Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Ben Ersağ ile yeni tanışanlardanım. Çamaşırlarda kullanmaya başladım birde şampuanını kullanıyorum. Tiroit hastası olduğum için cildim çok kuruyor ve başımda ufak ufak yara gibi ezeler oluşuyordu. İnanılmaz bir şekilde ersağ'dan sonra geçti. Eşim benimle dalga geçiyordu kimyasalsız ürünmü olur diye saçlarımı görünce fikri değişmeye başladı :KK1:
Sormak istediğim şu diş eti kanaması için normal diş macunumu kullanmamı tavsiye edersiniz.

Geçmiş olsun sonuç almana çok sevindim. Benim bildiğim erişkinler için tek çeşit diş macunu var propolisli ben kullanıyorum cok memnunum diş eti kanamam vardi gecti. Bir de cilekli diş macunu var ama cocuklar icin

Geçmiş olsun sonuç almana çok sevindim. Benim bildiğim erişkinler için tek çeşit diş macunu var propolisli ben kullanıyorum cok memnunum diş eti kanamam vardi gecti. Bir de cilekli diş macunu var ama cocuklar icin

Teşekkür ederim ilginize. O zaman en kısa sürede diş macunumuda değiştiricem inş. :))

SA KIZLAR bende ersağ ürünlerini yeni kullanmaya başladım ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum hani sulandırmak falan gerekiyorya bana bi anlatıveren olurmu ürünlerin hepsi var gece bi arkadaşa mesajda yazmıştım zaten ama oda yeni olduğunu yazmış ve sadece makina deterjanlarını sormuştum sulandırma ölçüleri nelerdir vs falan bilgi verebilir misinz ben neten üye oldum yardımcı olacak kimse yok teşekürler...ürünlerin hepsi mevcut sade sabun ve el bulaşık onu kullandım kendim...

Kızlar çok şükür bulaşık makinem Ersağ'a alıştı.Bardaklarım tertemiz çıkıyor ve sararmada gitti.Sabır lazım gerçekten.

SA KIZLAR bende ersağ ürünlerini yeni kullanmaya başladım ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum hani sulandırmak falan gerekiyorya bana bi anlatıveren olurmu ürünlerin hepsi var gece bi arkadaşa mesajda yazmıştım zaten ama oda yeni olduğunu yazmış ve sadece makina deterjanlarını sormuştum sulandırma ölçüleri nelerdir vs falan bilgi verebilir misinz ben neten üye oldum yardımcı olacak kimse yok teşekürler...ürünlerin hepsi mevcut sade sabun ve el bulaşık onu kullandım kendim...

Canım ben sana daha nasil anlatayim bilemedim ki :KK43:( kutularin üstünde kaç ölçek toz kaç kapak çamaşır aktif kullanman gerektiği yazıyor zaten sen iyisimi ordan bak...

canım diğer ürnleri sordum zaten bende arkadaş anlatı yazdım canm baksana... yağçöz falan gibi ürünler canm

canım diğer ürnleri sordum zaten bende arkadaş anlatı yazdım canm baksana... yağçöz falan gibi ürünler canm

Canım ne bileyim ben bildiklerimi anlattim zaten cümle devrik olunca farklı anladım ben. Sen hangileriyle ilgili bilgi istiyosan ürün ismi vererek sor istersen. O üründe tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olur sana

Forma sokucu -şekillendirici duş jeli ve vücut jelini kullandım.İşe yarıyor mu bilemiyorum çünkü kullandıktan bir iki dakika sonra çok kötü kokmaya başlıyor.Bir kaç kez kullanmayı denedim ama pek mümkün olmuyor maalesef bıraktım.

