Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar merhaba, buradan bir zamanlar sevincimi paylaşmıştım ancak boş gebelik dolayısıyla kürtaj oldum. Allah ım hayırlısını versin herkese

Tamam bugün yine yapayım mı mesela yarın sabaha im yapayım çok sağol yardımların için inş olur bebeğimiz hiç adet belirtisi yok gebelik belirtisi de yok umudumu kaybetmek istemiyorum
Tatlım kaybetme umudunu ama çokda heveslenme olur mu olmazsa adet olursan üzülürsün sonra relax ol düşünme ben kafamda kura kura adetimi 1 gün de oldum 6 gün olurken her ay düzenli çatlayan yumurtam stresden çatlamadı bile ben hala kasıklarda ağrım var batma var hamileyim diyordum doktora sonra da çok üzüldüm sen dediğimi yap sıvı tüketme 2-3 saat sonra testi tekrarla pahalı teste de o kadar para verme herkes cuzları kullanıyo daha güvenilir ilk 0 dk sonrada atma hemen testini bu arada yapncada koy buraya beraber bakalım olurmu herşey gönlünce olsun inşallah

bende bu ay rahatım saldım kendimi sanki daha iyiyim bu ay oluruna ama tutturucam inanıyorum matsiyahoje sen darbe alma bebişin temelini atman için morale ihtiyacı var
inşallah bu ay tutar canım. bebişim gelsin ben herşeyi bi kenara bırakıp sadece bebişe odaklanıcam canım.öyle karar verdim.Dünya yansa umrumda olmayacak yeter ki bebişim sağ salim gelsin. adet sancılarım var adet yok iyice heveslenmeye başladım hayırlısı olsun bi yandan da korkuyorum bu kadar üzüntüye başına bişey gelir bebiş varsa diye

arkadaşlar merhaba, buradan bir zamanlar sevincimi paylaşmıştım ancak boş gebelik dolayısıyla kürtaj oldum. Allah ım hayırlısını versin herkese
canım en azından gebe kalabiliyosun bu açıdan bak.demek ki yumurtluyosun tüplerin de tıkalı değil.demek ki sende de eşinde de sıkıntı yok. içini ferah tut

inşallah canım hayırlısı olsun hakkımızda ama olmazsa üzülmek yok sonra eşlerimiz üzülür bak

canım en azından gebe kalabiliyosun bu açıdan bak.demek ki yumurtluyosun tüplerin de tıkalı değil.demek ki sende de eşinde de sıkıntı yok. içini ferah tut
evet en büyük teselli de o zaten. ama çok üzücü hala etkisinden çıkamadım hevesi kursağında kalmak böyle bir şeymiş

kıııııızzz kesin üstüne gördün sentest yap hemen idrar testi
adete yakın ilişki yaptınız mı

canım çok üzüldüm Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah en yakın zamanda acını sindirecek mutlu bir haberle tekrar hamiş kalırsın

evet en büyük teselli de o zaten. ama çok üzücü hala etkisinden çıkamadım hevesi kursağında kalmak böyle bir şeymiş
anlıyorum canım seni ama geçmişi geride bırakmak lazım.bi senedir bebek istiyoruz olmuyo. her ay adet olunca bi gün sendeliyorum ertesi gün ayağa kalkıyorum mesela. mecburuz çünkü. geçmişi geçmişte bırakmazsak geleceğimizi de karartırız. ben hamile kalabiliyorum Allah'ın izniyle gene olur de kendini telkin et canım.

Kızlar dün gece işten gelince temizlik Yaptım baya eğildim Kalktım makine falan tuttum birazcık kramp Girdi şimdi sabah Kalktım kahverengi akıntı gelmiş uyurken ama 2 damla bişi Normalmi??

Çok teşekkür ederim yaaaa Allah razı olsun :) ozaman gittiğim gün 22 si gece 23 nisan neşe doluyor insan sabahi :) ve 24 nisan gece action a başlıyorum bugün hemen kuru incir başlayıp hayit a da bugün mu başlayayım nasıl yapayim

Kızlar dün gece işten gelince temizlik Yaptım baya eğildim Kalktım makine falan tuttum birazcık kramp Girdi şimdi sabah Kalktım kahverengi akıntı gelmiş uyurken ama 2 damla bişi Normalmi??
Canım sen şu anda çok riskli bir dönemdesin bebeğin henüz oluşma ve tutunma aşamasında birak temizliği kocan yapsın niye bile bile temiz lik yapıyosun bide eğilip kalkıp yapmışsın yazık günah valla canim bidaha sakin yapma evde progestan varsa hemen iç riske atma tatlim

lannnn benım herıfın yanına bı kız vermısler onla calısacakkmıs ben boyle ısın anam kafayı yedırcekler bana bende herıfın ıs ortamında kız yok dıye hep kafam rahat takılıyordum uyuz oldummmmmmmmmm

aaaa valla sana uykusuz geceler göründü kuzucum bilirim o durumları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…