Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hayırlı olsun cnm ama ben yemin ettim geçen ay erkenden başladım testler yapaya ama sonuçta sivilcem çıktı ve regli olcam ben dedim öbür gün geldi reglim.. Sonrada daha 35 günümü geçmeden yapmıcam test dedim. İmkansızda olsa insan ümitleniyor işte. Benim kabarcıklar sivilce gibi hani sinek ısırır nokta nokta olur ya aynen öyle ama iki göğsümde de var ki eşim bile dedi olabilir diye yani hiç böyle olmamıştı diye o bile söylüyor ancak birkaç gün önce daha çok acıyordu ama şimdi o kadar değil acısı ancak bir de şindi aklıma geldi şöyle bişi oldu birkaç gün önce de alt tarafımda sancı oldu böyle sızı girdi içinden bizde tatildeydik yakın bir yere akrabaya gitmiştik eşimin dönerken arabada ve eve girince hissettim o sızıyı sende öyle birşey oldu mu..

canım inş dua edelim belirtilerin benmkine benziyr açıkcası alt tarafımda bende de bir kaç kez ben sancı hissettim:KK3:

Arkadaşlar, beklediğim adet tarihinden 5 gün önce tuvalette, tuvalet kağıdına biraz kan geldi, ramazan dolayısıyla adetimin düzensizleştiğini ve erken geldiğini sandım. 1-2 gün daha kahve lekeler şeklinde devam etti, sonra kesildi. Dün adet olmam gerekiyodu ama hala yok. Belli belirsiz bel ve kasık ağrıları var ama göğüslerde dolgunluk acıma falan yok (benim adetlerimde de genellikle göğüslerimde bi değişiklik olmaz zaten). Sizce hamile olabilir miyim, hamilelikte mutlaka göğüslerde acıma olur mu???

hamıle olabılırsın canım... genelde adet belırtılerıyle aynı oldugu ıcın göguslerde hassaslasma oluyor... adetın gecınce sen yıne de bır test yaptır canım

Ama benim göğsümde hiçbir değişiklik yok. Normalde de adetlerimde olmazdı bu yüzden çok kafam karışık her ay bu stresi yaşamaktan bıktım :KK43:

bazı kadınlarda adet belırtılerınde gogus hassaslıgı olur ya ondan dedım cnm,sende ılla olcak dıye bırsey yok cnm her kadının farklıdır yasadıgı belırtıler... buna takılıp sıkma canını...

canım inş dua edelim belirtilerin benmkine benziyr açıkcası alt tarafımda bende de bir kaç kez ben sancı hissettim:KK3:

ben tabii beklemediğim için hiç yormadım ama şimdi aklıma geldi işte ama o gün arka arkaya bir iki kere oldu bir daha olmadı. baya sızı girdi ama belirgin şekilde. Beyazda akıntım geliyor genelde reglime yakın akıntılarım kesilir benim hiçbişi gelmez sonrada regli olurum zaten birkaç günü kuru geçirirm yani.. Çok düşükte ihtimal olsa insan acaba mı diyor işte. Herkes diyo hiç aklında olmadığı, kafanı takmadığın zaman oluyor diye bende bu ayı zaten çalışma yapamıcaz diye boşvermiştim.. Daha Perşembe 35. günüm dolacak olmazsam cuma yaparım bir test ama sanmıyorum olduğunu yine de çalışma olmadı ki hangi ara olsun... Eğer tuttuysa yazarım zaten...

Merhabalar; ben de yeni üyelerdenim. hikayemi sizlerle paylaşmak istedim. 8 yıldan sonra cesaretimi toplayıp nisan ayında riayı çıkarttırdım. Ya nasip dedik eşimle birlikte. olursa olur. oldu mayıs ayında hamile olduğumu öğrendim. 3 gün sonra kanamam oldu bebeğimin varlığına sevinemeden kaybetmeye başladım. Kimyasal gebelikmiş. kese görünmedi. ve 3-5 gün sonra düşürdüm. çok üzüldüm. bu sitede aynı durumu yaşamış arkadaşların yazılarını okudum. ağladım ağladım..............
Bebek istemediğime karar verdim. Bu acı nedense ağır gelmişti bana. Hele 8 yaşındaki oğluma bu durumu anlatmam çok zor oldu.
Tekrar ria taktıracaktım. Ama rabbim bana bir müjde gönderdi. Giden meleğim yerine kardeşini göndermişti. Ne sevindim 8+5 teyim. 29 Mart ta inşallah kucağıma alacağım. Allahım şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bebeklerimize ve çocuklarımıza sağlık versin. hayırlı evlatlar versin.

merhaba bende aranıza yeni katıldım.

benim 8 yaşında bir kızım var artık ona bir kardeş istiyoruz bakalım kısmetse olucak uzun süre doğum kontrol hapı kullandım 4 ay önce bıraktım eşim korundu bu ay korunmayı bıraktık nasip bakalım ne zaman gelecek yeni bebeğimiz allah herkesin gönlüne göre versin.

sevindim canım sahra85 kaydirigubbakcemile5 umarım allah kucagınada almayı nasip eder... Kaç gün geçmişti adetin.. Belirtilerin olmuşmuydu ???

amin cnm 4 gün önce idrar testi yapmıştım o zaman çıktı. Adetime son 1 gün varkende kan tahlili yaptırdım o zamanda pozitif çıktı.

ben de bütün belirtiler vardı, idrar testi yaptı negatif çıktı. yarın regl günüm bugün kan testi yaptırdım o da negatif çıktı:KK43:
o belirtileri ben mi yaratmışım anlamadım ki:KK43:

