Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bakın bende 32 yaşındayım eşim ben gitmem dedi tamam dedim ona grek yok sen zaten süpersin sorun bende herhalde dedim sonraki gün dr gittim özele dedim ki yarın sabah gidip kan verecegiz ikimizde dedim sonra hastaneye geldik sen şurda dur dedim kimligini aldım üroloji fiş aldım onu içerye girmeye ikna ettim eline kutuyu aldı hani ben kan verecektim dedi bilmiyoprum neyse bana yuıkarıda test yapılacak dedim sen işini hallet beni ara dedim baktım ki sperm vermiş uzun oldu ama böyle bir yol dene erkekler bu konuda çekingen

ben belcikada yasiyorum ilk dr a gidisimizde dr dsole bir taktik uyguladi gecen ay bis 13 uncu gun beraber olduk 14 gun dr a gittik laboratuvarda benim yumurtlamama ve onun spermelerine bakdi bende yumurtlama super gorundu ama sperm goremedi dr onun uzerine ona kabi verdi ben birkacgun sonra rahim filmi cektirdim o zaten onu duyunca bozuldu ardindan filmde benim tupum tiklai cikinca biraz rahatladi ama hala o kap orda bende demin sinirlendim yaptirmak istemiyorsan yaptirma dedim ki ona laboratuarda dr spermi goremeyince demisdimki olmazsa olmaz biz caresine bakalimda ama bendede probem cikinca biraz rahatladi ama hala o tup verilmiyor 30 yasinda olsak sorun degil ama anlatamiyorum.28 haziranda hastalancam.artik psikolojim mahfoldu;ya dusunsene adetten 22 gun once goguslerim sismeye basladi resmen psikolojik.

bencede erkekler çok gamsız işlerinin peşine pek düşmezler bende eşimi doktorluk bi işi olunca çocuk gibi kolundan tutup götürüyorum doktora gerçe öyle davranan kadınlarda var her insanın yapısı farklı inşallah hakkında hayırlısı olur ablacığım

kmehtap adet günün geçmeden mi yaptın testi?

ne yazıkki evet sırf meraktan ve arkadaşların gaza getirmesiyle 6-7 gün önceden yaptım test ama negatif çıkacağını biliyordum zaten çok erkendi
normalinde 22.haziranda adet olmalıyım bakalım beklemedeyim

evett haklisin hemde cok gamsizlar valla gecen gun agladim benim annelik hakkimi almaya hakkin yok diye sonra tmm bebegim tmm dedi ya ben cocugumun asker oldugunu gormek istiyorum anlamiyor istemiyorsa bu yasdan sonra evlenmeseydi delircem bide herkes bana soruyor ne oldu diye.Bazen diyorum Allahim neden herseyim benim gec oluyor.heray kendimi haamile sanmaktan inan bikdim artik bu ay okudum biryerlerde gene rahim filminden sonra hamile kaliniyormus diye onu takdim demekki adetten hemen sonra goguslerim sisdi karnim sisdi goguslerim20 gundur aciyi dusunun artik

kızlar diğer topiclerden birinde soğan küründen bahsediyorlar.Denemede fayda var. ne kaybedilebilir ki? ılk hamilelik girişimim geçen ay sonunda oldu ama hamile kalamayacağım diye tedirginim...

yok canım ilk bebeğimi 2 aylıkken düşürdüm :gitme:

benim erkek kardesim martta evlendi o cok istiyodu 2 ay denemis olmamis sonra epimedium diye bir sey almis su anda esi hamile oda bana telefon acmis akil veriyor deneyin isterseniz turkiyede varmis.

bakın eger durumunuz müsairse ankara gelin çok iyi dr var ona gidin biri serdar oguz büyük dogum hastenesi dr larından gigeri gazi hastanesi dr larından ikliz kardeşler bunların üstüne laf yok gel erkenden aşılama yada tüp bebek yaptır ne sorarsan sor cevaplarım benim maddi durumum yok o yüzden gidemiyorum buranın parasıyla bir tüp bebek 7 milyara yakın yinede sen bilirsin ilk önce gel görüş hatta dur serdar dr numarası var ara bir dk 05322813553 muayene numarası 4469651 bak git bana dua edeceksin herkes süper diyor eşini ikna et bak bende 32 yaşındayım yumurtalıklarım yaşlanıyor ama ne yapıyım elimde yok sen bari git banada haber ver

Kızlar bişi sorcam yumurtlama genelde olacağımız regliden 14 gün geriye sayınca oluyor. Benim 14. günümde hatta 13 akşamı bile olabilir yumurtam çatladı dr gittiğim için biliyorum o halde reglimde 28. günde olacak demektir ben geçen ayki reglimi bekliyim diyorum o gün 31. günü oluyor hatta bir gün sonrası düşünüyordum ama şimdi başka düşünüyorum pazartesi 28. günüm ihtimal regli günüm oluyor yumurtlamama göre olmazsa eğer salı yada çarşamba yapsam çıkma ihtimali olur mu yoksa perşembe ya da cumaya kadar bekliyimmi...

