Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Kızlar dün gece işten gelince temizlik Yaptım baya eğildim Kalktım makine falan tuttum birazcık kramp Girdi şimdi sabah Kalktım kahverengi akıntı gelmiş uyurken ama 2 damla bişi Normalmi??
canım benden tavsiye kesinlikle elektrik süpürgesi yapa paspas kullanma elektrik süpürgesi zate ilk başlarda çok zararlıymış

aaaa valla sana uykusuz geceler göründü kuzucum bilirim o durumları
bıde gece konustuklarınıza bakınca cok sukur kafam rahat dedım sımdı aramıs boyle boyle dıyo haberın olsun dıyo sefınede ara sen soyle ben dersem cınayet sebebı dedım arayamadı dıyo lannnn benım yuregıme okuz oturdu resmen

canım benden tavsiye kesinlikle elektrik süpürgesi yapa paspas kullanma elektrik süpürgesi zate ilk başlarda çok zararlıymış

Oda kedinin kumunu değiştirdi canım ondan üstüne gitmedim pek fazla daha dikkat ederim

Birde eşim hamilesin, hasta değilsin diyor ablası şu an 8 aylık hamile vallahi kız hergün Elektirik süpürgesi yemek hergün kadın Günlerini kaldırıyordu halada öyle ama herkesin farklı sanırım

İş bu canım ne olcak kıskandıgı ı erkeğe brlli etmeyeceksin
Yapacak sadece bahaneye bakar yanında huride olsa yapmaz bişey
Biz adamlardan korkuyoruz ama derler ya kadının en büyük düşmanı kendi cinsidir diye
Takma böyle şeyleri kafana canım çok yıpranırsın iş hayatı kadın erkek yanyana çslışıyor yani kıskanmak sadece bize zarar verir

Kocisine guvenmekten başka çaren yok tatlim ama işte kocaya guvenmeklede olmuyor bu işler karşındaki insana güvenemiyorsun dimi ne insanlar var allah sabır versin valla.cnm

kızlar sürekli başınızı ağrıtıyorum hakkınızı helal edin. şimdi ben adet olmadım hala ama başım çatlıyo ağlamaktan ve uykusuzluktan oldu böyle. acaba bi parol alsam mı dayansam mı bebiş varsa diye kararsız kaldım ne dersiniz?

parolu hamilelere de veriyorlar tatlım iç

Birde eşim hamilesin, hasta değilsin diyor ablası şu an 8 aylık hamile vallahi kız hergün Elektirik süpürgesi yemek hergün kadın Günlerini kaldırıyordu halada öyle ama herkesin farklı sanırım
Canim bizim icin su 3 ay onemli zaten sonra bizlerde yapicaz gunluk islerimizi. Vallahi ben ogrendigim gunden beri yatar haldeyim hep, sadece basit yemekler yapiyorum, temizlik falan beklesin

Canim bizim icin su 3 ay onemli zaten sonra bizlerde yapicaz gunluk islerimizi. Vallahi ben ogrendigim gunden beri yatar haldeyim hep, sadece basit yemekler yapiyorum, temizlik falan beklesin

Benim yatmam mümkün değil işten dolayı hep ayaktayım zaten evde yemek derdimiz yok Allahtan

Benim yatmam mümkün değil işten dolayı hep ayaktayım zaten evde yemek derdimiz yok Allahtan
canım benim kuzenime 3 ay ev süpürmek yasaktı onunda lekelenme olmuş sonra kanaması olmuş yasakladı tamam temizlik yap ama kendini sakın yorma ayakta durmanın sakıncası olacağını düşünüyorum tatlım iş yaparken eğil kalk çok yapma süpürürken hortumu karnına doğru çekme paspaslarken de aynı şekilde

bılıyorum ya kız nedır necıdır bılmıyom sok etkısı yaptı valla yazık ben ne yapıyım dıyo ama ıste gonul ssmuyor feryat fıgan da 2 gun sadece iş ogrenecekmıs bende dedım oyle bırıne ıhtıyac vardıysa ben gelırdım ne gerek vardı dıyede amannnn valla yok ben kaldıramıyorum yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…