Erken Menopoz Belası

İlk gittiğimde adet düzensizliklerim vardı. Amh değerim 0.001 çıktı fsh iyi di o zamanlar ultrasonda yumurtam da az çıkmıştı doktor en fazla 5 yıl içinde menopoza girebilirsin çocuk istersen yumurtalarını dondur demişti. Son gittiğimde adetlerim çok uzun sürüyordu 15 gün falan bazı aylar da atlıyordu.

Kızlar ben geçen hafta erkenden regl oldum demiştim ya az bı leke gelmişti ondan sonra kesildi hala ses yok.Yarin bat günüm hicbisey anlamadım.Gebelik testi de yaptım negatif çıktı.Basina gelen var mi

Merhaba gorunen 1-2 varken mi dogal hamile kaldınız acaba? Benim nisan ayında 4 yumurtam vardı şimdi tek yumurtaya düştüm bu ay tek yumurta ile tedaviye başladım arkadan 1 tane daha göründü 2 yumurtada gelişmedi ignelerle tedavimi iptal ettiler. O yüzden sormak istedim 1-2 yumurta varken mi gebe kaldınız diye. Benimde düzenim biraz bozulmaya başladı adetimin fsh yüksekliği var malesef 32 yaşındayım 2 senedir gebe kalamadım âdetlerim hep düzenliydi geçen sene 3 kere gecikme yaşayınca doktora gittim fsh 34 çıkınca durumumu öğrendim .

Evet 1 2 yumurta görünürken doğal gebe kaldım histereskopi sonrası. Ama fsh 10u gecmiyodu benim.

Evet 1 2 yumurta görünürken doğal gebe kaldım histereskopi sonrası. Ama fsh 10u gecmiyodu benim.

Maşallah zaten fsh yüksek olmayanlar genelde gebe kalıyor doğal yolla. Benim fsh yüksek ne yazık ki 4 yumurta vardı nisanda şu an tek 1-2 tane görünüyor

histereskopi siz mi istediniz doktorunuz bireyden mi şüphelendi acaba çünkü herkese durup dururken yapmazlar

Tepede hafif basiklik vardı rahimde. Inşallah size de nasip olur. Çok çok da yüksek değilmiş.

Amh, fsh kaçtı?

Son düzenleme:
Şu an nasıl?

Fsh kaçtı

Nasıl beslendiniz, neler yaptınız?

Sırasıyla sonra.ne oldu düzenin?

Şu an kaç fsh ve öyle çıktığında değişiklikler nelerdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…