar demiş eşi bizim saf kız olur demiş karsı komşusuna emanet edip gitmiş.eşi 1 hafta boyunca bizim kızı aramamış sürekli arkadasım arıyormus.pazartesi günü aradıgımda bayan sesi gelir gibi oldu tlf diyor ,eşine sormus yok öyle şeyleri nerden cıkarıyorsun vs. panik halinde bagırmıs kızonradan arkadaşım iş yerini arıyor(tabi şüpheleniyor) eşinin işe gelmediğini söylüyorlar tabi bizim kızda merak ediyor hemen bir taksiye atlayıp eve gidiyor manzara o biçim hemde kendi yatak odalarında kendi yataklarında bizim kız aglıyor.kadın üstünü giyer giymez ortadan kayboluyor,kocası yok ben istemedim o geldi zorladı vs. atıyor tabi .arkadasım tlf dökümanlarını inceliyor evden,gsm den kadını belirli aralıklarla arıyormus s..siz.cocukları da var arkadasım ne yapacagını sasırmıs.bugün kadının yanına gidip rezil edecem kocasının yanında diyor.ama elinde tlf dökümanından baska delil yok ki ailesine söylemedi henüz babası hst. de nasıl ailemi üzerim bu durumda diyor.ben nasıl destek olmalıyım bilmiyorum canım arkadasıma yıkıldım resmen bugun.

ya giderken birde kadına eşime göz kulak olursun ben annemlere gidiyorum demiş güvenip.edepsizin yaptıgına bakarmısın megerse aralarında bişeyler varmıs kac zamandır.arkadasım diyor ki agustostan bu yana ara sıra aramıs eşi o kadını ve bizim kız bunu yeni farkediyor.

sizce kadının kocasına bunu söylemeli mi? söyleyecegim diye tutturdu ama adam buna ne kadar inanır kocasının tepkisi ne olur bilmiyorum.kocası biraz dengesizdir.

işte böyle adamların şeylerini kesip ellerine vereceksin,
aldattığı yetmiyo gibi bi de kendi yatağında aldatıyo şerefsiz,
bence bunun katli vaciptir.
kesinlikle affı olmaz,boşanmak en hayırlısı.

arkadasımla dün tlf da görüştük çok üzgündü babasının rahatsızlıgından dolayı 1hafta boyunca ailesinin yanında kalmış ve eşi işini bahane edip kendi evlerinde kalacagını söylemiş.fatma teyzelerle eşinin işyeri arası 1 saat ,yol beni yorar demiş eşi bizim saf kız olur demiş karsı komşusuna emanet edip gitmiş.eşi 1 hafta boyunca bizim kızı aramamış sürekli arkadasım arıyormus.pazartesi günü aradıgımda bayan sesi gelir gibi oldu tlf diyor ,eşine sormus yok öyle şeyleri nerden cıkarıyorsun vs. panik halinde bagırmıs kızonradan arkadaşım iş yerini arıyor(tabi şüpheleniyor) eşinin işe gelmediğini söylüyorlar tabi bizim kızda merak ediyor hemen bir taksiye atlayıp eve gidiyor manzara o biçim hemde kendi yatak odalarında kendi yataklarında bizim kız aglıyor.kadın üstünü giyer giymez ortadan kayboluyor,kocası yok ben istemedim o geldi zorladı vs. atıyor tabi .arkadasım tlf dökümanlarını inceliyor evden,gsm den kadını belirli aralıklarla arıyormus s..siz.cocukları da var arkadasım ne yapacagını sasırmıs.bugün kadının yanına gidip rezil edecem kocasının yanında diyor.ama elinde tlf dökümanından baska delil yok ki ailesine söylemedi henüz babası hst. de nasıl ailemi üzerim bu durumda diyor.ben nasıl destek olmalıyım bilmiyorum canım arkadasıma yıkıldım resmen bugun.

yahu adam hakkaten şerefsizmiş.şimdi birincisi tlf dökümünden daha ala delil olmaz bu bir...ikincisi boşanabiliyosa hemen boşansın bu adamdan.kendi yatağında yapacakk kadar gözü dönen adamdan hayır gelmez...
ailesi üzülecektir elbet ama geçer.bi ömür geçmezki bu adamın yanında ailem üzülecek korkusu yüzünden.sen bi onu de bakim,kız boşanabilecek durumdamı?iş güç varmı?çoluk çocuk falan?

o kadının kocasına bişey söylerse adam dengesiz diyorsun, adam katil olursa ne olacak. hakkatten zor bir durum. söylesen bir dert söylemesen bir dert. bu işin içinden çıkılmaz gibi geliyor bana ama ilk önce kendi eşinin ailesine anlatsın bunları. kadını da tehtih edebilir eşine söyleyeceğim diye.

işte böyle adamların şeylerini kesip ellerine vereceksin,
aldattığı yetmiyo gibi bi de kendi yatağında aldatıyo şerefsiz,
bence bunun katli vaciptir.
kesinlikle affı olmaz,boşanmak en hayırlısı.

