Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

yolda giderken hani döner yaparlarya onun kokusuna midem kalktı.bende dayanamamıştım. adetime beşgün kala eczaneden test aldım ikinci çizgi çok silik çıkmıştı.

mrb hanımlar a.s.

adetim bittikten hemen (gunduz adetım bitti gece ilişkiye girdik) sonra eşimle ilişkiye girdik

ve eşim içime boşaldı :KK43:(( isteyerek bide güya ben demısım :eek:klava:
adetim biteli 8gun oldu belirti olarak ; çok yorgunum ve çok agır uyuyorum ki normalde

benım uykum çok hafiftir.. yanımda top patlasa duymayacak sekılde uyuyorum

hemde..bu agustos sıcagında üşüyorum ve artık bildiginiz kışlık yün yorganla yatmaya

basladım .. et yada tavuk pişirdiğim zaman bana ekşi ekşi kokuyor (eşim etler taze sen

oruc oldugun için oyle kokuyordur dıyor) midemde yanma hissi oluyor bazendce

kazınıyor ki ben normalde oruc oldugum zamanlarda hiç boyle sıkayetlerım olmadı benım.

acıkcası bebiş için daha erken diyordukk.. meger eşim heveslıymıssss bebiş konusunda..

neyse sizler tecrubelisiniz bana göre :KK66: oyuzden tahımını bişey soylermısınız , arefe

gunu adet olmam gerekıyor ve insallah ozamanda adetim gelirrr... belkide ben çok

abartıyorum kimbilir..

muhtemelen hamile değilsindir, adetin son günü olduğu için ovülasyon döneminde değildin. ama yine de belli olmaz tabi. adetin gecikince test yaparsın ama şimdiden stres yapmaya gerek yok bence.

evet bencede gebelık olmayabılır...
cunku adet döngusunde siklusuna göre 14 veya 16.gun yumurtlaman olur ve yumurta olmadan spermın dölleyecegı bırsey olmayacagı ıcın gebelık ıhtımalı cok cok az cnm...

kizlar eskisi gibi liste yokmu artik ? bende gecen sene ekimin 3de yani dogum günümde bos gebelikten kürtaj oldum cok sükür atlattim onu ama tekrar hamile kalamiyorum cok üzülüyorum doktora gidip kontrol oldumda herseyin normal diyor

merhaba kızlar benim de sat 31 temmuz...kasığımda ağrı,uyku hali ve akıntılarım var..bilmiyorrum bunlar belirti mi psikolojik mi...bu ay hiç üstüne düşmediğimiz için hamile olduğumu sanmıyorum ..yani o kadar kolay olamaz gibime geliyor...eşim de veriyor gazı ne biliyosun diye...kafam karıştı iyice :kedi:

bende de uyku,akıntı,agrı olmustu bırde asırı susama olmustu... tabı her kadında farklılık gosterır belırtıler umıtlendırmekte uzmekte ıstemem... ıns hayırlı haberını alırızz

((merhaba kızlar benim de sat 31 temmuz...kasığımda ağrı,uyku hali ve akıntılarım var..bilmiyorrum bunlar belirti mi psikolojik mi...bu ay hiç üstüne düşmediğimiz için hamile olduğumu sanmıyorum ..yani o kadar kolay olamaz gibime geliyor...eşim de veriyor gazı ne biliyosun diye...kafam karıştı iyice ))

ben de 3 aydır bebek istiyorum ve üç aydır aynı şeyleri yaşıyorum yani psikolojik bir şey, ama inşallah seninki hayırlıysa bebek olur

muhtemelen hamile değilsindir, adetin son günü olduğu için ovülasyon döneminde değildin. ama yine de belli olmaz tabi. adetin gecikince test yaparsın ama şimdiden stres yapmaya gerek yok bence.

evet bencede gebelık olmayabılır...
cunku adet döngusunde siklusuna göre 14 veya 16.gun yumurtlaman olur ve yumurta olmadan spermın dölleyecegı bırsey olmayacagı ıcın gebelık ıhtımalı cok cok az cnm...

tşkler kızlar içimi ferahlattınız hihoyyyt hihoyyyt a.s.

