Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar kan testini doktora çıkmadan yaptırmak istiyorum
yani bir başka yerde sadece kan testim yapılsın ben anlayabiliyorum sonucu eğer hamileysem ona göre çıkmak istiyorum doktora geçen sefer çıktım bir güzel muayene etti vajinal ultrasondan sonra kan tahliline yolladı sonuç geldi negatif ne gereği varki önce yollasa kan testine kızmıcaktım sadece kan testi nerelerde yaptırabiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen?..

canım sağlık ocaklarında ücretsiz yapılıyor kantesti.sabah erkenden aç karnına gitmen gerekiyormuş.ertesi gün öğlenede sonuç çıkıyor.

aradım ama sadece idrar testi yapılıyormuş sağlık ocaklarında bizde kan testi yapılmıyor dedi sizin iliniz başkada oralarda yapılıyorsa bilemicem neyse teşekkür ederim hayırlısı olsun bakalım

aradım ama sadece idrar testi yapılıyormuş sağlık ocaklarında bizde kan testi yapılmıyor dedi sizin iliniz başkada oralarda yapılıyorsa bilemicem neyse teşekkür ederim hayırlısı olsun bakalım

canım özel poliklinik yok mu ben yaptırmıştım 10 dk sonra aldım 15 lir VERMİŞTİM

cnm bende özel tıp mkz de yaptırmıstım 12 lıraya... zaten sonuc cıkınca hemsıre aradı benı gozunuzaydın dıye...doktora cıkmadan da ogrenebılırsın cnm...

ben bilemiyorum işte tamam o zaman özel poliklinik bulayım madem öyle tamam cevaplarınız için çok teşekkür ederim

selam adet dönemine nekadar kala kanda çıkıyor acaba gebelik

benım en yakın arkadasım adete 5-6 gun kala ogrendı kanda... bende adetım gecınce 3.gun yaptırmıstım... tavsıyen adetınız gecsın öle yaptırın acele etmeyın bence sonra acaba erken mı yaptım acaba ıdrar da da cıkar mı dıye ınsan kafayı yıyor

merhaba arkadaslar, 2,5 yillik evliyim, 1 yili gecti bebek istiyoruz. bu ay dun itibariyle adetim 2 gun gecikti ama normalde hep gecikiyordu zaten..dun de adet olmamistim, iliski sonrasi adetim basladi ama 2 saat sonra bitti. ilk belirtiler adet olucam yonundeydi, karin agrisi kasinti kramplar gibi..ama adetim 2 saat sonra bitince tum agrilarim yok oldu..simdi cok ama cok az geliyor yani leke gibi yavar ya yok manasinda az geliyor..acaba hamile olabilirmiyim, hic boyle olmamisti ???

ins hayirli olur sirinemm tesekkuredrim, evet test yaptim 2 kere, ilki silik cikti ama 2. daha belirgindi..ins yanilmiyorumdur..hafta ici yeniden yapicam test..allah isteyen herkese versin ins..uzun zamandir bekliyorduk ki olsun, cok sukur :ecrin_bebek:

kan tahlılı yaptırsan daha ıyı olur aslında beklemenede gerek kalmaz hem

arkadaşlar meraba bende aranıza yeni katıldım.hamilelik konusunda oldukça tecrübesizim ve çok heyecanlı.adetime 5-6 gün var ben adetim geçerse test yaptırmayı düşünüyorum.hayal kırıklığına uğramak istemiyorum çünkü daha çok yeni korunmayı bıraktık 1 hafta kadar önce

acaba olabilir mi???bakalım görücez....

hş aramıza daha dur yolun başındasın ne hayal kırıklıgından bahsediyorsun ben iki yıldır ben bile pes etniyorum nice ugraşanlar var ama hayılısı yabi sorun yoksa neden olmasın kötükedihüso

merhaba bende aranıza yeni katıldım tek başına vakit geçmiyor paylaşınca daha iyi olacağını düşündüm Allah herkesin gönlüne göre versin hayırlı olanı.

bugün doktora gittim.hamile değilim ama olmak istiyorum beni genel bir kontrolden geçirirmisiniz dedimdr.muyene etti.hiç bi sıkıntı görünmüyor dedi.folic plus verdi bi de gebelik öncesi kullanılmasında fayda vamış.günde 3 tane.

zaten adet olcam yarın bugün.artık önümüzdeki maçlara bakıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…