Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Haklısın tatlım bi ara tv programlarında birinde şimdi kim olduğunu hatırlamadığım bi adam soğan dışında herşey gdo lu artık diyordu. Soğanla uğraşmıyorlarmış çünkü zaten çok kolay yetişiyormuş. Artık köylünün elindeki tohum bile gdo lu.. Belki kendimiz yetiştirerek köyden falan alarak hormonlardan bi nebze korunabiliriz ama gdo lu ürünler konusunda bende çok karamsarım

Ersagdan subat ayi icin 5de 5 promosyon duyurusu:

ERSAĞ dan 112 TL lik hediye kazanç fırsatı,
13.02.2013 saat 00:01 den başlayarak 14.02.2013 saat 23:59 a kadar 150 TL lik sipariş veren tüm ERSAĞ ailesine 5 promosyonun 5 i de hediye. ( Tüy Azaltıcı Losyon, Yağ Çöz, El Köpüğü, Duş Jeli Lale, Ayak Spreyi)

Kampanyayi bekleyenler icin duyurulur:)

Son düzenleme:

e ben şimdi baktım ilanı göremedim.. allah allah..

çıkıyor canım. ölçek küçük olduğu için altta kalmış olabilir, az çalkala gösterecektir kendini

sağol canım baya bi savaştan sonra çıkardım sonunda

teşekkürler

çamaşır tozunu kullandım bugün. renkliler için olanı almıştım sadece. eski deterjanım bittiği için ve daha sipariş vermediğim için beyazlara da kullandım. ayrıca çamaşır makinesini çamaşır tozuyla boş çalıştırmayı unuttum. ama yine de gayet iyi çıkardı lekeleri. 1-2 yerde leke kalmış beyazlarda onlar da eski lekeler çıkarmaması normaldi. kokusunu da çok beğendim. yarın sipariş vericem beyazlar için olan çamaşır tozunu da eklicem.

Bebeğini sağlıcakla kucağına almak nasip etsin Rabbim canım.Hayırlı ve güzel haberlerini bekliyoruz.

Şu eklemeyi yapmalıyım, bu sitede kuralları herkes için geçerlidir. Özel mesaj da dahil olmak üzere kimseye sponsor numarasını burada kimse veremez. X üyenin 500, Y üyenin 10 mesajı var veya burada herkese Z kişi yardımcı oluyor diye üyeler arasında bir ayırım yapmamız söz konusu değildir. Bundan dolayı kendinizde böyle bir hak görüyorsanız yanlış düşünüyorsunuz.

Ya da açık açık söyleyin ; dileyen özel mesajdan dilediğine sponsor numarasını versin diye. Lakin 2 gün sonra ben bu konuda sorun yaşadım ve bu kişiye sizin sitenizde tanıştım diye lütfen bize şikayette bulunmayın.

Bu kurallar yaşanan acı tecrübelerden çıkmıştır. Yoksa X kişi şunu yapmış Y bunu yapmış bizim umrumuzda değil.

Başka bir bilgilendirme X ürün hakkında tecrübemizi yazıyoruz bu reklama giriyor diye az önce bir mesaj aldım. Bakın ürün memnuniyeti başka bir şey bir firmanın ürünlerini sürekli tanıtmak başka bir şey. Biri reklama girer diğeri ise ürün memnuniyetine. Sattığınız ürünü sürekli burada tanıtırsanız bu reklamdır artık. Lütfen ben memnuniyetimi paylaşıyorum diye bu konuda haksızlık yaptığımızı dile getirmeyin.

sonuc olarak ne yapmalıyız? konu başlığı gereği ersag ürün memnuniyetlerimizi ya da tam tersini paylaşmayacak mıyız?

biraz daha acık olursa mesajınız daha iyi olur. en azından ben anlayamadım...

Kızlar bulaşıkmatik hala cam fincanlarımda leke bırakıyor.Ama şuna eminim artık camın kalitesi etkiliyor.Bilinen bir cam markası p....e den kaselerim var.Bunlar da leke yok.

Kızlar bulaşıkmatik hala cam fincanlarımda leke bırakıyor.Ama şuna eminim artık camın kalitesi etkiliyor.Bilinen bir cam markası p....e den kaselerim var.Bunlar da leke yok.

günaydın arkadaşlar
ben de lekelenme olmuyor, bulaşık parlatıcısını da kullanıyorum ersağ'ın o sebepten olabilir. camın kalitesi etkili de olabilir olmayabilir, ama bence kalınlığı etkili oluyor çünkü benim de kalın borcam gibi saklama kaplarım buğulanmış gibi çıkıyor makineden, paşabahçe onlar da ersağın bulaşık parlatıcısını da şu aşamada tavsiye etmiyorum, çünkü içinde aktif maddeler var ve parlatıcıdan sonra bulaşıklarda bir durulanma işlemi olmuyormuş. ben zararlı olabileceğinden korkuyorum, sirke daha masum gibi. bu bilgilere dair bir eğitim almadığımız sürece de muallakta kalacak. daha demin nette bakıyorum, kimisi sirkenin de zararlı olabileceğini yazmış, kimisi belki o işlem sırasında kimyasal parlatıcılar da zararını kaybetmiştir yazmış vs vs...

bu sabah ütü suyunu yine kullandım. bir arkadaşın dediği gibi bence ütü suyu damla gibi kokmuyor. damla kül gibi kokuyor (hep bunu anımsıyorum kullandığımda:44:) ütü suyu rahatsız etmiyor. bir de etkisi şu ki bence: normal ütüyle üzerinden beş altı kere gideceğiniz kırışıklığı ütü spreyiyle iki defa üzerinden geçerek açıyorsunuz. yani zamandan ve emekten kazandırıyor gibi:44:

bu arada günayder UI olmuş, bunun ne demek olduğunu hiçbir zaman tam öğrenemedim :44: geçmiş olsun ne diyeyim...

benim kazenin yazdıklarından anladığım ürünlerle ilgili olumlu olumsuz yorumlar yapabiliriz; ama ersağ bulaşık sıvısının şu şu özellikleri vardır, bu bu şeylerde kullanılır, şuna da iyi gelir gibi tanıtımın yapıldığı ve yorumun katılmadığı mesajların yazılmaması. sponsor numarası yazımında da ben her türlü karara tabiyim

noluyo arkadaşlar ya
ne güzel paylaşımlarımız vardı
cidden nolduysa sponsor numaraları verilmeye başlayınca oldu
güneyder yine yok siz konuya çok girmiyorsunuz
kazen sürekli burda
şikayet mi ediliyor acaba

arkadaşlar yardımcı olun bana lütfen bulaşıklarım çok kötü oldu bio bulaşık kullanınca tuz bölümüne de tursuda kullanılan tuzdan koydum daha öncesinde defalarca makineyi temizleyici+damla+banyo wc ile çalıştırdım sorun ne anlamadım dün 3 defa yıkamak zorunda kaldım makinada olan bulaşıkları ne yapmam gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…