hiçte belli etmiyordu adam ya görsen canım bir ilgiler aslında erkeklerin ilgisine güvenmeyeceksin:kızgın:

Allahım o kadın o yatağa nasıl girer bir daha... bence o şırfıntının kocasına elindeki
telefon kayıtlarıyla birlikte gitsin.. önce kadın cezasını çeksin.. hırsını iyice bir alsın...
sonra sıra adama gelir.. herşeyi burnundan fitil fitil getirsin... sonrada
sittir çekip gitsin. şerefsiz adi herif.. o adam asla arkadaşını haketmiyor..
eğer imkanı varsa asla onunla yaşamasın..

yazıklar olsun ne adammış yaaa arkadaşının yerinde olsam çocukların burnunun ucunu bile göstermem. haketmiyor çünkü:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::

Valla böyle bir durumda büyük konuşmayayım ama beeen böyle durumda bir daha o herife dönüp papucumla bile bakmazdım be
Ne demek ailesi üzülecek en çok üzülecek kişi eştir yav. Yani benim beni bu kadar üzdükten sonra herşey boş valla yakardım gemileri. Hem onları basacam hem de arkasından napsam diye düşünecem Allah korusun bunun affı var mı be:kızgın:

yahu adam hakkaten şerefsizmiş.şimdi birincisi tlf dökümünden daha ala delil olmaz bu bir...ikincisi boşanabiliyosa hemen boşansın bu adamdan.kendi yatağında yapacakk kadar gözü dönen adamdan hayır gelmez...
ailesi üzülecektir elbet ama geçer.bi ömür geçmezki bu adamın yanında ailem üzülecek korkusu yüzünden.sen bi onu de bakim,kız boşanabilecek durumdamı?iş güç varmı?çoluk çocuk falan?

aralıklı olarak aramıs oldugu için belki adam inanmaz diyor.boşanmayı tabiki düşünüyor ama ailesi bu durumdayken bişey yapamıyor açıkçası babası ameliyat oldu adam duysa yüregine iner arkadasım hemde kocası o kadar ilgiliydi göreceksin ser...siz hiç belli etmedi ailesinin inanması bile zor bu duruma.iş yok ünv. mevzunu ama diploma cekmece bekliyordu gerci ailesi o konuda sıkıntı çektirmez.cock var 2 tane küçüğü 1 yasındasenağlamaen cok ilgiye sevgiye aile sıcaklıgına ihtiyac duydugu zamanda yani:a015:

Allahım o kadın o yatağa nasıl girer bir daha... bence o şırfıntının kocasına elindeki
telefon kayıtlarıyla birlikte gitsin.. önce kadın cezasını çeksin.. hırsını iyice bir alsın...
sonra sıra adama gelir.. herşeyi burnundan fitil fitil getirsin... sonrada
sittir çekip gitsin. şerefsiz adi herif.. o adam asla arkadaşını haketmiyor..
eğer imkanı varsa asla onunla yaşamasın..

insanlarda ne mide varmıs ya benim aklım almıyor birde kadını görsen sevda nın(arkadasım) tırnagı olamaz güzellik ve hanımlıkta:kızgın:inanılmaz sinirlendim ya evine giren komsun dertlerini anlattıgın insan bu zamanda kimseye güvenmemek gerekiyormus ben bunu anladım:çok üzgünüm:

çok zor bir durum. çocuklar olmasa hemen boşasın diyeceğim ama, çocuk olunca iş değişiyor.
kalsa bir dert gitse başka bir dert...hazmetmesi kolay değil....
kadının kocasına söylese ne değişecek, kendi içindeki fırtınalar dinecekmi o zaman, yaşananlar yokmu sayılacak o olay bitince...
herşeye rağmen bana kalırsa bir 10 yıl sonra keşke demektense bir an önce şartlarını uygun duruma getirip bitirsin bu olayı...

sevda beni simdi aradı ne yapayım kocasını eve girerken gördüm gidip konusayım mı diyor.bende basına bela acar diye korkuyorum biraz daha bekle dedim.acaba ailesine önce söylemesi daha mı iyi olur

kadının esinden ayrılması neden bu kadar zor oluyor anlamıyorum ya biz kadınlar her adımımızı onları düşünerek atıyoruzve onlar bize acı çektirseler gururumuzu kırsalar bile ayrılmaya cesaret edmiyoruz bu kadar mı mecburuz anlamıyorum ki

bu durumda çevre değilde öncelik ben ve çocuğumdur.çevre ne der diye hiç düşünmem.ilk yapacağım şey eşimle konuşmak eğer eşini,çocuğunu gözden çıkarmışsa buna yapacak tek şey ayrılmaktır.ama o konuşmadan sonra oda hatasını anlamışsa ben affederim arkadaşlar.çünkü insanız ve hataları bizler yaparız.belki bana kızacaksınız ama arada birde çocuğum varsa dediğim gibi yuvamı kurtarırdım...allaha şükürler olsun böyle bir durumda iyiki de değilim.olanlara da allah yardım etsin..

X