Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhaba daha yeni katıldım bu foruma .benimde bazı sorularım var aranızda yaşayan varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.adetime yaklaşık 15 gün varken kahverengi leelenmelerim oldu bu lekelenmelerin başladığı 2. ve 3. günü birazda kan geldi ama sadece tuvalete gidince 7. gün kadar sürdü artık yok ve şuan kasıklarımda ağrı var göğüslerde belirginleşen damarlar bunlar neyin nesi gebelik desem o kanama neydi hiç anlamadım bazı arkadaşlarım yerleşme kanaması falan diyor o ne? ben bu konulrda biraz bilgisiz ve tecrübesizim yardımcı olursanız sevinirm.biraz uzun oldu okuyacak ve yanıtayacak herkese teşekkür ediyorum

slm kızlar bu sıteye yenı uye oldum. Paylaşımlar çok hoşuma gıttı.benımde gebelik konusunda şüphelerım var 10 hazıranda adet oldum adet dönemı sonrasından 1 hafta sonra başlayan kasık ağrısı,karında şişlik hıssı hala bıtmedı.yumurtlama dönemınden kaynaklandığını düşündum önce ama hala devam edıyor.bu konuda fıkrı olan varmı?

aynı durum bendede var. bende 11 haziranda adet oldum.adetten sonraki birlikteliğimizin ilkindne itibaren bel ağrısı,karında şişkinlik var halada devam ediyor. Bend ebu konuda fikir bekliyorum..

aynı durum bendede var. bende 11 haziranda adet oldum.adetten sonraki birlikteliğimizin ilkindne itibaren bel ağrısı,karında şişkinlik var halada devam ediyor. Bend ebu konuda fikir bekliyorum..

YA KIZLAR SORMAYIN BENDE DE AYNI DERT VAR. AMA BENİM SAT 2 HAZİRAN. 2 GÜN ÖNCE TEST YAPTIRDIM <10 ÇIKTI. BUGÜN TEKRAR YAPTIRACAĞIM BAKALIM. ONA GÖRE DOKTORUMA GİDECEĞİM.DAHA ÖNCE DE GABELİK GEÇİRDİM KALP ATIŞLARI OLUŞMADIĞI İÇİN KÜRTAJ OLMUŞTUM. 3.HAFTA DA BAŞLIYOR BENİM BELİRTİLERİM.ÖNCE Kİ DE ÖYLE OLDUĞU İÇİN BİLİYORUM.HAYIRLISI İNŞALLAH BU SEFER :Saruboceq:

ben 18.haftamı btırdım cnm benım 4.ayda hafıf belırdı hıssedebılıodum sımdı ufacık dısardan hıssedıllıyor...
Ama arkadasımın 3.ayında cıkmıstı anlasılıyordu... Sanırım bunyeye gore deısıyor...

merhaba kızlar, ben gebe kalmaya çalışmıyorum, ama bir kaza durumundan şüpheliyim.
Sizler tecrübelisiniz, adetim 4 gün gecikti, belirtileri olmasına rağmen pembelik bile gelmiyor.
göğüslerim şiş ve özellikle uçları çok hassas, bulantım azcık var sanki..
bu sabah gebelik testi aldım eczaneden, tek çizgi çıktı, biraz rahatladım
ama yine de ihtimal var mı sizce?
(Bu arada adetim hiç şaşmaz)

arkadaşlar baada yardımcı olursanız sevinirim.en son adet tarihim 22 mayıs o zamandan itibaren bir daha olmadım.normalde çok düzenli olurdu. bu sefer bır hafta gecıktı.şimdi arada sırada da kahverengı gibi bı akıntım var.sizce gebelik testi yapayımmı:?

hayırlı olsun gebesin

GÜZELİM BENCE TEST YAP
HAYIRLISI OLSUN SENİN İÇİN... :ecrin_bebek:

kızlar banada bi yorum yapın, meraklııyım nedense

evet peluş ihtimal var çünkü erken gebeliklerde bazen idrar testinde çıkmayabiliyor kan testi daha kesin sonucu veriyor diye biliyorum ama 4 gün geçmiş bir kaç gün daha bekle

bence yanlış.evet olmama ihtimalide var ama kan testi için beklemen gerekmior.adetine günler kala bile yapılabilio ve kesin cevap verio:) kanda gebelik testi yaptır derim bir an önce.varsada tebrik ederim.tekmelerini hissetmeye başladıında iyiki diyeceksin :)))

slm kızlar...benım akıntılarım hafıf sarı gıbı .burada enfeksıyondan da şüphelenıyorum. hamıle kalınsa bıle daha sonra enfeksıyon olursa gebeliği etkılermı sızce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…