Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

ben hem şampuanını hem de duş jelini kullanıyorum. öyle bir sorun olmadı...

ben hem şampuanını hem de duş jelini kullanıyorum. öyle bir sorun olmadı...

:))) sağol taydin sen den kesin yanıt geliceğini düşünmüştüm :)) güveniyorum senin deneyimlerine..sıkı bir ersağcısın :) sonra yine bir kaç sorum olucak ama kaçmam gerek teşekkürler cevabın için :))

ben de diğer şampuan ve duş jellerini kullanmadım henüz, annem kardeşim kullanıyorlar, onların söyledikleri kadarı ile biliyorum ama argan yağlı şampuan ve duş jelini kullandığım için soru çalıştığım yerden geldi...

ben geçen ay leylaklı duş jelini almıştım
vvücudum kuru yüzüm yağlıdır benim maalesef yüzüme hergün kullanıyorum çok iyi geldi tabi tonik ve süt de uyguluyorum
ama vücudumu feci kuruttu. normalde krem falan sürmem ama şimdi krem yada yağ sürdüğüm an emiyor vücudum ve hala kupkuru. belki hamile olduğum için hormonlardaki dengesizlik de üstüne eklenmiş olabilir bilmiyorum. ama bi süre ara vericem banyo yaparken kullanmaya

o bendim canım benim. annemin de burnunun içindeydi yarası ve senin ki gibi birden uçtu gitti, geçmiş olsun ne harika di mi?

evet çok güzel bir şey

ben yüzüme uygulamıyorum ama benim de vücudumu kuruttu sanki, kaşıntı olur sonrasında hafif :44:

günaydın arkadaşlar

artı ersağ tamamen organik değil. bunu bile bile nasıl iştahla tamamen organik diyebiliyorsunuz anlamıyorum. hiç mi etik anlayışınız yok

Arkadaşlar en çok neye kızıyorum biliyor musunuz? Birşeyler yazıp hemen offline'a geçiyorlar. Biz de burada devamlı yazmakla kalıyoruz. Biz niye bunca zamandır vermedik? Burası sponsor numarası paylaşım yeri değil ki! O zaman ben de vereyim: 5xxxxx, krizsavar da versin 5xxxxx, oznurrd da versin 5xxxxx. Eee, ne olacak bunun sonu

ne olacak bunun sonu, buram buram ticaret kokan, samimiyetin zerresinin görülmediği pazar yerine dönecek forum(

ya bi de, taydin yazmış ilk mesaja sponsor numarası vermeyin diye. daha büyük puntolarla mi yazsak ne yapsak. bi çözüm yolu bulalım bu işe hep beraber

Kızlar merhaba,
Uysal ın msjını alıntı yaparken sponsor numarasını silmeyi atlamışsınız.

Kızlar merhaba,
Uysal ın msjını alıntı yaparken sponsor numarasını silmeyi atlamışsınız.

aaaaaaaaaaa evet ya. çok sinirlendim okuyunca, nasıl düzenleyebilirim biliyorsan bana yardımcı olur musun

Son düzenleme:
aaaaaaaaaaa evet ya. çok sinirlendim okuyunca, nasıl düzenleyebilirim biliyorsan bana yardımcı olur musun
Kızlar hiç sormayın aynı hatayı ben de yaptım o anlık gafletle ve maalesef süremiz doldu, düzeltme yapamıyoruz ama ben yönetime mesaj yazdım

bir mart gelse de alışverişlerimi yapsam. beşte beş gününde yapacağım inşallah martın hediyelerini merak ediyorum doğal olarak termal çamurdan alsam mı diyorum, pek deneyim okuyamadım gerçi burda da belki birkaç kozmetik ürünü de alabilirim, kendime sürpriz yaparak

bayanlar merhaba bende sürekli okuyorum sayfanızı arada birde yazıyorum masaj kremine bayıldım yahuuuu doğum yaptım yapalı (9ay) belim ağrıyordu ne yaptıysak fayda etmedi abartmadan söylüyorum sadece 1 hafta sabah akşam sürdüm geçti süper sürer süper....

buarada bu ay tam 250tl lik siparişim oldu (beceremem derken herkesin ilgisini çektim) bunu 2 ayrı sipariş olarak versem hediyelerden ikisindede faydalanabilir miyim? yoksa her ay 1 keremi?????

merhaba. geçmiş olsun. ersağ sana da şifa olmuş ne güzel.250 tl lik siparişe bir 150 tllik alışveriş in promosyonu olan 3 hediye ile, 100 tl lik alışveriş in promosyonu olan 1 hediye yi alabilirsin diye biliyorum. yanlış biliyorsam arkadaşlar düzeltir zati

Genel temizlik sıvısı Mis mis.ne kadar güzel kokuyor öyle.temizlik boyunca mentol kokluyormuş gibi ferah ferah temizlik yaptım.her odaya da dayanamadım oda spreyi sıktım.Kendi evim mi burası dedim.Önce çok ağır gelmişti oda spreyinin kokusu ama alışınca pudra gibi gelmeye başladı:) tertemiz oldu evceğizim.Beklediğime değdi :))

Son düzenleme:

hangi oda spreyini kullanıyorsun. geçen gün söylemiştin ama unuttum. bir de kokusu neyi anımsatıyor biraz kopya verir misin. mesela anti sigara spreyi deterjan kokusunu anımsatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…