Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

arkadaşlar yardımcı olun bana lütfen bulaşıklarım çok kötü oldu bio bulaşık kullanınca tuz bölümüne de tursuda kullanılan tuzdan koydum daha öncesinde defalarca makineyi temizleyici+damla+banyo wc ile çalıştırdım sorun ne anlamadım dün 3 defa yıkamak zorunda kaldım makinada olan bulaşıkları ne yapmam gerekiyor

daha öncesinde ne kullanıyordunuz? parlatıcı kısmına ne koyuyorsunuz? turşuda kullanılan tuzu nerden aldınız, rafine mi? gerçi benim kullandığım da rafine salamura yazıyor ama bir sorun yok :KK17: ben bio denemiştim, olmadı sonrasında toza başladım. diğeri duruyor. biraz zaman geçince bioya döneceğim. bence tozdan alın. bir de şunu sormak istiyorum ki bulaşıklardaki sorun nedir, kötü olmuş, bunu öğrendik ama nasıl kötü olmuşlar?

daha öncesinde ne kullanıyordunuz? parlatıcı kısmına ne koyuyorsunuz? turşuda kullanılan tuzu nerden aldınız, rafine mi? gerçi benim kullandığım da rafine salamura yazıyor ama bir sorun yok :KK17: ben bio denemiştim, olmadı sonrasında toza başladım. diğeri duruyor. biraz zaman geçince bioya döneceğim. bence tozdan alın. bir de şunu sormak istiyorum ki bulaşıklardaki sorun nedir, kötü olmuş, bunu öğrendik ama nasıl kötü olmuşlar?

daha önce finish kullanıyordum ama ersağa geçmeden önce makinemi 2 defa temizleyici +damla+banyo wc ile temizledim parlatıcı kısmına uzun zamandır sirke ve limon karısımı koyuyorum. tursuda kullanılan tuzu marketten aldım salamura yazıyor üstünde. toz deterjandan almak istemedim sıvı daha iyi çözünür diye ama iyi ise tozu deneyeceğim bulaşıkklarım buğulu gibi bazılarının üstünde kalıntılar var ayrıca bazıları tozlu gibi neden olabilir acaba bi fikriniz var mı

daha önce finish kullanıyordum ama ersağa geçmeden önce makinemi 2 defa temizleyici +damla+banyo wc ile temizledim parlatıcı kısmına uzun zamandır sirke ve limon karısımı koyuyorum. tursuda kullanılan tuzu marketten aldım salamura yazıyor üstünde. toz deterjandan almak istemedim sıvı daha iyi çözünür diye ama iyi ise tozu deneyeceğim bulaşıkklarım buğulu gibi bazılarının üstünde kalıntılar var ayrıca bazıları tozlu gibi neden olabilir acaba bi fikriniz var mı

tamam ben de aynı şeyi yapmıştım, ama benimkinde su lekeleri oluşuyordu, tuzumuz aynı galiba:KK9: ben şu an parlatıcısını aldım sorunlarım çözüldü emily, ama yine de arada borcam saklama kaplarım seninki gibi buğulu çıkıyor, çok nadiren. bence sen toza geç, sıvı dursun kenarda. makine uyum sağlayınca svıya geçersin yavaş yavaş. çünkü zaten söylenen önce tuzunu kullanın yönünde. sıvı, tozdan daha doğal çünkü.

Büyük ihtimalle şuan bebşin kucağınndadır hayırlısıyla,
Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin .
:nazar::nazar::nazar:
amin amin :KK16: bir hamilemiz daha kurtuldu :KK16:

tamam ben de aynı şeyi yapmıştım, ama benimkinde su lekeleri oluşuyordu, tuzumuz aynı galiba:KK9: ben şu an parlatıcısını aldım sorunlarım çözüldü emily, ama yine de arada borcam saklama kaplarım seninki gibi buğulu çıkıyor, çok nadiren. bence sen toza geç, sıvı dursun kenarda. makine uyum sağlayınca svıya geçersin yavaş yavaş. çünkü zaten söylenen önce tuzunu kullanın yönünde. sıvı, tozdan daha doğal çünkü.