kızlarrr yinee benn görüşmeyeli nasılsınız:) neyse bugun 6günüm ve ben hala adet olmadım hani doktora gitmiştimde idrar testinde negatif çıkardı bide kist çıkarmıştı başımaa şimdii progestron denen ilacı kullanıyorum hamileliktede kullanılıyormuş oyüzden başladım kullanmaya amaa sabah kalkınca karnımda şiddetli ağrıı sanki hemen adet görücekmişim gibi ama tık yok habire tuvalete taşınıyorum akıntı çok geliyor off napcamı bilmiyorum ilaçta sersem ediyor benii çok kötüüü halsizlik ve uyku yapıyorr acaba hamilemiyim ya gögüslerimdede büyüme hissediyorumm pazartesi sağlık ocağına gidip kan testi yaptrcam

tsk ederim ilgine ama is boyuta gelirse inan gidicem burda brukseldede yucel kahraman var ama bu dr un numarasinida kaydettim ilgine cok tsk ederimm

kızlar meraba... benim eşimde de sayı ve hareketlilik problemi var.. değerleri çok düşük dr direk tüp bebek dedi aşlama bile olmaz dedi.. ama ben geçen ay en son 15 mayısta adet oldum budün adet olalı tam 36 gün oldu.. bir haftadır göğüslerim sızlıyo yan taraflarına dokundukça acıyorlar... dünden beri kasıklarıma da ara ara sızı giriyo... test yapıp da negatifi görmek istemiyorum... o yüzden korkuyorum.. bana bi akıl verin ne olur..

slm kızlar. ah ah buraları ne çok okumuştum. kendimde yazma gücü daha yeni buldum. Hamileyim Allaha şükür ama zor günler geçiriyotum . kokular yemek yiyememe, halsizlik...hepsi can sıkıntısı. ama yine de çok şükür. eylülden beri uğreşıyorduk biz de hiç aklımdan çıkmadı eşimin de benim de. dr.umun söylediklerine uyduk ama yok. klomen kullandım 2 ay sonra sıkıldım bıraktım. mayısta adetim geçikti 1 gün ama öncesinde kesinlikle göğüslerimin üstüne yatıp uyuyamıyordum. ama çok uyuyan bir insan olmama rağmen daha da uyumaya başlamıştım sanki. daha önce de böyle çok hissettiğim için aldırmadım. 1 gün gecikince kahverengi akıntı geldi 6 gün boyunca ama annemler gelir dedi fakat hamile arkadaşımla konuşunca yurtdışına gideceksin hemen git dr. a dedi ve ne göreyim duyayım. gebeyim. ve gitmeden 2 gün önce öğrendim. kabus 1 hafta geçirdim hala da öyle. umarım geçer en yakın zamanda.
ben şunu söyleyeyim. deli gibi çilek yedik biz eşimle nisanda ve benim adetimden 1 ya da 2 gün sonra ilişkşye girdik ama hormonlarım deli gibi olmuştu. eşimi zor beklemiştim.:kedi: ve eşim de bu ay olacak bence dediğini çok iyi hatırlıyorum. Allaha şükür. Allah isteyen herkese nasip etsin ama belirtiler ben de burayı çok okuyan birisi olarak herkese göre gerçekten değişiyor. hamilelik süreci de öyle...
9 hafta bitti bile...

Slm kızlar size bişi danışmak istiyorum çok ihtiyacım var tecrübelerinize ben 1 mayısta düşük yaptım değerim 900 dü kendiliğinden düştü kürtaja gerek kalmadı ilk adetim tam bir ay sonra oldu şimdi 1 temmuza bekliyorum ama beyaz akıntım açık pembe geliyor akşamları göğüslerim çok şiş duruyor damarlar belli o derece aslında ümitlenmek istemiyorum ama bu belirtler normal mi int üzerinden yumurtlama tarihim 18 ama o tarihten 3 gün önce ilişki oldu sonrada eşim şehir dışında tekrar hamile olmuş olabilir miyim acaba?

eger yumurtlama tarhin haziranın 18 ise zannetmiyorum bu kadar erken olsun bekle biraz çok erken ama tutada bilir o süreçte pazartesiye kadar bekle test yaptır

eger yumurtlama tarhin haziranın 18 ise zannetmiyorum bu kadar erken olsun bekle biraz çok erken ama tutada bilir o süreçte pazartesiye kadar bekle test yaptır

sağol canım ama dengem değiştiya düşükten sonra 18 gözüküyor internetten ama gerçekte ne zaman bilmiyorum yumurtlama dönemim belirtisi olmadıboshayallersmile

sağol canım ama dengem değiştiya düşükten sonra 18 gözüküyor internetten ama gerçekte ne zaman bilmiyorum yumurtlama dönemim belirtisi olmadıboshayallersmile

fazla takma diyecegim ama ben bile yapamıyorum sadece umudunu yitirme düşük den sonra üç aya ara verseydin sıkıntıya girmesydin keşke ama hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…