Son düzenleme:
kayınvalidem yeniliğe açık birisi değil,belki de görmediğinden böyledir.dün elimdeki son deterjan türü şeyleri topladım poşete bir kenara koydum.sordu hemen ne yapacaksın onları diye.isteyene vereceğim dedim.iyi işte bana ver ama neden kullanmıyorsun dedi.kullandıklarımı değiştirdim dedim.ve uzun uzun kimyasalları anlattım.inanamıyorum dinledi :44: genelde gereksiz gelirdi bu tür şeyler.mutfak bezlerine ne kullanıyorsun rengine bir şey olmuyor tertemiz oluyor dedi.bulaşık makinesi tozu ile banyo-wc karışımlı su olduğunu söyledim ve banyo wc nin dezenfekte edici olduğunu,tuvalette durulanmayan domestosların idrar yolları iltihabına kadar uzanan hastalıklara neden olduğunu,çağımızda erkeklerin ve kadınların doğurganlığındaki azalmanın ya da çocukların çok hasta olmasının yediğimiz kadar kullandığımız temizlik malzemeleriyle de alakalı olduğunu söyledim.eskiden böyle şeyler düşünmezdik dedi.eskiden düşünmeye gerek yoktu zaten,sabun temizlik malzemesi,kendi yetiştirdiğin ineklerin eti,sütü en doğal olan yiyecekti dedim.nerede satılıyor dedi.marketlerde bulunmaz dedim.maalesef internetten alıyorum dedim.hiç muhalefet etmeden,ilgiyle dinlemesine acayip şaşırdım :KK1:

Son düzenleme:

merhaba kays,
ürünlerin şişelerinde yazıyor ne kadar sulandırılabileceği ama ben banyo wc ve yağ çözü aparatın içine 1/3 -1/2 ihtiyacıma göre sulandırarak kullanıyorum.. takıldığın ürünü yazarsan ayrıntılı cevap da yazabiliriz..

kayınvalidem yeniliğe açık birisi değil,belki de görmediğinden böyledir.dün elimdeki son deterjan türü şeyleri topladım poşete bir kenara koydum.sordu hemen ne yapacaksın onları diye.isteyene vereceğim dedim.iyi işte bana ver ama neden kullanmıyorsun dedi.kullandıklarımı değiştirdim dedim.ve uzun uzun kimyasalları anlattım.inanamıyorum dinledi :44: genelde gereksiz gelirdi bu tür şeyler.mutfak bezlerine ne kullanıyorsun rengine bir şey olmuyor tertemiz oluyor dedi.bulaşık makinesi tozu ile banyo-wc karışımlı su olduğunu söyledim ve banyo wc nin dezenfekte edici olduğunu,tuvalette durulanmayan domestosların idrar yolları iltihabına kadar uzanan hastalıklara neden olduğunu,çağımızda erkeklerin ve kadınların doğurganlığındaki azalmanın ya da çocukların çok hasta olmasının yediğimiz kadar kullandığımız temizlik malzemeleriyle de alakalı olduğunu söyledim.eskiden böyle şeyler düşünmezdik dedi.eskiden düşünmeye gerek yoktu zaten,sabun temizlik malzemesi,kendi yetiştirdiğin ineklerin eti,sütü en doğal olan yiyecekti dedim.nerede satılıyor dedi.marketlerde bulunmaz dedim.maalesef internetten alıyorum dedim.hiç muhalefet etmeden,ilgiyle dinlemesine acayip şaşırdım :KK1:

ah bir de benimki dinlese.. ne anlatırsam anlatayım bildiğini okuyor.. çamaşır suyundan onu ayırmam imkansız herhalde.. en son bi hamile kalayım çamaşır suyu kullandığın sürece gelmiycem sana dedim.. pek ciddiye almadı.. hoş daha hamilelik de yok ortada.. olunca görecek ne kadar ciddi olduğumu:KK1::KK1:

kızlar merhaba, ben siteye üye olmak istiyorum fakat sponsor istiyor. iletişimde de mailleşebileceğim hiçbir bilgi göremedim.
anlamadım illa birinin sponsor mu olması lazım?
sanki bedava alıyosun, neticede parasını veriyosun spronsor şartı niye koşmuşlar anlamadım. alıp kaçacak halım yok ya.
internette gezinirken görüp üye olmak isteyemez mi kimse..
siz nasıl hallettiniz bu sorunu, ben mi yanlış anladım sinir oldum ya.