çok tşk ederim hemen toz siparişi vereyim hemde 5 te 5 ten yararlanayım :KK70:

o kadar alışveriş yapacaksanız tozdan birkaç tane alın bence. bir de parlatıcısını da alın dicem ama benim hiç içime sinmiyor :KK19:

önerin için tşk ederim ama bende parlatıcı kullanmak istemiyorum çünkü makine parlatıcı sonrası durulama yapmadığından direk bulaşıkların üstünde kalıyor sirke işimi görüyor herşey sağlıksız hiç olmazsa olabildiğince dikkat etmeliyiz diye düşünüyorum

önerin için tşk ederim ama bende parlatıcı kullanmak istemiyorum çünkü makine parlatıcı sonrası durulama yapmadığından direk bulaşıkların üstünde kalıyor sirke işimi görüyor herşey sağlıksız hiç olmazsa olabildiğince dikkat etmeliyiz diye düşünüyorum

benimki de bitsin, daha da davosa gelmem :KK19::KK9::KK9:

buraya çok uzun süredir üyeyim ama genelde okuyucuyum sadece,
ersağ ı bugün öğrendim facebook tan şans eseri araştırırken burdada sayfası olduğunu gördüm
hiç üşenmedim işi gücü bıraktım 150 küsür sayfayı okudum. sonra da kalktım üye oldum ersağ a
daha önce amway kullanıyordum ama türkiye böyle bir üretim olduğunu bilmiyordum tabi.
şimdi bende bir deneyim bakayım :)

buraya çok uzun süredir üyeyim ama genelde okuyucuyum sadece,
ersağ ı bugün öğrendim facebook tan şans eseri araştırırken burdada sayfası olduğunu gördüm
hiç üşenmedim işi gücü bıraktım 150 küsür sayfayı okudum. sonra da kalktım üye oldum ersağ a
daha önce amway kullanıyordum ama türkiye böyle bir üretim olduğunu bilmiyordum tabi.
şimdi bende bir deneyim bakayım :)

günaydın :KK31:
150 sayfayı nasıl okudunuz, azminize hayran kaldım, tebrikler :KK9: yerli malı seçtiğiniz için de ekstra tebrikler.
arkadaşlar ben ersağ ın sıvı çamaşır deterjanını kullanıyorum da ya bu kan yağ lekeleri çıkmıyor üzerinde özel ilgi göstermesem :44:

günaydın :KK31:
150 sayfayı nasıl okudunuz, azminize hayran kaldım, tebrikler :KK9: yerli malı seçtiğiniz için de ekstra tebrikler.
arkadaşlar ben ersağ ın sıvı çamaşır deterjanını kullanıyorum da ya bu kan yağ lekeleri çıkmıyor üzerinde özel ilgi göstermesem :44:

Sıvı deterjanlar sonuc çok iyi olmuyor, iade edebilirsiniz. Toz deterjanida beyalı için 4 ölçek ve c. Aktif ,bir kapak damla ekledikten sonra suyun sıcaklığı artına makinanizi 3-4 saat kapali tutun .sonra tekrar çalıştırın sonuçtan memnun kalcanizi düşünüyorum...

