Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

hangi oda spreyini kullanıyorsun. geçen gün söylemiştin ama unuttum. bir de kokusu neyi anımsatıyor biraz kopya verir misin. mesela anti sigara spreyi deterjan kokusunu anımsatıyor

özel oda spreyini aldım.ilk sıktığımda esans gibi ağır kokmuştu.hatta biraz esanslardan misk kokusunu anımsatır gibi olmuştu.hatta sulandırmayı düşünüyordum.bugün temizlikten sonra tekrar sıktım talk pudrasını anımsattı,bilemiyorum genel temizlik sıvısının kokusuyla karışınca mı böyle oldu anlamadım.ama hoşuma gitti :)

sağolun kızlar yokluğumda bir facia daha atlatmış anladığım kadarıyla topiğimiz...

sağolun kızlar yokluğumda bir facia daha atlatmış anladığım kadarıyla topiğimiz...

Çok şükür düzelttik ama oznurrd ile ben gaza geldik,biraz sinirlendik alıntıyla cevapladık, tabi sponsor numarası gözükmeye devam edecekti ama nurlum ve senelik izinli gunayder hemen uyardı, yönetime mesaj gönderdim, onlar da sağolsun hemen düzelttiler

bilgisi olan var mı?

yaaa sorma, bir elimiz ayağımız titremeler, efenim sen nasıl sponsor no su verirsinler, tepki vereyim derken sponsor noyu alıntılamalar falan filan:)))))

ahh arkadaşlar özellikle ilk mesajımı düzenledim ki gelen biraz baştan biraz sondan okuyor, görsün maksadımızı diye.. ben daha ne yapayım bilemedim ki.. tabi ben geldiğimde sizin alıntıları falan da görmedim.. kalan mesajlardan anlayabildim.. üst üste gelince bu vakalar, hepinizin sinirler oynadı tabi

neyse bu da tecrübe olsun, bir dahakine (olmasını dilemiyorum ama) sükunetle ikaz edebilelim...

arkadaşlar profillere bakarsanız hemen hemen hepsi yeni üye oluyor, 1-2 mesaj yazmış oluyorlar en fazla.. dışardan okuyup numara vermeye geliyorlar muhtemelen.. sonra da burdakiler saçını başını yolarken onlar çoktaaann offline olmuş oluyorlar.. eller ayaklar titrediğiyle kalıyor...

bilgisi olan var mı?

5 te5 promosyondan 1 defa faydalanabilirsiniz ama normalde her 150 tl lik alışverişine her zaman 3 hediyeni seçebilirsiniz. 5 lı promosyondan 300 tl lik alışverişini 5+3 promosyon gelir. 250 tl lik 5 lı prom. Gününde 5+1 hediyen gelir. Masaj kreminin dağa çok faydaları var.Çocuklar kafasını bir yere carptiginda morarmasin diye surebilirsiniz. Oksurduklerinde döş kismina az bir miktar sürüp üzerine havlu koyarsanız oksurugunun geçtiğini gorceksiniz. Yine ayak altına surulunce ateş düşürücü özelliği var. Bu solediklerimin hepsini denedim ben , kullanın sizde göreceksiniz...

dün akşam el köpüğünü kızartma tenceremin dibinde denedim.. gayet başarılı.. fazla uğraşmadım ama birkaç defa daha aynı şekilde ovarsam tertemiz olacak herhalde.. ikide birde kızartma tencerem diyorum ama kendileri her kullanışımda başarıyla kirleniyorlar napıyımm

şu mart gelse de, mart gelince 5te 5 de gelse de, ben de alsam, yazsam

şu mart gelse de, mart gelince 5te 5 de gelse de, ben de alsam, yazsam
Evet benimle aynı şeyi bekleyen biri :) hediyeleri çok merak ediyorum, belki termal çamur da olur. Ama anladığım kadarıyla bir tane fiyatı otuzlarda olan ürün koyuyorlar. Diğer dört tane de fiyatı yirmi liraya kadar olanlardan seçiliyor, oda kokusu da gelebilir belki :)

