Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:herkese selamlar bende ilk kez yazıyorum buraya nisan ayından beri deniyoruz bizde .. 3 yıl doğum kontrol hapı kullandım martta bıraktım ilaçı doktora gittim polikistik bir yapıya sahip rahmin dedi biraz sbırlı olman gerekebilir dedi. ilaçı bıraktıktan sonra 45 gün sobnra adet oldum. bu ayda 35 gün oldu ama hala adet olmadım en son adetimin başlangıcı 17 mayıstı.3 gündür mide bulantım var hafif hafif ve iştahım yok belimde vede kasıklarımda ağrılar var dün idrar testi yaptırdım sonuç ne gatif. kan testi yaptırmayada korkuyorum biraz daha zaman geçsin diyorum . bakalım kısmet ama çok istiyorum allah bana ve tüm isteyenlere sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin.....:ecrin_bebek:

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:herkese selamlar bende ilk kez yazıyorum buraya nisan ayından beri deniyoruz bizde .. 3 yıl doğum kontrol hapı kullandım martta bıraktım ilaçı doktora gittim polikistik bir yapıya sahip rahmin dedi biraz sbırlı olman gerekebilir dedi. ilaçı bıraktıktan sonra 45 gün sobnra adet oldum. bu ayda 35 gün oldu ama hala adet olmadım en son adetimin başlangıcı 17 mayıstı.3 gündür mide bulantım var hafif hafif ve iştahım yok belimde vede kasıklarımda ağrılar var dün idrar testi yaptırdım sonuç ne gatif. kan testi yaptırmayada korkuyorum biraz daha zaman geçsin diyorum . bakalım kısmet ama çok istiyorum allah bana ve tüm isteyenlere sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin.....:ecrin_bebek:

polistik isen heveslenme derim hayal kırıklıgı olur

göğüslerde değşim ne zaman başlıyor hamileliğin kaçıncı haftasında bilen varmı acaba birde herkeste olurmu?

canım bu belirtiler gerçekten herkesde farklı yaşanıyor.ben adete 1 hafta kala hissettim.göğüslerim çok dolgunlaşmıştı ve ara ara sanki bi damarı sızlyodu.şimdi hamileyim ve yine göğüslerim dolgun dokunduğumda bile acıyo.rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın.

benimde karnım şiş gazım var akıntım fazla başım dönüyor ama göğüslerimde herhangi bir değişiklik yok ondan umuda kapılmayım istiyorum teşekkürler bilgiler için

ArkadaŞlar merhaba Çokkkk uzun bır zamandır gırmıyodum kı ozamanlar yanı gırdıĞım zamanlar Çocuk bebek Özlemıyle umut arıyordum sızlerle ve sayfalarda yazdıklarınızı okuyunca ozamanlar geldı aklıma her adet gÜnÜmde beynım bana ve vÜcuduma akıl sır almaz oyunlar oynuyordu okadar Çok bebek ıstıyodumkı ufacık bır deĞıŞım arıyordum vÜcudumda ve zaten ben aradıkÇa ÇoĞalıyordu deĞıŞımler adtetım 10 hatta 15 gÜn geÇıyordu Çıldırıyordum sonuÇ hep negatıf hep negatıf hatta psıkolojım okadar deĞıŞmıŞtıkı Çocuk Özlemıyle bebek Özlemıyle ÇırpındıĞım ıÇın ıdrar testlerınde bıle pozıtıf Çıkıyordu malum bılırsınız sız neyı okadar Çok ıstersenız vÜcudunuz onu Çıkarır karŞınıza ve bÖylelıkle hormonlarımı tetıkleyıp kahredıyordum kendımı , herŞeyın hayırlısını ısteyın demıŞya bılır bÜyÜk kıŞıler bunu bıle unutmuŞum o bebek Özlemıyle hayırlısımı ??hatta ben bÖle dedıĞımı bıle hatırlamıyorum aslında demek ıstemıyordum sanırım bebek ıstıyordum ...gel gelelım sonuÇlara uzun bır saĞlık kont.ve Çabalardan sonra anne olamayacaĞımı ÖĞrendıĞımde kahroldum artık bılıyordum ya anne olamayacaĞımı ıŞte o gÜn bugÜndÜr adet gÜnlerım asla ŞaŞmaz oldu vÜcudum dakık ve duygularım bıtık oldu ıŞte allahımdan rabbımden Şımdı hayırlısını dılıyorum ama bebek ıÇın deĞıl o bıttı eŞım aılem ve kendım ıÇın gerıde bıraktıklarım kocaman bır deneyım hayırlısı buymuŞ demekkı arkadaŞlar ne olur kendınızı yıpratmayın ve Üzmeyın herzaman kÖtÜnÜnde kÖtÜsÜ olduĞunu bılın rabbım herkezın yaŞaması gerekenlerı zamana dızmıŞ bızlerınde bu zamanı beklememız gerektıĞını bılmemız gerekır...herŞey dıledıĞınız gıbı olsun beynımın bana oynadıĞı oyunu sızler yaŞamazsınız umarım burdakı tÜm arkadaŞlar ıÇın dıleĞım canı gÖnÜlden hayırlısıyla anne olup meleklerınızı kucaĞınıza hayırlısıyla almanız dıleĞımdır gÖnlÜnÜzde kı bebek aŞkı kucaĞınızda son bulsun ....