slm kızlar nihayet elimdeki camasir deterjanlarini bitirdim ve ersağ camasir tozu kullanmaya başladim :)). Heralde biraz acemilik yasadim gecişim biraz olayli oldu. İlk olarak makineyi 3 ölcek renkli camasir tozu ile 90 derecede boş calistirdim makinem köpük icinde kaldi :))) öyle köpürdü ki deterjan gözünden dışarı köpükler taştı ben galiba fazla toz kullandim neyse böylelikle ersağ makinemin iliklerine kadar işledi :). Sonrasinda hem renklilerde hem de beyazlarda denedim sonuç gayet tatmin edici çamaşirlarim tertemiz cikti kokusunu da cok sevdim hafif ve cok hos kokusu var yikanan camasirlarin sira bulaşiklarda... :KK66:

bende yeni başladım hem kullanmaya hem de satmaya
saç dökülmesine karşı şampuanını kullanacağım ilk olarak
kullanan arkadaşlar memnun mu?
saç dökülmesini engelliyor mu arkadaşlar?

bende yeni başladım hem kullanmaya hem de satmaya
saç dökülmesine karşı şampuanını kullanacağım ilk olarak
kullanan arkadaşlar memnun mu?
saç dökülmesini engelliyor mu arkadaşlar?

bio şampuan için bu özelliği söylüyorlar.bio şampuan kullanıyorum yaklaşık bir aydır.saç dökülmesi evet biraz daha az gibi.eşimin saçları da parlıyor.benimki boyalı olduğundan pek farkedilmiyorda :KK9:

Kızlar :KK74: nerelerdesiniiiiz??? Bu sayfa hiç bu kadar sessiz kalmamıştı meraklardayımmmm.... :KK3:

ben burdayım. mart ın hediyelerini merak etmekle meşgulüm, o sırada da başka şeylerle oyalanıyorum :KK55:
damlayla halı şampuanının kullanımını halıda öğrendim, fonksiyoları aynı sanki. lekeye damlatıyorsun, üstüne de sıcak su, lekeler gitmiş :KK53:

Hadi bi paylaşımda da ben bulunayım sayfaya hareket gelsin :)). Diş macunu süper arkadaşlar özellikle diş eti problemi olanlar denemeli bence. Uzun süredir devam eden diş eti hassasiyetim ve kanamam vardı ersağ diş macunu kullanmaya başladım 2-3 gün icinde gecti ve 1 aydir kullaniyorum çok memnunum :KK66:

arkadaşlar ersağla ilgili bir google amcaya soruşturayım dedim:

Şikayetvar
Sanoveri
Şikayethaber
Blog
Şikayetendex
Mobil Uygulama
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube
Google Plus
RSS

ŞikayetvarANASAYFA
ŞİKAYETLER
FİRMALAR

Üye OlÜye Girişi

Şikayet Yaz

Aranan Kelimeler

ErsağX

Şikayetvar Kategoriler
Ersağ [4]
Kişisel Bakım ve Kozmetik [2]
Temizlik [2]

Firmanın Tüketici Politikası

Ersağ Şikayetleri

%50Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler
Ersağ Sıvı Bulaşık Makinesi Deterjanından Memnun Değilim! Nihal B. | 19 Şubat 2013 | 1638338

Organik ve yerli malı olması nedeniyle evimdeki bütün deterjanları bırakıp Ersağ ürünlerini aldım. Sıvı bulaşık makinesi deterjanından hiç m...

Ersağ Ürünler Çok Kalitesiz! Mehtap K. | 05 Ocak 2013 | 1550592

Türk firması kazansın dedim ve Ersağ'a güvendim , ama sonunda ne kadar yanlış bir karar verdiğimi anladım , çünkü aldığım bir kaç üründen me...

Ersağ Ürünler Kötü Kokuyor Ve Temizlemiyor! Özgül Y. | 24 Ekim 2012 | 1413601

Ersağ ürünlerinden aldığım bu ürünlerin hem çok kötü kokması hemde damla konsantre adı altında satılıp hiç temizlememesinden amacına uygun ...