Bu arada filtrekahve bu ayın ürünlerini beğendiysen önümüzdeki bir haftada beşte beşin gelmedi muhtemel, arkadaşlar öyle demişti. Burdan da duyurulur ama her gün ersağın sitesine bakarsan ordaki duyuruyu yakalayabilirsin.
Günaydınlar :)

mart ayında, versinler işte ne var ne yok, ne olur sanki günaydın bu arada

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar.
ersağ'a diş macunundaki deckly glucoside maddesinin temin edildiği mısırın gdolu olup olmadığına dikkat edilip edilmediğini, buna dair ellerinde belge olup olmadığını sormuştum. cevap:
"Hammaddelerimizi temin ederken dikkatli ve özenli çalışmalar sonucunda fabrikamıza gelmektedir ve üretim sürecinde de aynı itina devam etmektedir. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz."

bana hiç tatmin edici gelmedi. zaten diş macunu kullanmayı bırakacağım

bu cevaptan gdolu olup olmadığını bilmediklerini, öyle ise de buna dair belgeleri olmadığını anlayabiliriz.. içine sinmiyorsa bırak canım...

bu tarz soruların onları gerekli belgerin temini için yönlendirmesini ümit ediyorum..

benim anşadığım gdo lu olduğu.. yani bilmiyorlarsa bile araştırıp güzelce cevap verebiliğrler dimi ama? belge ellerine yoksa da temin etme yoluna girip bunu bizimle paylaşabilirler. müşteriyiz çünkü. bizim aklımızda soru işareti olmayacak ki bizim müşterilerimiz de bundan yararlanacak.. bazen çok kızıyorum şu ersağın çalışanlarına

bilmedikleri derken yani alınanın bir kısmı gdolu bir kısmı gdosuz olabilir, bu konuda illa gdosuz olsun belgeli alalım demiyorlar anladığım demek istedim...

hoş bu gdo lu ürünlerden diş macunu dışında ne kadar kaçabildiğimiz ya da kaçabileceğimiz konusunda ciddi şüphelerim var.. tarım politikası kökten değişmeden gdo suz yaşadığımız konusunda da emin olabilmek imkansız diye düşünüyorum..

Merhaba arkadaslar ,

Kisa bir aradan sonra tekrar Konuya gelmek COK guzel bir duyguymus...konunun ilk gununden itibaren karsiliksiz paylasimlarda bulunarak , hem de buradan COK sey ogrenerek gercekten samimi dostlar edindim.bana her durumda destek olan tum arkadaslarima tesekkuru borc biliyorum .

Oncelikle yasananlarla ilgili aciklama yapmam gerektigini dusunuyorum.bir COK kisinin hatirinda baska baska sebeplerden dolayi uzaklastirma cezasi aldigimin farkindayim dolayisiyla aciklama yapmam sart oldu.

Konu icerisinde herhangi bir kisiyle yapmis oldugum yazisma sonrasinda ceza ALMADIM. Ozel mesaj yoluyla Ersag uyelikle ilgili bir arkadasa yardimci olmustum AMA o kisi sagolsun beni yonetime sikayet etmis.dolayisiyla da bu yuzden hesabim pasiflestirildi.

Umarim konu anlasilmistir ve uzerimdeki zan kalkmistir.bugune kadar bildigim dogrulari sonuna kadar savundugumu ve saglikli yasam adina elimden geldigi kadar savas verdigimi beni taniyanlar COK iyi biliyor.

Hesabim pasifken; gerek buradan gerekse email ve SMS yoluyla yanImda olduklarini hissettiren arkadaslarima (tek tek isim vermiyecegim herkes kendini biliyor zaten) COK COK tesekkur ediyorum hatta Kazen sana da tesekkur ediyorum iyiki ceza almisim! Yoksa bu kadar sevildigimi anlayamayacaktim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…