Erken menopoz belirtileri

Hayırlısı olsun inşallah içini ferah tut herşeyde hayır vardır

İşte canım adetler düzensiz Tiroid var adet yok ben ergenlikte öyleydim evlendikten sonra daha kötü oldum kilo aşırı aldırdı vermek bilmiyor beden.. bu pko oluyor lütfen kendine inositol al vitamin bu adet düzensizliği için iyi ve yumurta kalitesini arttırıyor tek başına da adeti düzenleyebiliyor bende 25 mg aliyordum. Şimdi 50 alıyorum mutlaka iyi doktora git daha doğrusu iyi doktor araştır canım çünkü evlenince bu başa bela oluyor gebe kalmakta zorlanıyor beden..

Genelde herkes yazmış evet tiroid de çok önemli ben de evlenmeden önce ne yersem yiyeyim ne kadar yersem yiyeyim alamıyodum adetlerim düzenleyen düzensizleşti bence başka doktora da git hatta sen dahiliyeye git seni endokrin bölümüne yollasın çünkü onlar daha ayrıntılı inceliyorlar hormonları bu tsh bozukluğu diğer hormonları da etkiliyor menapoz değerinde çıkabiliyo yüksek olunca benim de öyleydi ilaca başladım ama 8 lerdeyse 100ml kullanman gerekebilir dediğim gibi endokrin bölümüne git mutlaka

36. Günüm henüz gelen bişey yok ara ara ağrı dışında Çarşamba randevum var zaten gideceğim bakalım.
Benimde 34.gunum cuma günü sadece kahverengi ve pembe lekem oldu sonra kesildi su gibi akıntım oluyor bende çok korkuyorum hamilelik değilde menopoz sa diye doktora da gitmeye korkuyorum yaşım 31 amh düşük

İnositolu sizden duydum ılk sonra arasyırdım ılgınc bır seymıs tesekkurler bılmıyordum. Benım kadın hastalıkları ıle sıkımtım yok pco kıst mıyom falan. Ama adetlerım duzensız. Yumurtalarım catlamıyor ostrojenım yuksek cıktı. Doktor progestan verdı ama kafam karısık. Troıdım ılaca ragmen 5 bu ay. Bakalım bu hafta dahılıye randevum var o nedıyecek

Benim amh 2 sene önce 0,14'tü. 2 yumurta toplandı 1 embriyo oldu. Sonra 4 yumurta toplandı yine 1 embriyo oldu. Biri kızım olarak doğdu şükür diğeri beklemede. Sizden de yumurta çıkar inşallah moraliniz yüksek olsun. Bana doktorum 1 olsun bizim olsun dedi, öyle de oldu

Hayatım işte bunlar semptom o hastalığın yani kistik görüntü olmasada hormonlar fırlıyor en azından ne olduğunu biliyoruz artık değil mi İnositol biraz pahalı ama ben çok faydasını gördüm bütün kadınlarada öneririm 1. Bol su bu yumurtaları çalıştırır 2. Takviyeler 3. Sağlıklı beslenme adet düzensizliğine iyi gelen 3 şey ha bide aşırı üzüntü stress fena etkiler gerisi kendiliğinden gelir cokda kafana takma kadınlar böyle yaratılmış doğurganlığımız var bazılarımız için zorda olsa var bedenin bir gün mutlaka kendiliğinden adeti sökecektir ben 10 ay adet görmedim içmediğim birtek İnositol vardı içtim biraz düzenlendi 6 ay ek olarak Duphaston kullandım ama bunu doktorlarla konuşarak almalısın tiroid ilacı 25 cok az bana başta 25 sonra 37,5 sonrada 50 çıkardılar gebelikte zaten 150 -200 kadar yükseltiyorlar ilacı ..

Benimde 34.gunum cuma günü sadece kahverengi ve pembe lekem oldu sonra kesildi su gibi akıntım oluyor bende çok korkuyorum hamilelik değilde menopoz sa diye doktora da gitmeye korkuyorum yaşım 31 amh düşük
Keşke gitsen kuzum gebelik olabilir yerleşme gibi dediğin ben hala regli olmadım 37. Gün ağrım oluyo geçiyo tam diyorum heh olcam yok

Keşke gitsen kuzum gebelik olabilir yerleşme gibi dediğin ben hala regli olmadım 37. Gün ağrım oluyo geçiyo tam diyorum heh olcam yok
Bende öyle akıntım yoğun dün evde yaptım negatif dedim bir kaç gün bekliyim kanda baktircam ona da korkuyorum bakalım hayırlısı olsun inşallah senin de benim de vardır güzel haberler veririz birbirimize

Merhabalar cnm benımde yaşım 31 bı kaç ay once bnde erken menopoz olacagımı öğrendım hemen tüp bebek dedıler bu konuda gitmek ıstersen gidecegın yerın labaratuarı cok onemlı. Amh düşüklüğünde Bahçeci tüp bebek merkezi Altunzade şubesinde Cem Çelik var instgramdan onu takıp et cnm Allahım tüm isteyenlere versın

Kızlar hello hepinizi etiketleyemiycem böyle yazayım hepinize cevaplarınız için cok teşekkür ederim bugün doktora gittim bana Yasmin yazdı regli olmam için sanırım artık bunu kullancam 7 sene kullanıcaksın dedi

Inısıtol hangi marka kullandınız

Inısıtol hangi marka kullandınız
ilunga -F , kullandım canım Trendyoldan yada instagramdan bakabilirsin şuan hepsi hemen hemen aynı fiyatta zaten o yüzden ihmal etme gerçekten faydalı pkoda bazı arkadaşlar prowoman kullanıyor onlar toz saşe , gynositol var bunları biliyorum marka olarak. Eczanelerde de satılıyor alabilirsin

Fsh, estradiol kaçtı?

Değerlerin kaç. Amh, fsh estradiol?

Onların fsh sı kaçmış söylemişler miydi?

Fsh kaçtı 9 a düştü?
Mfk ile mi sadece düştü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…