Adete kaç gün kala gebelik testinde pozitif gördünüz?

Kızlar bugün bat günüm. Ağrım var sanırım regl olacağım. Şu test bugün için bir şey ifade etmez değil mi? Olsa daha belirgin kırmızı bir çizgi olurdu?
Çizgide pembelik var mı ilk 5 dakika içinde mi çıktı.Önemli olan bu.Ve geç döllenme ihtimali var mı?Normalde bat günü baya koyuydu benim 2 gebeligimde de

Kızlarrr adetime 2 gün var yumurtlamanında 12.günü bugün test yaptım çok ince bi çizgi çıktı yanlış görmüyorsam tabi yorumlar mısınız

Eklentiler

• IMG_4821.jpeg
    IMG_4821.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_4823.jpeg
    IMG_4823.jpeg
    38,5 KB · Görüntüleme: 24
kızımda 6 gün kala öğrenmiştim. şimdiki oglumda sat yoktu ama şüphelenip 4 gün kala öğrendim. idrar testinde hayalet pembe çizgi olmuştu. Kan verdiğimde kızımı 27 oğlumu 67 ile öğrendim.

Kızlar az önce gebelik testi atmıştım buda ovulasyon testi adete 2 gün kala

Eklentiler

• IMG_4825.jpeg
    IMG_4825.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 25
Kızlarrr adetime 2 gün var yumurtlamanında 12.günü bugün test yaptım çok ince bi çizgi çıktı yanlış görmüyorsam tabi yorumlar mısınız
Gözüküyor dün yapmış mıydınız test. Ovulasyon testiyle mi yumurtlamayı tespit ettiniz ? Bugün benim yumurtlamadan sonra 11. Günüm çatlamadan sonra ise 10. Günüm. Sabah test yaptım tertemiz negatif. Ondan soruyorum.

Gözüküyor dün yapmış mıydınız test. Ovulasyon testiyle mi yumurtlamayı tespit ettiniz ? Bugün benim yumurtlamadan sonra 11. Günüm çatlamadan sonra ise 10. Günüm. Sabah test yaptım tertemiz negatif. Ondan soruyorum.
Ben dün yaptım benimkide tertemiz negatif di bugünde yapmak istedim hafif çizgi gördüm birde 20 sinde yapıcam inşallah hamileyizdir bu arada ovulasyon testiyle takip ettim uygulamaya testlerimi taratıyorum ovulasyon üzerinden 12 gün geçti diyor çok acele ediyorum sabırsızım ya inşallah koyu bir şekilde pozitifi görürüz

Ben dün yaptım benimkide tertemiz negatif di bugünde yapmak istedim hafif çizgi gördüm birde 20 sinde yapıcam inşallah hamileyizdir bu arada ovulasyon testiyle takip ettim uygulamaya testlerimi taratıyorum ovulasyon üzerinden 12 gün geçti diyor çok acele ediyorum sabırsızım ya inşallah koyu bir şekilde pozitifi görürüz
Ay hadi inşallah ya sabah ki ağlama seansımdan sonra bana yeniden umut oldun 🥹 bugün rüyamda hamilelik testim pozitifti o kadar sevinçle yaptım ki testi sonra yine hüsran

Hangi gün yumurtlamıştın 6 Eylül mü ? Ben 7 Eylül yumurtlama 8 Eylül çatlama gördüm testte

kızımda 6 gün kala öğrenmiştim. şimdiki oglumda sat yoktu ama şüphelenip 4 gün kala öğrendim. idrar testinde hayalet pembe çizgi olmuştu. Kan verdiğimde kızımı 27 oğlumu 67 ile öğrendim.
peki mesela adete kadar negatif olup adet gecikmesi olduğunda pozitife dönme durumu oluyor mu?

Olur tabi geç döllenme ise
ay hadi inşallah yaa. kendime hep nokta kadar da olsa umut arıyorum. bugün normalde deli gibi regl sancımın olması gerekirdi. ama sadece çok ara ara kasıklarımda batma oluyor 10 sn falan sonra geçiyor. benim reglden 1-2 gün öncesi hep sancım olurdu ama bugün tık yok

X