Merhabalar; ben de yeni üyelerdenim. hikayemi sizlerle paylaşmak istedim. 8 yıldan sonra cesaretimi toplayıp nisan ayında riayı çıkarttırdım. Ya nasip dedik eşimle birlikte. olursa olur. oldu mayıs ayında hamile olduğumu öğrendim. 3 gün sonra kanamam oldu bebeğimin varlığına sevinemeden kaybetmeye başladım. Kimyasal gebelikmiş. kese görünmedi. ve 3-5 gün sonra düşürdüm. çok üzüldüm. bu sitede aynı durumu yaşamış arkadaşların yazılarını okudum. ağladım ağladım..............
Bebek istemediğime karar verdim. Bu acı nedense ağır gelmişti bana. Hele 8 yaşındaki oğluma bu durumu anlatmam çok zor oldu.
Tekrar ria taktıracaktım. Ama rabbim bana bir müjde gönderdi. Giden meleğim yerine kardeşini göndermişti. Ne sevindim 8+5 teyim. 29 Mart ta inşallah kucağıma alacağım. Allahım şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bebeklerimize ve çocuklarımıza sağlık versin. hayırlı evlatlar versin.

Amin inşallah bende senın gıbı gectıgımız ay kımyasal gebelık yasadım sevınemeden uzuldum bende cok agladım ama sımdı ıyıyım uzulmuorum nasıp deılmıs denemeye dewam edıyoruz nasıp ı nezamansa ozaman gelıcektır ınsallah...allah hayırlısını ve saglıklısını nasıp etsın arkadasım ...bu ayda hareketlenme var kasıkta bakalım ..

ya ben en son 3 ağustosta adet gördüm 8 ağustosta bitti..5 gün sonraayın 13 ünde kanama ve kasık ağrısı başladı..doktora gittim kist ve polipler var dedi.kan testinde gebelik çıktı..şok geçirdim resmen.çünkü adetim yeni bitmişti gecikme falan yoktu. ben kanama ve kasık ağrısı için gitmiştim. doktor 5 haftalık hamile olduğumu,keseyi henüz göremediğini söyledi.kanama da bugün 11. gün.. genelde kahverengi şeklinde oluyo kanamalarda..cumartesi doktora gidicem ultrasonla bakılacak bebeğin gelişimine.. hamileliğinde böle sorunlar yaşayan varmı? dış gebelik olmasından çok korkuyorum:KK43:(

Merhaba,
Aranıza yeni katıldım. 2 aydan beri korunmuyoruz. En son 4 ağustosta adetim başladı. Şimdi kasıklarımda ve belimde ağrı, göğüslerimde ağrı, sık idrara çıkma gibi belirtiler var. Gecikme olmadan kan testinde en erken ne zaman belli olur? Yarın kan tahlili vermeyi düşünüyorum. Gecikmeyi bekleyemiyorum, çok sabırsızlanıyorum. Lütfen fikirlerinizi paylaşın. Herkese Allah hayırlısını nasip etsin.

Merhaba,
Aranıza yeni katıldım. 2 aydan beri korunmuyoruz. En son 4 ağustosta adetim başladı. Şimdi kasıklarımda ve belimde ağrı, göğüslerimde ağrı, sık idrara çıkma gibi belirtiler var. Gecikme olmadan kan testinde en erken ne zaman belli olur? Yarın kan tahlili vermeyi düşünüyorum. Gecikmeyi bekleyemiyorum, çok sabırsızlanıyorum. Lütfen fikirlerinizi paylaşın. Herkese Allah hayırlısını nasip etsin.

canım şu an çok erken.benim bildiğim kadarıyla en erken adete bir hafta kala öğrenenler var.ama doktorlar adet gecikmesi olmadan test pozitif çıksada hamilelik olarak görmüyorlar bunu.
sabretmek gerekiyo,yani benim de şu an yapmaya çalıştığım şey
benim adete 2 gün kaldı ama kan testi için günün geçmesini bekliyorum.idrar testi negatif çıktı.
burada önemli bir şey öğreniyoruz bence -sabretmek-

ya ben en son 3 ağustosta adet gördüm 8 ağustosta bitti..5 gün sonraayın 13 ünde kanama ve kasık ağrısı başladı..doktora gittim kist ve polipler var dedi.kan testinde gebelik çıktı..şok geçirdim resmen.çünkü adetim yeni bitmişti gecikme falan yoktu. ben kanama ve kasık ağrısı için gitmiştim. doktor 5 haftalık hamile olduğumu,keseyi henüz göremediğini söyledi.kanama da bugün 11. gün.. genelde kahverengi şeklinde oluyo kanamalarda..cumartesi doktora gidicem ultrasonla bakılacak bebeğin gelişimine.. hamileliğinde böle sorunlar yaşayan varmı? dış gebelik olmasından çok korkuyorum:KK43:(

ay ben de çok şaşırdım,hayırlı olsun.
ama peki 3 ağustostaki de neydi öyle hem de 8ine kadar sürmüş o ne kanamasıymış,

3 ağustosta ki normal adetim.gebelik şüphem bile yoktu bu yüzden..1 yıldır evliyim ilk bebeğimiz olacak bi sorun çıkmazsa inşallah..

kızlar bişi sorcam ben ağustosun 4ü adet başlangıcım 17si yumurtlamam ve bugün 24ü dr gittim ve yumurtada çatlama göründüğünü söyledi hamile olma olasılığım varmıdır progesteron bakıcak kanda verdim sonuç alıcam ama sorayım dedimm

X