((merhaba kızlar benim de sat 31 temmuz...kasığımda ağrı,uyku hali ve akıntılarım var..bilmiyorrum bunlar belirti mi psikolojik mi...bu ay hiç üstüne düşmediğimiz için hamile olduğumu sanmıyorum ..yani o kadar kolay olamaz gibime geliyor...eşim de veriyor gazı ne biliyosun diye...kafam karıştı iyice ))

ben de 3 aydır bebek istiyorum ve üç aydır aynı şeyleri yaşıyorum yani psikolojik bir şey, ama inşallah seninki hayırlıysa bebek olur

slm esmacan bende çok erken belirtiler oldu ilk göğüslerimde agrı ve siskinlık adetime 15 gün varken yasadım bunu hiç böle olmamıstım. sonra adet olacakmısım gibi belimde kasaıgımda agrılar başladı. benim adetim 27 di günde bi oluyodu 30 gün oldu adetim gelmesi bende dün test yaptım sonuc pozitif çıktı yani kısacası adette yaşadıklarını hamilileliktede yasıyosun her kadınla olmuyormus tabi hayırlısı canım inş herşewy gönlünce olur :)

kızlar yaa 1 haftadan fazladır ağzımda kuruluk var göğüslerimdede sızı var 2 3 gündürde ateşim var gibi ölçüyorum 36.9 çıkıo ama yüzüm acayip yanıo ayrıca adet olcakmışım gibi kasıklarımda agrıyo bunlar belirti olabilirmi ben ramazana bağlıyorum ama dün hasta olmam lazımdı ama olmadım en son adetimde 8 gün sürdü normalde 5 6 gnde biterdi bi acayiplik var ama anlayamadım sizce ne olabilir

arkadaşlar 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim reglim geçeli 11 gün oluyor beta hcg 186 progesteron 17 çıktı sizce sorunlu bir hamilelikmi bazı sağlık sitelerinde 25 in altı tehlikeli deniyor:2:yardımcı olurmusunuz.valla sevvincim kursağımda kaldı.:Saruboceq:

hıc bunları dusunme canım progesteronla ılglı bır bılgım yok cnm yanlıs bırsey soylemek ıstemem ama doktoruna sordun mu

hastanedeki doktor değer düşük dış gebelik için kontrol edicez dedi ama özelde muayene oldum sıkıntı yaratma falan dedi progestan verdi onu kullanıyorum pazartesi günü tekrar randevu verdi ama ben altüst oldum yerimde zor duruyorum zaman geçmek bilmiyor cevapladığın için çok teşekkür ederim insan paylaşmak istiyor:çok üzgünüm:

beta degerıne göre demıs doktorum canım... her doktor her gebelıge hemen kesın demez bana da öle demıstı kı benım deger 2bınlerdeydı...yanı her gebelıge keseyı bebegı gormeden net bırseydemıyorlar cnm...
sen sımdıden stres yaparsan bu cok tehlıkelı bırsey cnm,uzak durman gerek... doktorunu dınle cnm sen
kalbını bozma,gec döllenme olmustur belkı zaten pzt cagırmıs yıne,tekrardan kan testı yapar belkı hıc olumsuz dusunme buda cok tehlıkelı bebegıde etkıler...

beta degerıne göre demıs doktorum canım... her doktor her gebelıge hemen kesın demez bana da öle demıstı kı benım deger 2bınlerdeydı...yanı her gebelıge keseyı bebegı gormeden net bırseydemıyorlar cnm...
sen sımdıden stres yaparsan bu cok tehlıkelı bırsey cnm,uzak durman gerek... doktorunu dınle cnm sen
kalbını bozma,gec döllenme olmustur belkı zaten pzt cagırmıs yıne,tekrardan kan testı yapar belkı hıc olumsuz dusunme buda cok tehlıkelı bebegıde etkıler...

cevapladığın için çok teşekkür edrim canım çok öpüyorum

kızlar merhaba benim sizden farklı isteğim hamile kalmak istemiyorum. korunduk ama yinede içimde anlmasız bir şüphe var son zamanlarda aşırı uyku isteği ve akıntı fazlalaştı sadece bunlar var birde çook garip bu aralar ekşi görünce canım öyle çook istyorkiii adet 4 eylülde olmam lazım daha zaman var ama benim adet olmadan önce hep tam 10 gün önce gögüslerim şişerdi karnım şişerdi.. Şimdi ise sadece karnım şiş ama gögüslerim tersine küçüldü ve sadece arada sızlama var . Önceden dokunamazdım bile şimdi sadece hafif sızı ara sıra sizce hamile olabilirmiyim test alsam adet olmama daha var çıkar mı yoksa psikolojik mii ?????? yaaa daha hazır değilim yeni evllendik çocuk istemiyorummmm...

adetıne daha cok varmıs cnm ıdrarda cıkmaz... adetın gecınce yap cnm... belırtılerın psıkolojıkte olabılır cnm yuksek ıhtımal ama tam anlamıyla korunmadıysanız adetın gecerse test yap cnm

merhaba umarım fikir verirsiniz. biliyorum biraz erken bu şüpheler için ama insan işkilleniyor.
11 ağustos ilk regl günümde 21-26 ağustos arasında denemelerde bulunduk bugün ayın daha 29 u ve benim midem bir garip devamlı susuyorum ve midem bulanıyor gibi hazım sıkıntısı yaşıyorum. galiba psikolojik ama şüpheleniyorum. sizce de hepsi vesvese midir

X