Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

ben diş macunundan memnun değilim ya :44: sanki diş taşlarım artmaya başlamış gibi, eşim çok etkiledi galiba beni. bu ersağ dişimi sızlatıyor, ağrıtıyor, deyip duruyor :44:

Ersağ'ın en çok memnun olduğum ürünleri,iyiki almışım dediğim ürünleri sıvı el sabunu,bulaşık sıvısı,genel temizlik sıvısı oldu.diğerleri bu kadar etkilemedi şimdilik.ama kullanıyorum.

Kızlar bugün damlayı denedim hem de hiç umudum olmayan bir lekede hala şokundayım inanamıyorum ama çıktı. Koltuğumda çikolata lekesi vardı bir türlü çıkaramadığım. Kumaşı kadifemsi tüylü bi kumaş. Çikolata tüylerin arasına işlemiş ben ümidi kesmiştim artık çünkü kaç kadın kaç çeşit leke çıkarıcı denedi ama nafile... Bugün aklıma geldi dedim ki bu kadar övülen damla acaba bu lekeyi çıkarabilecek mi?? Önce ılık su sonra bir kaç damla DAMLA biraz bekledim nemli temiz bezle bastırarak güzelce sildim çıktı inanamadım kurumasını bekledim kurudu leke gitmiş :)) bu süppper bişey...

Promosyon ürünleri neye göre belirliyorlar? Rastgele mi? Geçen ay neler vardı mesela promosyon? Merak ettim :44:

Çok sevindim. Damla gerçekten de mucize birşey:) ben de oğlumun keçeli kalemle mahvettiği koltuğumu temizlemiştim. Daha önce defalarca denediğim lekeyi Damla temizleyince ben de senin gibi çok mutlu olmuştum

ben hemen hemen her urununu kullanıyorum masaj kremınden banyo wc dusj jelı genel tmeızlık çamasır bulşık makına deterjanı tesekkurler ersag bulaşık maktıkte 1çay kasıgıyla bulasık yıkamak süper bişi..

evimde misafir var ve ben iş mesaisindeyken mutfaktaki ocağın bir gözüne yağ dökülmüş ve o şekilde ocak kullanılmış geldiğimde ocağın bir gözü iyice siyahlanmıştı.sinirlendim tabi sonra telle ovmaya çalıştım hiç bana mısın demedi.bir su bardağı sıcak su içine bir kapak yağçöz koydum içine attım,bir-iki saat bekledim.tabi yağçözün içine attığımda yağçöz yağlı kısımlarda fokur fokur kaynadı neredeyse.tekrar telle ovdum.eskisine göre daha kolay çıktı ama hala siyah kısımlar duruyor.bir de metalin rengi acayipleşti :44:

Canım yağçözü birkaç kere daha uygularsan yağdan kurtulabilirsin belki ama metalin rengi artık eski haline dönmez öyle kalır ben de o metal kısımları bulaşık makinesinde yıkamıştım bir kere renkleri koyulaştı matlaştı lekeli bozlak bişey oldular ve ne yaptıysam olmadı öyle kaldılar (

Ben şampuanını kullanmaya başladım, gelişmeleri bildiririm :) daha 2-3 kez kullandım kokusu çok hoş ama kalmıyor saçta

Kızlar bulaşık makinem de sorun çıkarmadı :)) bulaşıklar tertemiz çıkıyor :). Bulaşık sıvısı da çok güzel bence gayet güzel köpürüyor. bugün bulaşık sıvısıyla çok uğraşmama rağmen ellerim hiç tahriş olmadı yumuşacıklar :)). Ayrica gercekten evyedeki çay sariligini da gideriyor. Domestosum bittiği için mutfak evyemde hafif bir sarilik vardı elde birkac bulasik yikayip evyemi de bulaşik sivisiyla temizleyip duruladim öyle özellikle uğraşmadim yani ve sarilik gitti piril piril oldu :)). Bu arada en çok domestostan ayrilmak zor geldi ( inşallah ersağ ürünleri yokluğunu hissettirmicek :)))

ben mart ayında tanışıcam ersağ ürünleriyle inşallah ve benim de kafamı en çok kurcalayan domestossuz kalacak olmak... kahve ve çay çok tüketiyoruz haliyle mutfak tezgahı olsun lavabo olsun sararıyor, domestos tertemiz yapıyor. bir de açıkçası, pek haz etmediğim ve mecburi kişiler evimize geldiğinde, arkalarından tuvaleti temizlediğim zaman illa domestosla yaparım, anca o zaman rahat eder içim. diğer türlü tiksiniyorum. benim gibi domestostan zor ayrılan birisini bulmak iyi geldi açıkçası.

tüm hepsinden geçtim, dediğim gibi sevmediğim birisinden sonra o tuvaleti kullanmak iş-ken-ceeee

Canım banyo- wc nin hem temizleyici hem de dezenfekte edici özelliği varmış. 1/3 sulandırıldığında dahi 14 ayrı patojen üzerinde etkili olduğu testlerle kanıtlanmış. Bunu düşünürsen için rahatlar bence :)) ben henüz banyo wc yi denemedim inşallah ondan da memnun kalirim

hem banyo hem lavabo için banyo wc birebir ilk seferde sulandırmadan kullanırsınız. ama üzerinde eskiden 1/3 oranında sulandırınız yazıyordu, artık 1/2. 1/2 yle de içiniz gayet rahat eder ben bayılıyorum banyo wc nin temizliğine

ben hala şampuana devam ediyorum ve beğendim açıkçası çünkü normalde yeni banyo yapsam bile çok cansız ve düz saçlarım vardır ve pek havalı durmazlar. şimdi ise en azından saçımın varlığı belli ve çabuk yağlanmıyor şimdilik memnunum ilerleyen günlerde yine aktarırım :)

domestossuz hayata hoşgeldin..

darısı başına canım... "domestossuz hayat"

argan yağlı şampuanım bitti, ben de hediye gelen kremli şampuanı kullanmaya başladım bugün. bakalım bundan nasıl sonuç alıcam??

Ben Ersağ ile yeni tanışanlardanım. Çamaşırlarda kullanmaya başladım birde şampuanını kullanıyorum. Tiroit hastası olduğum için cildim çok kuruyor ve başımda ufak ufak yara gibi ezeler oluşuyordu. İnanılmaz bir şekilde ersağ'dan sonra geçti. Eşim benimle dalga geçiyordu kimyasalsız ürünmü olur diye saçlarımı görünce fikri değişmeye başladı
Sormak istediğim şu diş eti kanaması için normal diş macunumu kullanmamı tavsiye edersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…