benimde karnım şiş gazım var akıntım fazla başım dönüyor ama göğüslerimde herhangi bir değişiklik yok ondan umuda kapılmayım istiyorum teşekkürler bilgiler için

cnm selam senin son adetin ne zaman ?Beniom 30 mayis ve ben yaklasik 20 gundur goguslerimi tasiyamiyorum ozellikle yanlari ve uclari agiriyor sanirim 1_2 gune kadar adet olmam gerekiyor ve sabah yatakdan bulantiyla uyaniyorum atesim yaklasik 1 haftadir olcuyorum hic 37 nin altina inmedi ama inan umitte etmek istemiyorum;

cnm selam senin son adetin ne zaman ?Beniom 30 mayis ve ben yaklasik 20 gundur goguslerimi tasiyamiyorum ozellikle yanlari ve uclari agiriyor sanirim 1_2 gune kadar adet olmam gerekiyor ve sabah yatakdan bulantiyla uyaniyorum atesim yaklasik 1 haftadir olcuyorum hic 37 nin altina inmedi ama inan umitte etmek istemiyorum;

eger 37 altına hiç düşmediyse umutlan

ArkadaŞlar merhaba Çokkkk uzun bİr zamandır gİrmİyodum kİ ozamanlar yanİ gİrdİĞİm zamanlar Çocuk bebek Özlemİyle umut arıyordum sİzlerle ve sayfalarda yazdıklarınızı okuyunca ozamanlar geldİ aklıma her adet gÜnÜmde beynİm bana ve vÜcuduma akıl sır almaz oyunlar oynuyordu okadar Çok bebek İstİyodumkİ ufacık bİr deĞİŞİm arıyordum vÜcudumda ve zaten ben aradıkÇa ÇoĞalıyordu deĞİŞİmler adtetİm 10 hatta 15 gÜn geÇİyordu Çıldırıyordum sonuÇ hep negatİf hep negatİf hatta psİkolojİm okadar deĞİŞmİŞtİkİ Çocuk Özlemİyle bebek Özlemİyle ÇırpındıĞım İÇİn İdrar testlerİnde bİle pozİtİf Çıkıyordu malum bİlİrsİnİz sİz neyİ okadar Çok İstersenİz vÜcudunuz onu Çıkarır karŞınıza ve bÖylelİkle hormonlarımı tetİkleyİp kahredİyordum kendİmİ , herŞeyİn hayırlısını İsteyİn demİŞya bİlİr bÜyÜk kİŞİler bunu bİle unutmuŞum o bebek Özlemİyle hayırlısımı ??hatta ben bÖle dedİĞİmİ bİle hatırlamıyorum aslında demek İstemİyordum sanırım bebek İstİyordum ...gel gelelİm sonuÇlara uzun bİr saĞlık kont.ve Çabalardan sonra anne olamayacaĞımı ÖĞrendİĞİmde kahroldum artık bİlİyordum ya anne olamayacaĞımı İŞte o gÜn bugÜndÜr adet gÜnlerİm asla ŞaŞmaz oldu vÜcudum dakİk ve duygularım bİtİk oldu İŞte allahımdan rabbİmden Şİmdİ hayırlısını dİlİyorum ama bebek İÇİn deĞİl o bİttİ eŞİm aİlem ve kendİm İÇİn gerİde bıraktıklarım kocaman bİr deneyİm hayırlısı buymuŞ demekkİ arkadaŞlar ne olur kendİnİzİ yıpratmayın ve Üzmeyİn herzaman kÖtÜnÜnde kÖtÜsÜ olduĞunu bİlİn rabbİm herkezİn yaŞaması gerekenlerİ zamana dİzmİŞ bİzlerİnde bu zamanı beklememİz gerektİĞİnİ bİlmemİz gerekİr...herŞey dİledİĞİnİz gİbİ olsun beynİmİn bana oynadıĞı oyunu sİzler yaŞamazsınız umarım burdakİ tÜm arkadaŞlar İÇİn dİleĞİm canı gÖnÜlden hayırlısıyla anne olup meleklerİnİzİ kucaĞınıza hayırlısıyla almanız dİleĞİmdİr gÖnlÜnÜzde kİ bebek aŞkı kucaĞınızda son bulsun ....

bumeracım asla ümitsizliğe kapılma sabret ve Allah'a dua et. unutmaki o "OL" derse olur. tıbbi olarak da mücadele ver. sebebini bilemiyorum ama farklı doktorlara gitmenin faydası olabilir."OLMAZ DEME OLMAZ OLMAZ OLACAKLA ÖLECEĞE ÇARE BULUNMAZ"yerimseniben

X