Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

150 tl'lik alışveriş çok değil mi ya
temizlik malzemesi neticede nasıl bu kadar alabiliyorsunuz ki?
daha hiç alışveriş yapmadım da, ondan mı çok geldi acaba bana

ben kkdan bulmuştum ama artık yasak kkdan vermek ersağı arayıp öyle olsan, öyle de oluyormuş galiba:44:

biter, her zaman alacağım şeyler değil deyip bazı ürünleri ikişer tane alıyorsun, doluyor 150 lira ve birkaç ay gidiyor

ben de bekliyordum sessizce ama hiç heyecanlanmadım bu ayki hediyelere..
çamaşır deterjanlarım azaldı, anneminkiler de bitiyormş, birlikte martın 5li promosyonunda alırız demiştim.. ama evde bi sürü damla var... el sıvısı var.. önceki aylardaki hediyelerden.. geçen ay tüy azaltıcıyı almıştım, bi tane daha alabilirmişimm..

ayrıca damla en pahalı ürün ama ben hiç para vermedim, sürekli hediyeler arasına giriyor..

ben kıvrana kıvrana faceten bulmuştum.. meğer kuzenim üyeymiş, ama ayrı şehirlerde olduğumuz için hiç konuşmamışız deterjan mevzuunu telefonda.. isin değil de numarasını istiyor sistem. haklısın, ben de hiç sevmem, aklıma estiği zaman istediğimi alırım kime ne derim ama....

ilk alışverişte çamaşırdı bulaşıktı ev temizliğiydi derken doluyor zaten.. ben anneme bana kayınvalideme komşuma derken hemen hemen her ay bir 150 dolduruyorum.. bir çamaşır bitiyor, bir ay şampuan,bir ay bulaşık vsvs

ben 2.5 yıldır üyeyim sadece kendim ve ailem için yani satiş için degil üyeligim ama hiç 5 hediye olmadı sadece kandil bayram vs özel günlerde 3+1 oluyordu şakada hiç dek gelmedim nezaman bu 5 hediye

ben 2.5 yıldır üyeyim sadece kendim ve ailem için yani satiş için degil üyeligim ama hiç 5 hediye olmadı sadece kandil bayram vs özel günlerde 3+1 oluyordu şakada hiç dek gelmedim nezaman bu 5 hediye

daha önce bölgesel oluyormuş galiba 5li promosyon. son 3-4 aydır türkiye geneli ilan ediliyor. bu son 3-4 aylık uygulama da ayın ilk yarısında oldu. ilan edilen 2 gün boyunca belirlenen 5 ürün de promosyon olarak gönderiliyor.

siteyi sürekli takip gerekiyor ozaman bu ay belli mi böyle bişey?

Arkadaslar ikidir bio camasirmatigi kullaniyorum beyazlar cok kotu renklilerden bisey anlamadim acaba ben mi yanlis kullanıyorum

sıvı sabunu bitirmek üzereyim.bir ay gitti yahu yeni siparişimde köpük deneyeceğim bir de.ama sıvı sabunu duştan sonra fayansları yıkamaya da çok kullandım ondan çabuk bitmiş olabilir.gerçekten kokusundan ve etkisinden memnunum.
eşim de bio şampuandan memnuniyetini daha bir dile getirmeye başladı.saçları kabarıp bozulmuyormuş.daha parlak oldu diyor.bir erkeğin böyle yorum yapması çok güzel.bu benim kocamsa daha bir güzel adam muhalefetti herşeye.alışınca mı sevdi acep
ama bu ayki promosyon ürünler gerçekten hiç ilgi çekici değil.

Son düzenleme:
merhaba bende aranıza katıldım :) yeni üye oldum bende ersağa çok olumlu şeyler duydum ersağ hakkında umarım öyledir ayrıca yüz temizleme toniği ve tüy giderici krem kullanan ve memnun kalanlar varmı aranızda arkadaşlar çevremdekiler soruyorlar ve nasıl önerebilirim acaba

hayırlı olsun :) inş. memnun kalırsınız.tüy azaltıcı losyonu bir kere kullandım.önceden çabuk çıkıyordu.bu çıkma süresinde bir farklılık olmadı.şimdi ikinci seansı yapmaya başlayacağım :) ama tüy azaltıcı losyondan memnun olan kullanıcılar vardı.yader11'in konuda yazdığı mesajları okuyabilirseniz en tecrübelimiz oydu.çok güzel paylaşımlarda bulundu.faydalı olacağını düşünüyorum.o tüy azaltıcıdan memnun kaldığını söyledi.zaten bir ürün ilk kullanımda fayda etmez.bir ara karınca yağı kullanımı çılgınlığı vardı.ben de kullanmıştım bacaklarım işim.sonuç alamadığımı düşünmüştüm.genel olarak alamadım evet ama bacaklarımın al ön tarafında tüyler çıkmıyor.aynı şekilde uyguladığım halde sadece oraya fayda etmişti bakalım Ersağ'ın tüy azaltıcı losyonu nereme nasıl fayda edecek.
yüz temizleme toniğini kullanmadım bir yorum getiremeyeceğim.

Arkadaslar ikidir bio camasirmatigi kullaniyorum beyazlar cok kotu renklilerden bisey anlamadim acaba ben mi yanlis kullanıyorum

Merhaba ben çok memnunum, güzel kokulu çamaşırlar çıkıyor yıkama bitiminde. Üzerinde yazdığı gibi kullanıyorum çamaşır aktifle. Damla da ekliyorum. Yağ lekeleri için çamaşıra direk yağ çöz püskürtüp atıyorum, çıkıyor. Kan gibi zor lekeler için damlalı sıcak suda bekletiyorum, biraz da köpük sıkarak. Genel itibariyle memnunum.

hmm kokusu oluyor öyle mi? hani hafifte olsa kokusu olsun isterim :) sabun tozu kullanıyorum renkliler için.ve hiç kokmuyor yahu :)

Yarın beşte beş kampanyası başlıyormuş arkadaşlar, yayınlanmış. Haberiniz olsun.

merhaba arkadaşlar, bende yeni üye oldum, sipariş verdim bugün geldi siperişlerim.. bi sorum olacak size bulaşık makinası için sıvı matik aldım, bulaşık makinamdaki tuz ve parlatıcıda dün gece bitti güzel bi tesadüf oldu :) şimdi tuz yerine yine piyasadaki makina tuzlarından mı alayım yoksa normal turşu tuzu mu alayım? kullananlar varsa hangisinden memnun kalmışlar yazabilirlerse sevinirim, yengemde kullanıyor ersağ, o normal makina tuzuyla kullanıyormuş hiç sorun olmadı dedi bana, makinalarımızında markaları aynı o yüzden karar veremedim bende

az önce ilk siparişimi verdim ersağ a. ödemeyide akbank ta kasadan havale yapıcam
akbank tan havale masrafı alıyorlarmıydı bilen varmı?

genel temizlik tek geçerim kokusu harika ve tertemiz yapıyor.

keşke önce bulaşıkmatik alsaymışsınız.
tuz yerine kaya tuzu kullanabilirsiniz. parlatıcı olarak da elma sirkesi. ersağın bulaşık parlatıcısını tavsiye etmiyorum.

benim de siparişlerim yarın gelecek inşallah en az 3 ay alışveriş yapmıyorum demektir bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…