Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hayırlısı olsun canım yumurtlama hormonlara göre de değişebilir erken veya geç olabilir dediğim gibi gün aşırı ilişkiye girin canım umarım en yakın zamanda bebişine kavuşursun

Cnm gözbebeklerine bak aynada, eğer büyükse hamilesindir:) hadi bakalım ben de merak etim.

ya kızlar birşey sorucam hamile kalanlar lütfen cevap yazsın benim yumurtlamam pazar yada pazartesi oldu p. tesi öğlen dr gittiğimde çatlamıştı yani değerlendirdik öncesinde de değerlendirdik zaten.. Daha 4 ya da 5. günüm yumurtlamamın daha çok erken ama göğsüm çok acayip sadece sağ göğsüm ve tam üstü değil yan tarafı koltuk altıma doğru çok sızlıyor sanki çürümüş gibi dün gece başladı bazen çok rahatsız edior arada geçeçer gibi oluyor ama eşimin yanlışlıkla eli vurdu mesela bağırdım valla ama sade sağ göğüste kasıkta ağrı da var bu kadar erken belirti olurmu ilk defa böyle oluyor...

cay cay ben de erkenden öğrendim hamile olduğumu doktora kontrol için gittimöm ve 3 haftalık hamile oldugumu ögrendşm kanda herşey cıkıor

cnm benimde adetime 8gün kaldı acaba test yapsam çıkarmı,sizde ne gibi hamilelik belirtileri oldu acaba son 8 gün kala

8 gün çok erken testte çıkması için. belirtiler hamile kaldığın andan itibaren başlar ama 3 gün kala falan öğrenebilirsin en erken o da kan testiyle.. sabretmeye çalış canım.

kızlar mrb benim de günüm gecio bu gün 7 ci günüm ama günün 1 gün gectikten sonra bulantılarım başladı ve halada var sabah başlıo akşama doğru hafiflio cok acıkıyom ama bulantı var ackende tokkende bişeyler hazırlarken bile bulantım oluyo bide cok sık idrara cıkıyom bi ayağım lavoboda sizce hamilemiyim

Bunlar hamilelik belirtileri ama sen yinede test yap canım.İdrar yolu enfeksiyonu da bu belirtileri yaptırıyor.Adet gecikmesi bile.Benim göz bebeklerim büyümüştü.Bu da bi belirtiymiş.

öyle ama kasıklarım son 1haftadır çok ağrıyo özellikle ayaktayken iştahımda azldı midemde ara ara bulanıyo ve akıntımda fazlalaştı sanki adet olacakmışım gibi süreklide yatmaz uyumak isyiyorum.

Bunlar hamilelik belirtileri ama sen yinede test yap canım.İdrar yolu enfeksiyonu da bu belirtileri yaptırıyor.Adet gecikmesi bile.Benim göz bebeklerim büyümüştü.Bu da bi belirtiymiş.

canım idrar yollarında ağrım yok idrara cıkıncada acık reng gelio kokusuz bulantım hergün var bişey yiyemiom ackende bulanı tok kende en sevdiğim yiyeceklerden bile tiksiniom

canım idrar yollarında ağrım yok idrara cıkıncada acık reng gelio kokusuz bulantım hergün var bişey yiyemiom ackende bulanı tok kende en sevdiğim yiyeceklerden bile tiksiniom
SLM KIZLAR BENDE MERAKTAYIM BU AY : 2aydır klomen tedavisi görüyordum ve bu ay 3haziranda doktora gittigimde ilk defa yumurtamın 1tanesi çatlamış ve o günde ilşki olmuştu ..2tane yumurtamda 18 mm olmu dedi doktorum bunlarda çatlarsa ikiz gebelik bile olabilir demişti şimdi adetine 7 gün var ve sabah kalktgımda acayip migdem kazıyor..normalde öglene kadar hayatta acıkmazdım şimdi hep acıkıyorum hemde yedikten sonra migde bulantısı yaşıyorum ..birde adetten önc gögüslerimde belirti olmazıd ama şimdi uçları bile kırmızı ve dügme gibi oldu cok acıyor ...bu ay yaşadıgım olumsuzluklardan dolayı kalmma inş demiştim ...ama bebşim beni dinlemicek ve yola cıktımı acaba cok kafam karışık

asi cnm hakkında hayırlısı inş.benimde adetime 8gün kaldı ama benim seninkinin aksine çok iştahsızım ve kasık ağrısı çekiyorum fazla deil ama belirtiler bunlar şimdilik bakalım beklemekteyim cnm

asi cnm hakkında hayırlısı inş.benimde adetime 8gün kaldı ama benim seninkinin aksine çok iştahsızım ve kasık ağrısı çekiyorum fazla deil ama belirtiler bunlar şimdilik bakalım beklemekteyim cnm

hayırlsıı valla cnım ya bende bugun doktorumu arayıp söledim erken test yapsak cıkarmı diye hayır hiç gerek yok belli olmaz dedi ..günün dolsun 1,2 gün daha bekle gecerse gel öyle test yapalım dedi..şimdiden cıkmazsa moralin bozulur boşuna dedi bende beklemedeyim bakalım ...en umutsuz zamanımdamı gelcek bebegim acaba

hakkımızda hayırlısı cnm beklemek çok zor,senin adetine kaç gün var peki

bende bu ay klomen kullandım.benimde adet tarihim 22 si benimde 8 günüm kaldı arkadaşım.bende biçbir belirti yok gögüslerim bile şişmedi.sen eşinle bi boş bi dolu yapmaya devam ediyormusun ben adet görene kadar devam edecegim.

ne demek istediğini ksra bakma canım anlamadım?ama bişe söyliyimmi ben öyle gün filan tutmadım ama 3.aydır korunmasız ilişkiye giriyorum artık rabbim veririse.şutarafagitti

Eylülcüm geçmiş olsun üzülme demicem ister istemez üzülüceksin atlatırsın inş. Kısa zamnada allah yenisini nasip edecektir.herşeyde hayır vardır kendini fazla üzme

benim adt bitmm 4 hzran normld btikten snra bsi gelmz sabh uyandm pemsi kan gelmis sasdm son gunlerd iliskı sırasında ıkı yumurtalıgıma bır agrı vuruor anlatamm yptgmdn bısı anlamadm esıme dedım daha fazla zorlama bnı sızce nıe agrı olmus olabılır ıdrarımda koyu gelıor cognlukla dıkkat edıorm 2 gn sogan suyu ıcebldm snrasını getremedm acaba ondnmı ıdrr koyu dıorm bı kac gn once usutmus gbı belm basmda agrdı sıtede bı arkadas bu belırtılerı yasamıs ussuttm sndm yazmıs kafama takılıor 1 ınde adt olcam 20 gun fln var cok soru sordm ya :) varmı dedıme bı cvp yazacak ahh ahhh:sinifsinif:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…