Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hayallah ya bende öyle bişe yok keşke yardımcı olabilseydim bende diyorum bitek 13.günde az kan geldi bide geçen pazar 20. günümdü adetten sonra katı kahve bi akıntı bidahada bişe gelmedi vallaha
şimdi öylece bekliyorum pek belirtide yok bende hele göğüslerimde hiiiç bişe yok gerce adet olduğum zamanda hiç bişe hissetmezdim göğüslerimde ama şu günlerde en büyük belirtim sanki rahimimde resmen bi top gibi bişe varda içi gaz dolu heran patlayacakmış gibi bide aç olunca acayip midem tuhaflaşıyor başıma ağrı giriyor dönüyor
sende hiç bi belirti varmı

benimde her sildiğimde gelmiyordu akıntı bi kere oldu geçti zaten resmen baya katı bişeydi hani çikolata erirde bulaşır ya aynı öyleydi
hatta ben düşündüm çalışmaları abarttımda ilişkiye girmektenmi oldu diye ama o gün birliktelik yoktu akşam olmuştu yani akıntıdan sonra

benimde göğüslerimde hiç ağrı yok. kasık ağrım ara ara vuruyor. birde bir haftadır hasta olacakmışım gibi sancı var. aynı diğer hamileliğimdeki gibi. Hamileleikte çok gaz olur ama bizim için erkende olabilirmi acaba :sinifsinif: ikimizdende evvelde birşeyler gelmiş her adet öncesi gelemez bu bile bir umut bence alkisalkisalkis birde sürekli karnımın içinde bir guruldaması var. bunların hepsi eğer psikolojikse ve ben pazar (allah korusun) regl olursam bundan sonra kendimi dinlemiycem.

benim ilk korunmasız ayım ondan önce uzun yıllar d.k. kullandım daha 18 yaşındayken hormon bozukluğum vardı ben karnımdaki hafif sancıları hareketleri hapı bıraktımda hissediyorum diye değerlendiriyorum midemi falanda sıcaklara
yani hemen ilk ay olacak diye ihtimal vermedim ama diyorum o iki lekelenme beni tek ümitlendiren şey oldu önce hiç öyle bişe olmamıştı bende
kızzz bi test alıp yapsana merak ettim bazılarında çıkıyormuş 2-3 gün kala ben çok erken yaptım çıkmadı bişe

biri fişeklesede gitsem test alsam diyordum zaten tamam canım alırım ama çok sıcak hava biraz serinlesin burada eczane biraz uzakta

ama baştan karar ver bak negatif çıkarsa üzülme çünkü daha erken nede olsa benide öyle fişeklediler gittim aldım yaptım neyse dedim en azından bi deney yapmış oldum:)

ama baştan karar ver bak negatif çıkarsa üzülme çünkü daha erken nede olsa benide öyle fişeklediler gittim aldım yaptım neyse dedim en azından bi deney yapmış oldum:)

yok üzülmem mehtapcım. Ancak regl olursam üzülürüm. şimdi giyinip gideyim yarım saate kadar sonucu söyliycem. Duanı eksik etme :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq:

mehtapppp kızlarrrr test yaptım biri koyu biri açık çizgi çıktı. içindeki kullanım klavuzunda şöyle yazıyor: gebeliğin erken dönemlerinde düşük hcg seviyesine bağlı olarak çizgiler açık renkte olabilir bu durumda sonuç pozitif olarak algılanmalıdır...acaba ben hamilemiyim birşeyler yazın lütfen

selam azra,
ilişkiden çok kısa zaman sonra hamile kalıp kalmadığın kan testinde çıkıyor biliyorsun.Arkadaşım birlikteliğinden 3-4 gün sonra kan testi yaptırmış 85 çıkmış bir hafta sonrası ise 2856 gibi rakamlara ulaşmış. Kan testini yapıp güzel haberler verirsin inşallah...

çoooook sevindim tebrikler canım galiba hamilesin ay ne güzellll bence hemen kan aldır ya bugün ya pazartesi ay bak bende ümitlendim şimdi test alayımda pazar günü yapayım tam doğum günüm:)))
mide bulantın varmıydı senin eğer varsa şiddetlimi nasıl?

Siteye yeni gelenler ve hamile kalmayı bekleyenler yeni hayatımıza beraber başlayalım

bak burayada gelebilirsin ben orayada yazıyorum üstelik kızlar liste yaptı kimin günü ne zaman diye ayın 22.de biçok kişi var

evet kuzucum şimdi artık kan testi yaptırma zamanım geldi. akşam eşim gelsin gidip yaptıralım yada pazar gününe kadar beklesem mi kafam karıştı şoktayım :1shok::1shok::1shok:

çok mutluyum mehtap mide bulantım hiiiiç yok ilk gebeliğimdede yoktu. sende pazar günü test al bakalım doğum günü hediyesi olur sana. bana bugün negatif çıksaydı bile üzülmeyecektim sende kendini öyle hazırla ama olurmu

ben 3 gün önce yapmıştım zaten negatif çıkacağını bile bile üzülmedim
bidaha deneyeyim ben biraz fazla araştırmacıyım ve tıp merakım var sırf deney olsun diye acaba önceden belli oluyormu diye merak ediyorum
ay gerçekten senin için çooook sevindim inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın canım
ilk hamileliğim demişsin çocuğun varmı?

kızlar bende 2 gün önce kan testi yaptırdım negatif çıktı adetim ayın 14 ündeydi. Pazartesi gününe kadar bekleyeceğim. Başka bir hastanede kan testini tekrar yaptıracağım.Yanlışlıklarla karşılaşabiliyor insan.Negatif çıkmasına rağmen hala bir ümidim var...

evet evet bence kesin git bide başka doktora yaptır ne olur ne olmaz insan ne yazıkki her doktora güvenemiyor

evet evet bence kesin git bide başka doktora yaptır ne olur ne olmaz insan ne yazıkki her doktora güvenemiyor

Belirtilerin olması insanın kafasını karıştırıyor.Bu ay 13 yılın her ayından farklı :çok üzgünüm:
Gerçi şöylede bir durumum var.Son aylarda adet düzensizliğim olmaya başladı. 4 er gün atıyor.Bugun olmam gerekli bakalım hayırlısı Allah'tan.
Burda neredeyse hamilelik üzerine hatim edeceğim yerimseniben

kmehtap adet günün geçmeden mi yaptın testi?

kmehtap adet günün geçmeden mi yaptın testi?

selam kizlar ben 40 yasindayim henuz gecen sene evlendim ve agustos ayindan beri ugrasiyorum ama maalesef olmuyor dr a gittim gayet iyi yumurtluyorum gecen ay rahim filmi cektirdim bir tupum tikali digeride az tikali ama cok sorun olmadigi soylendi esimden sperm tahlili istedi ama o kadar gamsizki umrunda degil bugun yarin ya yasimiz geciyor deli ediyor beni her ay ayni seyleri yasamakan bikdim benle evlenen herkes hamile resmen psikolojim bozuldu;bu ayda enson 30 MAYISDA adet oldum ama bende bir hafta sonra gogus acimalari ve siskinlik basladi ve hic sanmiyorumki hamileyim demekki adetten 22 gun once basladiysa bu sisilikler demkki hormonlarimi mahfettim.28 mayisda hastalancam bunuda biliyorum bu siteye girmekten artik inanin kafayi yicem bu kadarmi zor ya zaten hayatta herseyin en zoru beni bulur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…