Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

İLK İDRARLA MI YAPTIN TESTİ BELKİ GEK YUMURTLADIN CANIM BAK BENDE TEST YAPIYOM AMA AKILDA KALMADI Kİ BENİM YUMURTLAMA 8 İDİ DAHA BUGÜN 1 HAFTA GEÇTİ ÜSTÜNDEN ÖLE OLMASIN SENİNKİDE
Yok ya ilk idrarla yapmadım valla öyle yapayım dimi çok bilgimde yok ki ilk hamileliğim olacak Allah nasip ederse

hatırlarsın canım iyi düşün o gün nereye gitmiştiniz ne yapıyordun regl olduğunda nası farkettin falan bi düşün daha önce biri vardı hatırlamıyom diyodu biraz düşününce hatırladı aaa şöyleydi böyleydi hattta sabah olmuştu falan diye düşün bakalım
yok bebeğim hatırlama namına hiçbirşey yok :))) ama düzensiz oluyorum ben bide o sıkıntı war gögüslerimde regl olacağıma dair bi hassasiyet de yok pfff regl olayım Allahımmm duy sesimi

Tombikcim sağol canım yapayım dediğini
Sen nasılsın bu arada görüşemedik
bugün yarın adet günüm canım göğüslerim çok ağrıyo adet sancım da var ama gelen giden yok belki ben de hamileler kervanına katılırım yakında. umutla bekliyorum canım. o turp bal olayı da gayet iyi başka bi akrabam yapıyo kronik öksürüğü var. ama bebeğe zararı var mı onu araştırmadan yapma canım balın zararları olabiliyo bebeğe

bugün yarın adet günüm canım göğüslerim çok ağrıyo adet sancım da var ama gelen giden yok belki ben de hamileler kervanına katılırım yakında. umutla bekliyorum canım. o turp bal olayı da gayet iyi başka bi akrabam yapıyo kronik öksürüğü var. ama bebeğe zararı var mı onu araştırmadan yapma canım balın zararları olabiliyo bebeğe
kronik öksürüğe kekik çayı we bal da iyi geliyor ama gebelik de içilebilirmi onu bilmiyorum araştırmak gerekiyor

Ayy inşallahhh canım benimm bu ayy beklemeyen herkez hamiş olacak bence :) seninde çok umudun yoktu ama hiç belli olmazz inşallah bebiş vardır inşallah dokuz ayy o kırmızıları hiç görmezsinn yarabbimm:KK68::KK68:

Kuzuuu inş. olmazsın :KK68:
Bu arada bebeklere 1 yaşına kadar bal yasak, en çok alerji yapan besinlerden. Öksürük için en iyisi ıhlamur kaynatıp vermek.

valla ark hamıleydı turp bal yaptı geçtı cok sukur bebısıde gayet saglıklı yaşına gırecek hatta ama evet 1 yaşa kadar bal verılmıyor ama yasından sonra bu kuru yapabılıyorlar bı sıkıntı olmadı cok sukur

Kızlar sizlerle durumumu danışmak istiyorum ve değerli yorumlarınızı bekliyorum.
geçen son üç ay 15'i dedinmi adet oluyodum. fakat bu ayki adet adetlikten çıktı hatta adetim diyemiyorum.
şöyle ki mart 15'inde başlayan adetim 1 hafta sürdü fakat bikaç gün sonra kahve lekelenmeler yaşadım 3 gün. tabi bu arada ovu. testiyle de takipteydim sürekli silik çizgi maduru oldum resmen hiç tam koyu yakalayamadım. bu ay 12'sinden beri sürekli kahverengi gelen bi akıntım var hala kırmızıya dönemeyen..:KK53:

Ayy inşallahhh canım benimm bu ayy beklemeyen herkez hamiş olacak bence :) seninde çok umudun yoktu ama hiç belli olmazz inşallah bebiş vardır inşallah dokuz ayy o kırmızıları hiç görmezsinn yarabbimm:KK68::KK68:
inşallah canım ya psikolojim çok bozuk bu aralar. yumurtlama sonrası bi cenaze bi nikah üç de hastanede yatmalı hastalık oldu yakın çevremde. iki gündür sabah bir akşam bir aç karna ağlıyorum bebiş gelirse benim psikolojimi de düzeltir hastalar da ayağa kalkar Allah'ın izniyle. buraya bişey yazmadım anlatınca da ağlıyorum çünkü ama içim çok karanlık bu ara

inşallah canım ya psikolojim çok bozuk bu aralar. yumurtlama sonrası bi cenaze bi nikah üç de hastanede yatmalı hastalık oldu yakın çevremde. iki gündür sabah bir akşam bir aç karna ağlıyorum bebiş gelirse benim psikolojimi de düzeltir hastalar da ayağa kalkar Allah'ın izniyle. buraya bişey yazmadım anlatınca da ağlıyorum çünkü ama içim çok karanlık bu ara
çok geçmiş olsun tatlım yaa bozma moralini Allahında izniyle inşallah herşey yoluna girecek.Hem bellimi olur belkide meleğin seni bu piskoojiden kurtarmak için gelecektir :KK39::KK39::KK15:

İyiyim canım gerçi bir haftadan beri sürekli öksürük nöbetleri başladı çok fazla öksürüyorum hatta geceleri uykumdan uyanıyorum o derecede ve bütün vücudum ağrıyordu bugün biraz daha iyiyim en son pazartesi günü kontrole gittim şifa Hastanesi'ne çok memnun kaldım kese ve bebek normal kalp atışlarını da gördüm her şey yolunda gidiyor umarım seninde öyledir allah herkese isteyen dileyen herkese bebiş versin bizlerede kucağınıza almayı nasip etsin

Amin canim benim bidaha kontrolum hafta cuma . Hayirlisiyla bi kalp atislarini duysam . Daha rahatliyicam . Seninde melegininde iyi olmasina sevindim canim benim

çok geçmiş olsun tatlım yaa bozma moralini Allahında izniyle inşallah herşey yoluna girecek.Hem bellimi olur belkide meleğin seni bu piskoojiden kurtarmak için gelecektir :KK39::KK39::KK15:
inşallah tatlım ya bebek de gelmemişse psikolojim bi darbe daha alacak bu ay.nasıl dayanırım bilmiyorum. kocam grip oldu başında oturdum ağladım onun da psikolojisini bozdum ölmeden mezara soktun beni diyo. öyle deyince iyice koyverdim zaten akşam:KK61:

X