Son düzenleme:
kızlar merhaba, ben siteye üye olmak istiyorum fakat sponsor istiyor. iletişimde de mailleşebileceğim hiçbir bilgi göremedim.
anlamadım illa birinin sponsor mu olması lazım?
sanki bedava alıyosun, neticede parasını veriyosun spronsor şartı niye koşmuşlar anlamadım. alıp kaçacak halım yok ya.
internette gezinirken görüp üye olmak isteyemez mi kimse..
siz nasıl hallettiniz bu sorunu, ben mi yanlış anladım sinir oldum ya.

merhaba masraf,

maalesef aynı sorunu hepimiz yaşadık... bizler internet alışverişi olarak bakıyoruz ve diğer alışveriş sitelerinde olduğu gibi ihtiyacımızı almaya çalışıyoruz. ancak ersağ avon oriflame vs. gibi network sistemi ile satış yaptığından, ya kendi alışverişini yapabilmek için kıvrana kıvrana sponsor arıyorsun, ya da satan birinden satın alıyorsun.. hoş satan birini tanısaydık sponsor aramamıza da gerek kalmazdı ya.. o da ayrı..

günaydın :KK31:
filtrekahveyle benim için önemli gün. bakalım bu ayın hediyeleri neler olacak :44::KK52:
heyecanla bekliyorum :KK55:

hiç beğenmedim bu ayın hediyelerini:KK19:

1-DAMLA KONSANTRE 1000 ML (36,00)

2-GENEL TEMİZLİK (15,00)

3-APARATSIZ SIVI SABUN (17,00)

4-DUŞ JELİ LEYLAK (18,00)

5-HALI ŞAMPUANI (17,00)

damlam zaten vardı onu da diğer 5li kampanyadan almıştım, genel temizlik idare eder vardı ama fazlası zarar değil, sıvı sabun da iyi, duş jelini zaten bitirmeye çalışıyor eşim sevmedim ve o da hediyeydi:KK20:, halı şampuanım da var ve çok tükenen bir şey değil zaten :KK20:

gıcık oldum yaaaa :KK14:

Son düzenleme:
Her ay hediyeler değişiyor Hayatas03,
Bir ay icinde tek seferde 100 tl lik sipariş verince 1 hediye , 150 tl lik siparişe ise 3 hediye seçebiliyoruz .
Bunu dışında firma sitesinden her ay bir tarih yayınlıyor , o tarihte 150 tl lik sipariş verîlirse 5 hediyeyi de alabiliyoruz.

merhaba masraf,

maalesef aynı sorunu hepimiz yaşadık... bizler internet alışverişi olarak bakıyoruz ve diğer alışveriş sitelerinde olduğu gibi ihtiyacımızı almaya çalışıyoruz. ancak ersağ avon oriflame vs. gibi network sistemi ile satış yaptığından, ya kendi alışverişini yapabilmek için kıvrana kıvrana sponsor arıyorsun, ya da satan birinden satın alıyorsun.. hoş satan birini tanısaydık sponsor aramamıza da gerek kalmazdı ya.. o da ayrı..

teşekkür ederim cevabın için :)
ersağ iyimiş de bu network işi bozmuş bence, hiç sevmiyorum network sistemini.
insanların çıkar ilişkisi kurmasına sebep oluyor.
siz bu sorunu nasıl aştınız?kimi buldunuz yani?
illa birisine bişeyler kazandırmak zorunda mıyım ben yaptığım alışverişten yahu :KK4:
sitede en çok satış yapanların isimleri falan var olmadı onlardan birini mi sponsor göstersem:44:

günaydın :KK31:
filtrekahveyle benim için önemli gün. bakalım bu ayın hediyeleri neler olacak :44::KK52:
heyecanla bekliyorum :KK55:

:KK1: :KK1: :KK1: martı bekleyen kediler gibiydik
hiç beğenmedim bu ayın hediyelerini:KK19:

1-DAMLA KONSANTRE 1000 ML (36,00)

2-GENEL TEMİZLİK (15,00)

3-APARATSIZ SIVI SABUN (17,00)

4-DUŞ JELİ LEYLAK (18,00)

5-HALI ŞAMPUANI (17,00)

damlam zaten vardı onu da diğer 5li kampanyadan almıştım, genel temizlik idare eder vardı ama fazlası zarar değil, sıvı sabun da iyi, duş jelini zaten bitirmeye çalışıyor eşim sevmedim ve o da hediyeydi:KK20:, halı şampuanım da var ve çok tükenen bir şey değil zaten :KK20:

gıcık oldum yaaaa :KK14:

benim için fena olmadı aslında, anneme de alacaktım çünkü, bir tek 5 olmasa iyi olurmuş, 4 ve 5i anneme veririm, diğerlerinden de 2 tane almama gerek kalmaz. geçen ay tüy azaltıcı vardı sanırım, kaçırdık onu.

X