Ersağ Ürünler Organik Çıkmadı! Aysel Ş. | 23 Mayıs 2012 | 1196305

Elimden geldiğince organik ürünleri tercih ediyorum. Temizlik ve kozmetik organik ürünlerde yabancı markaları kullanıyordum. Daha sonra bir ...

sikayethaber.com
© 2001 sikayetvar.com Tüm hakları saklıdır. Haberler
Hakkımızda
Sıkça Sorulan Sorular
Şikayet Yaz
Nasıl Çalışıyoruz
Neden Şikayetvar
Şikayetendex
Ödüllerimiz
Firmalar
İletişim
Üye Girişi
Şifremi Unuttum

Sikayetvar.com Sunucuları Radore Hosting Tarafından Barındırılmaktadır.

Sikayetvar'ı çok daha hızlı kullanabilmeniz için chrome 'u öneriyoruz.

Geri Bildirim

Şikayetvar
Sanoveri
Şikayethaber
Blog
Şikayetendex
Mobil Uygulama
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube
Google Plus
RSS

ŞikayetvarANASAYFA
ŞİKAYETLER
FİRMALAR

Üye OlÜye Girişi

Şikayet Yaz

Aranan Kelimeler

ErsağX

Şikayetvar Kategoriler
Ersağ [4]
Kişisel Bakım ve Kozmetik [2]
Temizlik [2]

Firmanın Tüketici Politikası

Ersağ Şikayetleri

Ersağ Sıvı Bulaşık Makinesi Deterjanından Memnun Değilim! Nihal B. | 19 Şubat 2013 | 1638338

Organik ve yerli malı olması nedeniyle evimdeki bütün deterjanları bırakıp Ersağ ürünlerini aldım. Sıvı bulaşık makinesi deterjanından hiç m...

Ersağ Ürünler Çok Kalitesiz! Mehtap K. | 05 Ocak 2013 | 1550592

Türk firması kazansın dedim ve Ersağ'a güvendim , ama sonunda ne kadar yanlış bir karar verdiğimi anladım , çünkü aldığım bir kaç üründen me...

Ersağ Ürünler Kötü Kokuyor Ve Temizlemiyor! Özgül Y. | 24 Ekim 2012 | 1413601

Ersağ ürünlerinden aldığım bu ürünlerin hem çok kötü kokması hemde damla konsantre adı altında satılıp hiç temizlememesinden amacına uygun ...

Ersağ Ürünler Organik Çıkmadı! Aysel Ş. | 23 Mayıs 2012 | 1196305

Elimden geldiğince organik ürünleri tercih ediyorum. Temizlik ve kozmetik organik ürünlerde yabancı markaları kullanıyordum. Daha sonra bir ...

sikayethaber.com
© 2001 sikayetvar.com Tüm hakları saklıdır. Haberler
Hakkımızda
Sıkça Sorulan Sorular
Şikayet Yaz
Nasıl Çalışıyoruz
Neden Şikayetvar
Şikayetendex
Ödüllerimiz
Firmalar
İletişim
Üye Girişi
Şifremi Unuttum

Sikayetvar.com Sunucuları Radore Hosting Tarafından Barındırılmaktadır.

Sikayetvar'ı çok daha hızlı kullanabilmeniz için chrome 'u öneriyoruz.

Geri Bildirim

şikayet var da ersağın doğal olduğuyla ilgili sertifikası meselesinin yalan olduğu bu sertifikayı veren kurumun bu firmaya herhangi bir sertifika vermediği şikayetine raastgeldim.
bu konuyla ilgili aranızda araştırma yapan varmı

Hadi bi paylaşımda da ben bulunayım sayfaya hareket gelsin :)). Diş macunu süper arkadaşlar özellikle diş eti problemi olanlar denemeli bence. Uzun süredir devam eden diş eti hassasiyetim ve kanamam vardı ersağ diş macunu kullanmaya başladım 2-3 gün icinde gecti ve 1 aydir kullaniyorum çok memnunum :KK66:

ahhh bunu biri benim eşime de anlatsa.. ben de kullanıyorum diş macununu, dediğin gibi memnunum. eşimin de dişeti problemleri var ve ısrarla paradontax kullanıyor...

X